انجمن های تخصصی  فلش خور
تحولات اوکراین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: تحولات اوکراین (/showthread.php?tid=298687)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

RE: تحولات اوکراین - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-03-2022

انبار سوخت نیروهای مسلح اوکراین دیشب در شهرک نیکوپول در منطقه دنپروپتروفسک توسط روس ها نابود شد.

در طول روز، توسط سامانه‌های هوانوردی و پدافند هوایی نیروهای هوافضای روسیه سرنگون شدند: دو فروند هواپیمای سوخو-25 اوکراینی در منطقه چرنیهیو، یک فروند میگ-29 در منطقه نوایا بیکووکا و همچنین چهار هواپیمای بدون سرنشین - وزارت امور خارجه دفاع از فدراسیون روسیه

...

در سواستوپل، پلیس مردی را که یک سرباز کهنه سرباز FSB را به خاطر حرف Z در ماشین کتک زد، بازداشت کرد.

..‌.

❗️اپراتورهای تور 30 ​​درصد افزایش قیمت برای تعطیلات تابستانی در روسیه را پیش بینی می کنند.

به گزارش گارد ملی روسیه ، نیرو های عملیاتی گارد ملی روسیه یک نیروگاه آبی خاکی اوکراین رو بدون درگیری تسخیر کردن

نیرو های اوکراینی بدون درگیری سلاح های خود را تحویل دادن و رفتن

در ادامه نیرو های آزوف ( نازی ها) به این نیروگاه حمله کردن که بدون اسیب به این تأسیسات و پرسنل دفع شد

زلنسکی :
جهان باید کشور روسیه رو به عنوان یک جمهوری تروریستی قبول کند وگرنه احیای عدالت برای اوکراین غیر ممکن خواهد بود.

.....

زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، باید بر سر جهانی عادلانه برای اوکراین با تضمین‌های امنیتی واقعی به توافق برسیم

...‌

دولت آمریکا در حال بررسی ارائه موشک های هدایت شونده پیشرفته به اوکراین برای مبارزه با تانک ها و توپخانه است - NBC

..‌

رؤسای سازمان های متمرکز مسلمانان روسیه از عملیات ویژه فدراسیون روسیه در اوکراین حمایت کردند و آن را یک اقدام دفاعی پیشگیرانه اجباری «بر اساس قرآن کریم» نامیدند.(زنده باد)

.‌..

❗️زلنسکی بلافاصله بیانیه جعلی ارسال شده در کانال اوکراین-24 از طرف او را تکذیب کرد.

....

پخش کانال تلویزیونی اوکراین-24 هک شد و درخواست جعلی زلنسکی مبنی بر کنار گذاشتن سلاح برای ارتش در خط پخش زیر ظاهر شد:

"توجه! پیام رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلنسکی! اوکراینی های عزیز! مدافعان عزیز! رئیس جمهور شدن به این راحتی نبود. من باید تصمیمات سختی بگیرم.

ابتدا تصمیم گرفتم دونباس را برگردانم. درست نشد. فقط بدتر شد به طور قابل توجهی بدتر است. فردا دیگر وجود ندارد. حداقل برای من. و حالا تصمیم دارم با تو خداحافظی کنم. من به شما توصیه می کنم که اسلحه خود را زمین بگذارید و به آغوش خانواده خود بازگردید. این جنگ ارزش مردن را ندارد. من به شما توصیه می کنم که زندگی کنید و من نیز همین کار را خواهم کرد."

...

به درخواست دادستانی کل، Roskomnadzor در فدراسیون روسیه وب سایت Novye Izvestia، رسانه های روسی زبان اسرائیلی Channel Nine و Vesti Israel، Euroradio بلاروسی و روزنامه Postimees استونی و همچنین وب سایت تحقیق را مسدود کرد. گروه بلینگکت و تعدادی منابع دیگر؛ در مجموع بیش از 30 منبع در روز چهارشنبه مسدود شد. (دوباره زنده باد)

کشتن نوزاد تا ۲۸ روز پس از تولد، قانونی میشود.

