انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [466] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [466] (/showthread.php?tid=298886)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - سهَ‌ند - 11-10-2022

(11-10-2022، 0:25)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:22)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون فرد مریض هم زندگی داره دیگه.. تو وقتی جلوی زندگی بیشتر رو بگیری ینی زندگی کردن رو چیز خوبی نمیدونی پس قاعدتا خودت هم نباید زندگی کنی

اع معلومه که دارن زندگی میکنن
بستگی داره ادم زنده رو چی معنی کنی
بچه ای که داره به خودش میپیچه عذاب میبینه رو زنده فرض میکنی؟
حرفت اصلا منطقی نیس

بابا معلومه که زندست :| ینی چی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - sober - 11-10-2022

(11-10-2022، 0:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نمیدونم تا حالا دیدی یا نه ولی از بس عذاب می کشن و جامعه نمی تونه نیازهاشونو برطرف کنه و جامعه هم قبولشون نمی کنه خودشون میگن چرا ما رو بدنیا اوردی و اون موقع ست که شاید دیر باشه
زجری که می کشن از زندگی بدتره

من کاری به کیفیت زندگیشون ندارم.. حرف من اینه که اونا هم بهرحال یه سطحی از زندگی رو دارن تجربه میکنن و اگه ما بقیه رو لایق زندگی کردن نمیدونیم پس چرا خودمون به خودمون اجازه میدیم که زندگی کنیم پس؟ اینکه تناقضه

خب وقتی یه بچه میاری باید به فکر بیست سال دیگه ش هم باشی
بچه داری که فقط پوشک و شیرخشک نیست
زیرساخت و سواد و مسئولیت داره

(11-10-2022، 0:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:25)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی داره ادم زنده رو چی معنی کنی
بچه ای که داره به خودش میپیچه عذاب میبینه رو زنده فرض میکنی؟
حرفت اصلا منطقی نیس

زنده بودن با زندگی کردن فرق داره

(11-10-2022، 0:25)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:22)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون فرد مریض هم زندگی داره دیگه.. تو وقتی جلوی زندگی بیشتر رو بگیری ینی زندگی کردن رو چیز خوبی نمیدونی پس قاعدتا خودت هم نباید زندگی کنی

اع معلومه که دارن زندگی میکنن

خب بالاخره که ده سال زندگی کرده که

زندگی کرد درست

ولی توی چشماش مشخص بود که میگفت کاش به دنیا نمیومد که زندگی کنه

نه که زندگی بد باشه!

اونطوری زندگی کردن واقعا براش عذاب بود

10 سالش 100 سال گذشت

ولی خب بالاخره زندگی کرد
پس نتیجتا سقط جنین مساویه با جلوگیری از زندگی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - Mohlek - 11-10-2022

خب حالا یه سوال عمیق بپرسیم
" ما با سقط یه انسان رو میکشیم "
الان انسان چیه ؟
بهرحال یه موجودی رو ما داریم انسان در نظر میگیریم 
حقیقت انسان بدنشه ؟ 
شاید اصن وقتی تو اونو اصطلاحا سقط میکنی ؛ اصلا انسانی شکل نگرفته باشه در واقع 

(11-10-2022، 0:29)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کاری به کیفیت زندگیشون ندارم.. حرف من اینه که اونا هم بهرحال یه سطحی از زندگی رو دارن تجربه میکنن و اگه ما بقیه رو لایق زندگی کردن نمیدونیم پس چرا خودمون به خودمون اجازه میدیم که زندگی کنیم پس؟ اینکه تناقضه

(11-10-2022، 0:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا یکیه. کسی که زنده‌س داره زندگی میکنه. اصلا همین که یک نفر وجود داره خودش معنای زندگیه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - امیر‌حسین - 11-10-2022

(11-10-2022، 0:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نمیدونم تا حالا دیدی یا نه ولی از بس عذاب می کشن و جامعه نمی تونه نیازهاشونو برطرف کنه و جامعه هم قبولشون نمی کنه خودشون میگن چرا ما رو بدنیا اوردی و اون موقع ست که شاید دیر باشه

