انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ (/showthread.php?tid=298476)

RE: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ - THEDARKNESS - 03-01-2022

(03-01-2022، 0:15)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2022، 23:04)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند سالته؟ من فک میکردم هم سن منیی!!!

نصف چهل

اها پس یه سال بزرگ تر از منی.
بخون بخون تو میتونی

RE: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ - моои - 03-01-2022

(31-12-2021، 11:26)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@моои
خبراتون رسیده Big Grin
جمعتون جَمعه گلتون کمه ^^ Big Grin
جا من خالیه وجدانن  Rolleyes
میدونم بدون من ب تو خوش نمیگذره ^^  14
ولی خوش بگذره 31

خبرا از کجا بهت میرسه ای ملعون؟Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 03-01-2022

(02-01-2022، 23:05)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2022، 22:46)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه منم قاضی اشنا دارم سریع آب خنک میاره وسط...

سر به نیستت میکنم کسی هم نمیفهمه

ای بابا شماا همه بروز شده یکی ما قبلینfishing

RE: گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴ - DarkLight - 03-01-2022

(03-01-2022، 7:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2022، 0:15)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نصف چهل

بخون بخون تو میتونی
نه از کنکور خوشم میاد نمیخونم :/

(03-01-2022، 10:58)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2022، 23:05)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر به نیستت میکنم کسی هم نمیفهمه

پس تو چیکار میکردی جای من بودی

(03-01-2022، 11:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2022، 7:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخون بخون تو میتونی

من ازز ازادی که کنکور بهم میده خوشم میومد به خاطر همین پارسال نخوندم ولی امسال مجبورم بخونم

(03-01-2022، 11:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخون بخون تو میتونی

(03-01-2022، 10:58)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیستم اگه بودم مطمعن باش به ی وری میفرستادم که بره پیدااش نشه4fvf

(03-01-2022، 11:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازز ازادی که کنکور بهم میده خوشم میومد به خاطر همین پارسال نخوندم ولی امسال مجبورم بخونم

اره ازاد میشی
ولی شرایط کنکور سخته

(03-01-2022، 11:30)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس میخوای محروم شی :/

(03-01-2022، 12:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2022، 11:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ازاد میشی
ولی شرایط کنکور سخته

(03-01-2022، 11:30)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واي الان محروميت مشكل حل مشه؟
 مخااي اين خواستت!_!

(03-01-2022، 12:37)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2022، 12:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ازاد میشی
ولی شرایط کنکور سخته

واي الان محروميت مشكل حل مشه؟
 مخااي اين خواستت!_!

خودت گفتی

اره ازاد میشی
ولی شرایط کنکور سخته

اره دیگه برای همین امسال تمومش میکنم بعدش بشم دانشجو ازاد

مظورم دانشجو دانشگاه ازد نبود ها