سکوت و عدم حمایت رسانه ها در برابر سقط جنین منجر به آن شده تا دادگاهی در ایالت مریلند امریکا بدنبال قانونی کردن کشتن نوزاد تا ۲۸ روز پس از تولد باشد.طبق این قانون اگر مادری از تولد فرزند خود پشیمان شد تا حدود یک ماه پس از تولد میتواند درخواست کشته شدن آن نوزاد را بصورت قانونی به دادگاه بدهد و یا در صورتی که خود آن نوزاد را به قتل برساند محکوم نخواهد شد.

در صورت تصویب قطعی این قانون شاهد رقم خوردن فصل سیاهی در تاریخ انسانیت خواهیم بود و این حاصل دادن آزادی بیش از حد به فمینیسم و پیروان آن است.

....

پودولیاک یکی از اعضای هیئت اوکراینی در گفتگو با روسیه از آماده سازی اسناد برای مذاکرات مستقیم احتمالی زلنسکی و پوتین خبر داد.

....

پس از تحریم شدن نتفلیکس، سونی و دیزنی در روسیه، پوتین قانون کپی‌رایت رو برداشت تا همه بتونن برن تو سایت‌های روسی هرچی میخوان دانلود کنن.

تورم هفتگی در روسیه برای دومین هفته متوالی بالای 2 درصد است (بالاترین نرخ از سال 1998)، تورم سالانه به 12.5 درصد افزایش یافت - Rosstat

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، در سخنرانی ویدیویی در نشست کنگره آمریکا، ضمن قدردانی از اقدامات ایالات متحده در حمایت از کشورش، خواستار کمک بیشتر برای مقابله با تهاجم روسیه شد.

دقایقی پیش بایدن در خطاب به زلنسکی رئیس جمهور اوکراین : ما برای شما 800 سیستم پدافندی در برد های مختلف، 9000 سلاح ضد تانک، 7000 سلاح سبک، 20 میلیون فشنگ و در نهایت پهپاد فراهم خواهیم کرد.

....

به گفته وزارت خزانه داری آمریکا، ایالات متحده و متحدانش یک گروه بین بخشی را برای جستجو و ضبط دارایی ها و محاکمه نخبگان روسیه راه اندازی کرده اند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که شبه نظامیان گردان ملی آزوف با منفجر کردن ساختمان تئاتر در ماریوپل که مین گذاری کرده بودند، اقدام به تحریک خونین جدیدی کردند

و هرگونه حمله به این ساختمان را تکذیب کردند!

RE: تحولات اوکراین - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 17-03-2022

سردار رمضان شریف: رسانه‌های معاند و دشمنان ایران در روزهای اخیر به طور صریح اعلام کردند که ایران دیگر جزو کشورهای جهان سوم نیست.

چراکه دانشمندان برجسته‌ای در حوزه‌های مختلف دارد و این ادعا که قصد نابود کردن اسرائیل را دارد، قابل تامل است و فقط یک شعار نیست.

...

طبق نقشه ها به نظر میرسه ورق جنگ در خارکف برگشته و به دلیل اینکه محاصره خارکف هیچگاه تکمیل نشد این شهر هم اکنون با اضافه شدن نیروهای جدیدی توانسته خطوط روسی به ویژه در شمال شهر را چند کیلومتری به عقب براند، خارکف نماد مقاومت اوکراین است و سقوط نکردن آن اولویت اول دولت اوکراین می باشد.

...

رئیس‌جمهور اوکراین: مذاکرات برای پایان‌دادن به درگیری‌ها با روسیه ادامه دارد اما مسیر مذاکرات دشوار است.
کسی نمی‌داند، شاید هم همین الان جنگ‌جهانی سوم شروع شده باشد. چه فرقی دارد که جنگ‌جهانی سوم شروع شود، وقتی که اوکراین سقوط کرده است؟

..‌

ایوان فدوروف شهردار ملیتوپل با 9 سرباز وظیفه روسی مبادله شده