انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [466] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [466] (/showthread.php?tid=298886)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - Mohlek - 10-10-2022

(10-10-2022، 18:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یبار ۴ ساعت ویس کال بودم
غیبتم نکردیم

واقعا؟
نمیشه هم زمان هم دختر باشی هم غیبت نکنی ^^
ولی خب همونجوری که فرمودم من از ۲ ساعت و ۱۹ دقیقه سر جمع فقط ۳۰ دقیقه غیبت کردم  Shy  Rolleyes واقعا سعی و تلاش کردیم ولی خب نمیشد کلا غیبت رو بزاریم کنار
همون پیامو‌ دوباره بخون Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - מַברִיק - 10-10-2022

(10-10-2022، 18:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
سلامممم جیگرم
من طبق معمول خستم
تو خوبی
غیبت عیب است نکنین

به روی ماهت گلم ♡
از چی؟
بد نیستم
خدایی شقایق تو غیبت نمیکنی؟
من دختر خوبی هستم کلی رعایت میکنم اداب شرعی را ولی بعضی اوقات دست خود ادم نیست که خدا مهربونتر از این حرفاست :}

(10-10-2022، 18:16)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟
نمیشه هم زمان هم دختر باشی هم غیبت نکنی ^^
ولی خب همونجوری که فرمودم من از ۲ ساعت و ۱۹ دقیقه سر جمع فقط ۳۰ دقیقه غیبت کردم  Shy  Rolleyes واقعا سعی و تلاش کردیم ولی خب نمیشد کلا غیبت رو بزاریم کنار
همون پیامو‌ دوباره بخون  Telegh_01

خوندم نگرفتم ، گیج میزنم امروز
اشتباه از کدوم طرفه؟ ^^ از من یا تو ؟
اگ از منه که من از تو بزرگترم واجبه چشم پوشی کنی
اگ از تو که پرانتز باز میکنیم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - شـــقآیــق - 10-10-2022

(10-10-2022، 18:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
سلامممم جیگرم
من طبق معمول خستم
تو خوبی
غیبت عیب است نکنین

به روی ماهت گلم ♡
از چی؟
بد نیستم
من دختر خوبی هستم کلی رعایت میکنم اداب شرعی را ولی بعضی اوقات دست خود ادم نیست که خدا مهربونتر از این حرفاست :}
دانشگا بودم تا شیش تاریخ داشتیم
پنج ساعت تاریخ|:
مغزم هنگید خستمهههههه
غیبت میکنم ولی چی بشه غیبت کنم
اعتقاد دارم غیبت واقعااااا گناهه

(10-10-2022، 18:27)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به روی ماهت گلم ♡
از چی؟
بد نیستم
پنج ساعت تاریخ|:
مغزم هنگید خستمهههههه

از ته دلم : خدا قوت قهرمان
خب عزیز دلم همه ی ما میدونیم که غیبت گناهه Sad

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - سهَ‌ند - 10-10-2022

ریدن به استاد خایمال >>>>>>>

@شـــقآیــق
راستی ، جیگرت سلامت♡
امروز ویندوزم دیر میاد بالا ^^

(10-10-2022، 18:29)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:27)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پنج ساعت تاریخ|:
مغزم هنگید خستمهههههه

خب عزیز دلم همه ی ما میدونیم که غیبت گناهه  Sad

بیا نکنیم.-.

@Mohlek
حسام داداش این آرگو رید |:
هیچی باز نمیکنه
چیز دیگه نداری ؟):

(10-10-2022، 18:38)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:29)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا نکنیم.-.

@Mohlek
هیچی باز نمیکنه
چیز دیگه نداری ؟):

باشه :]

از vpn صحبت میکنین؟

(10-10-2022، 18:48)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2022، 18:38)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا نکنیم.-.

@"Mo hlek"
هیچی باز نمیکنه
چیز دیگه نداری ؟):

باشه :]

از vpn صحبت میکنین؟
اره عشقم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [466] - Mohlek - 10-10-2022

بیا نکنیم.-.

@Mohlek
هیچی باز نمیکنه
چیز دیگه نداری ؟):

پ.خ یه ندا بده

@מַברִיק
سلامممم جیگرم
من طبق معمول خستم
تو خوبی
غیبت عیب است نکنین

به روی ماهت گلم ♡
از چی؟
بد نیستم

(10-10-2022، 18:16)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون پیامو‌ دوباره بخون  Telegh_01

خوندم نگرفتم ، گیج میزنم امروز
اشتباه از کدوم طرفه؟ ^^ از من یا تو ؟
اگ از منه که من از تو بزرگترم واجبه چشم پوشی کنی
اگ از تو که پرانتز باز میکنیم
منم ۲ ساعت غیبت کنم هر چی بخونم نمیگیرم :v