انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 10-01-2023

(09-01-2023، 19:52)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان

راهکار بدید برای فشار نخوردن بعد اینکه بهت خیانت کرد

توهم بهش خیانت کن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 10-01-2023

چقد برف اومده اینجا برا بار 4ام

خدایی خیلی اومده بود
با برکت بود

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 10-01-2023

(04-01-2023، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2023، 21:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دا

چیز کن برام سیانور بفرست زحمتم نکش دیگا

(04-01-2023، 0:41)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاااااا
اونو ولش کن دیگه، جاهای جدید و خوشگل کشف کن به منم بگوTelegh_01
نه اوت
اونو یک بار باید برم
انگار خیلی از خونه میرم بیرون =)
دیشب گم شده بودم Telegh_01 یه خیابونی رو پیچیدم بچه هام دنبالن میگن کجا میریم میگم بریم کفش والیبال ببینیم بعد میگن آشنا داری اینجا بعد میگم این جای شریعتمداریه دیگه Telegh_01
نرسیده به پستلگراف  بودیم هعیی
رفتی ؟
آدرسارو هنوز خوب بلد نیستم:/
ولی تا احساس میکنم دارم گم میشم ........گوگل مپ(((:

@Mohlek

یه فیلم و عکسایی گرفتم ناموسا اگه ببینی از خنده ***** میشه Telegh_39 Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 10-01-2023

(10-01-2023، 19:31)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek

سلام دادا
پیوی در خدمتم :v

(10-01-2023، 19:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2023، 19:31)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek

سلام دادا

چاکرم چخبر؟
حاجی حجمش بالاس بدبختی اپلود نمیشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 10-01-2023

(10-01-2023، 20:51)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2023، 19:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دادا

چاکرم چخبر؟
ولی داداش خدایی این فیلمی که تو تاپیک پایینی فرستادیو باورت بشه یا نه ده بار دیدم
اصن خیلی حس زندگی بم داد
بماند که اگه همینم حضرات ببینن سعی میکنن از ملت بگیرن که راحت تر بریم بهشت :)  

سلامتیت دادا
هیعچی
همه چی عین معمول
یه برفم نمیاد امتحانارو لغو کنن اینجا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 10-01-2023

(10-01-2023، 18:29)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2023، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیز کن برام سیانور بفرست زحمتم نکش دیگا

نه اوت
اونو یک بار باید برم
انگار خیلی از خونه میرم بیرون =)
دیشب گم شده بودم Telegh_01 یه خیابونی رو پیچیدم بچه هام دنبالن میگن کجا میریم میگم بریم کفش والیبال ببینیم بعد میگن آشنا داری اینجا بعد میگم این جای شریعتمداریه دیگه Telegh_01
نرسیده به پستلگراف  بودیم هعیی
رفتی ؟
آدرسارو هنوز خوب بلد نیستم:/
ولی تا احساس میکنم دارم گم میشم ........گوگل مپ(((:

نه =) سرماخوردم از بعد اون بازار گردیمون .
منم بلد نیستم اصلا البته تو مال شهر ما نیستی من کلی مسخره شدم =)))و آره خودمم معمولا با گوگل مپم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 11-01-2023

(10-01-2023، 20:54)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2023، 20:51)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاکرم چخبر؟
ولی داداش خدایی این فیلمی که تو تاپیک پایینی فرستادیو باورت بشه یا نه ده بار دیدم
اصن خیلی حس زندگی بم داد
بماند که اگه همینم حضرات ببینن سعی میکنن از ملت بگیرن که راحت تر بریم بهشت Smile  

سلامتیت دادا
هیعچی
همه چی عین معمول
یه برفم نمیاد امتحانارو لغو کنن اینجا

میدونی که همه از دم چت و مستTelegh_01

سلامت باشی داش
ما دوتا از امتحانا لغو شد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 11-01-2023

(10-01-2023، 10:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2023، 19:52)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان

راهکار بدید برای فشار نخوردن بعد اینکه بهت خیانت کرد

توهم بهش خیانت کن

رفتم مخ یکی دیگرو زدم
کافیه آیا؟ Be1