انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:15)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم ببینم اگه پولداره برم مخ دخترشو بزنم :vv

نکه خیلی میتونی؟:>>>8
این استیکره>>>>

اراده کنم قلبت تو دستامه دلبر
اووووففف
البته به اون استیکر همیشگیه نمیرسه ها

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 14-10-2022

عه یه مخ زنی رویت شد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:12)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از شما بزرگ ترم .
فک کنم
فعلا که ۱۹ ولی خب ۱۰ روز دیگهد۲۰ سالم میشه
+
کجای کاری کی درامر هم هستم و سریال و انیمه چینی و تایوانی هم نگاه میکنم البته مارول هم دنبال میکنم با تمامی آثار طنز جهان را.
ولی خب اوتاکو نیستم بیشتر یه علاقه مند هستم

من ۲۶ ساله م داره میشه ماه دیگه ):
چه خوبببب*-*

(14-10-2022، 23:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای
من اوایل مدیریت و کل نویسندگیم خیلی شلوغ بود بمولا 
از انتخابات ریاست جمهوری سخت تر بود انتخاب مدیرا و نویسنده ها
چقد جوگیر بودیم خداروشکر که گذشت   Rolleyes

بچگیه دیگه ادم چیزای کوچک خوشحالش می کنه یا ناراحت میشه حتی براش
بزرگ میشی خیلی چیزا فرق می کنه برای ادم
ولی ادم دلش تنگ میشه
۲۶ سالته؟ معذرت میخوام اگه جسارتی کردم شما آقا هم نگفتی عیب نداره.
+
شماهم علاقه مندی یا اوتاکو؟ البته فک کنم فوجوشی باشیTelegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Berserk - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:11)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:08)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طبق شواهد میگم اوضاع حافظت از من بهتره 
این ی دونه رو یادمههه
نه من گرافیک بودم .-. با دو سال تاخیر هم رفتم دانشگاه زبان میخونم
تو چ میخونی؟

لیسانس جامعه مو گرفتم سال ۹۸ رفتم روان ازاد لیسانس نوشتم بعد فعلا درگیر اینم ارشد روان قبول شم
خوب کاری کردی زبان خوبه
قصد رفتن نداری؟

زندگی پر باری داشتی بهت افتخار میکنم 
قصد که نه ولی آرزو و حسرت چرا D:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:15)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:15)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکه خیلی میتونی؟:>>>8
این استیکره>>>>

اووووففف
یا قمبر یا خدا
چی بسره حسام اومده
چرا داری شبیه اون حرف میزنی،
کدوم همیشگیه،؟

(14-10-2022، 23:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه یه مخ زنی رویت شد

عه حامیه کولر حق دختراس دیده شد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:17)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:15)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اووووففف
یا قمبر یا خدا
چی بسره حسام اومده
چرا داری شبیه اون حرف میزنی،
کدوم همیشگیه،؟
اینا همش جادوی پوله ها

همون ایموجیه دیگه
Adore این دیگه

@Berserk
میدونی چی میخواستم ازت بپرسم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه یه مخ زنی رویت شد

عه حامیه کولر حق دختراس دیده شد

خداروشکر زمستون شد دغدغه جولر دیگ نداری
دانشگاه چیشد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:12)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ۲۶ ساله م داره میشه ماه دیگه ):
چه خوبببب*-*

۲۶ سالته؟ معذرت میخوام اگه جسارتی کردم شما آقا هم نگفتی عیب نداره.
+
شماهم علاقه مندی یا اوتاکو؟ البته فک کنم فوجوشی باشیTelegh_01
ماه دیگه میشه
نه بابا اشکالی نداره راحت باش فاطیما هستم
نه منم بیشتر علاقه مندم به انیمه و کیدرامر و کیپاپرم
فوجوشی شاید ولی زیاد نمی بینم مودم باشه می بینم