زندگی برنامه کامپیوتری نیست که روی ریل مشخصی بره
گاهی اوقات ما میتونیم با یه حرکت زندگی شخصیو بهتر کنیم برای شروع جدید
گاهی اوقات میتونیم زندگی شخصی رو بدتر کنیم برای شروع

گیریم اجازه ندیم به خودمون که جلوی زندگی رو نگیریم ، بچه ای که تشنجی هست و هر لحظه هی تشنج میکنه کلی صدمه میبینه ، آیا این بهتر نیست که از اول نباشه؟ تا این سطح از زندگی رو تجربه نکنه؟
مسلما از خودشون میپرسیدی میگفتن همون بهتر که به دنیا نمی اومدیم
من بعضا خیلی از این مورد هارو دیدم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - Đęąđ.ğïřł - 11-10-2022

میفهمم چی میگیا ولی نمیتونم درک کنم
ما زندگی میکنیم چون راهی نداریم چون از خودکشی میترسیم اگه این ترس نبود جمعیت کل زمین نصف بود
اگه بچه رو سقط میکنن چون هیچ پدرو مادری نمیتونه مسئولیت یه بچه مریض و به عهده بگیره و هم نگهداری سخت و هم عذاب کشیدن بچشونو ببینه وهم درواقع مشکل بزرگتری به زندگیشون وارد کنن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - sober - 11-10-2022

(11-10-2022، 0:31)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:29)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا یکیه. کسی که زنده‌س داره زندگی میکنه. اصلا همین که یک نفر وجود داره خودش معنای زندگیه

نه اتفاقا متفاوته
بچه اموزش نداره
امکانات نداره
دوست نداره
مدرسه نمی تونه بره
بره بیرون مسخره میشه
ازدواج نمی تونه کنه
سرکار نمی تونه بره
تفریح نمی تونه بره
الان تلویزیون داشت اتفاقا می گفت برای کودکان اوتیستیک باید دندون پزشکی مخصوص داشت بعد ما نداریم
یعنی حتی شرایط پزشکی ش هم نیست
این داره زندگی می کنه؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - امیر‌حسین - 11-10-2022

ولی این سوال سهند رو متوجه شدم!

سطح سوالش بالاست

خودمم همش به این موضوع فکر میکردم

جوری که ما اجازه نداریم تو زندگی بقیه دخالت کنیم و جلوی زندگی رو بگیریم ولی چرا قدرتش رو داریم و میتونیم ای کارو کنیم
در نهایت سرنوشت چی میشه و...

خیلی عمیقه...

اصلا فک کن من بچه میارم که بدمش به پرورشگاه بزرگش کنن یا تو شرایط خیلی بد بزرگش کنم یا هزارتا چیز بد دیگه.. ولی بهرحال که جلوی زندگی کردنش رو نگرفتم. یه شکلی رو از زندگی رو داره تجریه میکنه اون فرد.. درسته که من والد افتضاحیم ولی حداقل نیومدم جلوی زندگی کردن یه فرد دیگه رو بگیرم که.. ینی به خودم این اجازه رو ندادم که یه تصمیم به این مهمی رو واسه یکی دیگه بگیرم. و خب میگم.. اگه زندگی کردن انقدر واسه من بی ارزشه که حاضرم یکی دیگه رو ازش محروم کنم پس چرا خودم دارم زندگی میکنم؟

(11-10-2022، 0:34)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2022، 0:31)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اتفاقا متفاوته
بچه اموزش نداره
امکانات نداره
دوست نداره
مدرسه نمی تونه بره
بره بیرون مسخره میشه
ازدواج نمی تونه کنه
سرکار نمی تونه بره
تفریح نمی تونه بره
الان تلویزیون داشت اتفاقا می گفت برای کودکان اوتیستیک باید دندون پزشکی مخصوص داشت بعد ما نداریم
یعنی حتی شرایط پزشکی ش هم نیست
این داره زندگی می کنه؟

بله داره زندگی میکنه