انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 03-01-2023

(02-01-2023، 5:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2022، 23:31)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهید میشیم داTelegh_01

شهید شدن آرزوی ماست
خودمون که هیچی نشدیم حداقل خانوادمون از پهلوی همین اسم برن پزشک و استخدام بشن وام چند میلیاردی بگیرن خونه بخرن والا آرزوی ماست

(01-01-2023، 21:10)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرااا خو؟
عه کاکتوسم همونوراس؟خیلی بهش سفارش دادم ولی نرفتم
از همه فست فودیا بهتره حقیقتا، خوب کاری کردین
گفتن دخترونه اس نرفتن؟Telegh_01

بده مگه؟

آره اینجا کلا یه کاکتوس خوبه و یکی هم کاج برای غذای اررون و با کیفیت هم که خلیج فارس .
آره بابا گفتن دخترونه است اینجاTelegh_01
فقط من و اون دختره اوکی بودیم دختره هم تا اسم کاکتوس آوردن رفت سمت اونا=)
و از لحاظ فاصله خیلی نزدیک نیست پیاده ۱۰ دقیقه راهه

کاجو فقط باید باخانواده رفت که حسابش دست بابا باشه Telegh_01
اوهوم خوبه بازم ده دقیقه

(02-01-2023، 15:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2023، 21:10)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرااا خو؟
عه کاکتوسم همونوراس؟خیلی بهش سفارش دادم ولی نرفتم
از همه فست فودیا بهتره حقیقتا، خوب کاری کردین
گفتن دخترونه اس نرفتن؟Telegh_01

بده مگه؟

گفتم بده مگه

(02-01-2023، 5:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهید شدن آرزوی ماست
خودمون که هیچی نشدیم حداقل خانوادمون از پهلوی همین اسم برن پزشک و استخدام بشن وام چند میلیاردی بگیرن خونه بخرن والا آرزوی ماست

آره اینجا کلا یه کاکتوس خوبه و یکی هم کاج برای غذای اررون و با کیفیت هم که خلیج فارس .

اگه کارت بسیج داری بیا بکشمت،شهید میشی
نمدونم من ک):

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 03-01-2023

(03-01-2023، 4:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2023، 23:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پول ثبت نامشو برام کارت به کارت کن

شماره کارت بفرست پ.خ Cool

لعنتی یه تلاشی برای حفظ زندگی من بکن

(03-01-2023، 13:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهید شدن آرزوی ماست

اوهوم خوبه بازم ده دقیقه

(02-01-2023، 15:12)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم بده مگه

اگه کارت بسیج داری بیا بکشمت،شهید میشی
نمدونم من ک):

آره کاج رو فقط با خانواده رفتم خیلی گرونه Telegh_01 بخوام برم کاج حقوقم کفاف زندگیمو نمیده.
امروز برای بار دوم تصمیم منو وتو کردن نرفتیم صورتی =( کلا طلسم شده فکر کنم باید تنها برم.
گفتن بریم شنل گفتم برید برگشتم خونه خودمTelegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Prometheus - 03-01-2023

(03-01-2023، 20:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2023، 4:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 04-01-2023

(03-01-2023، 20:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2023، 13:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم خوبه بازم ده دقیقه

نمدونم من ک):

آره کاج رو فقط با خانواده رفتم خیلی گرونه Telegh_01 بخوام برم کاج حقوقم کفاف زندگیمو نمیده.
امروز برای بار دوم تصمیم منو وتو کردن نرفتیم صورتی =( کلا طلسم شده فکر کنم باید تنها برم.

دقیقاااااا
اونو ولش کن دیگه، جاهای جدید و خوشگل کشف کن به منم بگوTelegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 04-01-2023

(03-01-2023، 21:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دا

چیز کن برام سیانور بفرست زحمتم نکش دیگا

(04-01-2023، 0:41)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاااااا
نه اوت
اونو یک بار باید برم
انگار خیلی از خونه میرم بیرون =)
دیشب گم شده بودم Telegh_01 یه خیابونی رو پیچیدم بچه هام دنبالن میگن کجا میریم میگم بریم کفش والیبال ببینیم بعد میگن آشنا داری اینجا بعد میگم این جای شریعتمداریه دیگه Telegh_01
نرسیده به پستلگراف بودیم هعیی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Prometheus - 04-01-2023

(04-01-2023، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2023، 21:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دا

(04-01-2023، 0:41)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاااااا
نه اوت
اونو یک بار باید برم
دیشب گم شده بودم Telegh_01 یه خیابونی رو پیچیدم بچه هام دنبالن میگن کجا میریم میگم بریم کفش والیبال ببینیم بعد میگن آشنا داری اینجا بعد میگم این جای شریعتمداریه دیگه Telegh_01
نرسیده به پستلگراف  بودیم هعیی

دا اب بخور
خیلی تب بخور
سیانور از کجا گیر بیارم اخه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 04-01-2023

مطالب ک شر و بیهوده

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 04-01-2023

(04-01-2023، 13:27)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2023، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اوت
اونو یک بار باید برم
نرسیده به پستلگراف  بودیم هعیی

دا اب بخور
خیلی تب بخور
سیانور از کجا گیر بیارم اخه

نمیدونم =)

(04-01-2023، 14:17)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالب ک شر و بیهوده

خوبی؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 04-01-2023

(31-12-2022، 21:17)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2022، 16:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

ما جواب عمریون میدیمو حضرتعالی تذکر میدید؛ امیدوارم با چنین چیزی برخورد سفت و سختی داشته باشید آقای صابر !

برادر من
این حرف و یکی از همون اخوند هایی که این دین رو قبول دارن گفتن
ایشون فقط نقل قول کرده بنظرم برید با همون اقا برخورد سخت داشته باشید

خیلی منمون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - red_Queen - 05-01-2023

(04-01-2023، 21:43)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2022، 21:17)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر من
این حرف و یکی از همون اخوند هایی که این دین رو قبول دارن گفتن
ایشون فقط نقل قول کرده بنظرم برید با همون اقا برخورد سخت داشته باشید

خیلی منمون

خواهش میکنم Blush