انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - red_Queen - 17-01-2023

(17-01-2023، 13:21)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2023، 9:46)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی صفحات قبل دیدم یسری ها داستان عضو شدنشون رو تعربف کردن خواستم منم بگم یچزایی راجب داستانهام اینجا Smile

قبل از من خواهرم که ازم بزرگتر بود اینجا بود که اون دوران خیلیم فعال بود
با دوستاش رمان مینوشتن و میزاشتن اینجا
من سنم پایین بود اون‌موقعه
اولا با اکانت‌خواهرم گشت میزدم همجا و میخوندم فقط
که بلاخره سال۲۰۱۸ وقتی دیگه اصلا خواهرم اینجا نبود
یهیویی اومدم اینجا
چیزهای زیادی تجربه کردم اینجا
یادمه با چندتا از بچه ها انقدر صمیمی شدیم که رفتیم داخل تل و روبیکا گروه زدیم  و یه عالمه چت میکردیم
محمد غزل مهسا شقایق ستین  ایسان همشون کسایی بودن که تمام وقت باهاشون چت میکردم نمیتونم تگشون کنم چون حقیقتا خیلی هاشونو دیگه نمیدونم نام‌کاربریشون چیه
شاید خیلی چیزا تغیرم داد
چندتا رابطه مسخره مجازی
دوتا دوست خوبی که الان جدا از اینجا هم دارمشون مهسا و شقایق
گذشت و گذشت تصمیم گرفتم مدیر شم
هرروز یه عالمه فعاایت میکردم تا بلاخره بعد از چندین ماه مدیر شدم
ولی دیگه رسیده به ۱۴۰۰
حرفهای یسری ادمها و چیز های مسخره باعث شد طی یه تصمیم بعد از اون همه چیز از مدیرت انصراف بدم
و بعدش دیگه کلا رفتم
دوباره برگشتم ولی دیگه اون ادمها دیگه نبودن
دیگه گ ا  دست ما نبود و اعضای جدید اومده بودن
پس من دیگه هیجوقت مثل قبل نیومدم اینجا
برام پر از خاطرات زیبا و خوبه اینجا
بنظرم دنیای مجازی جای عجیبیه
تو به ادمهایی وابسته میشی ک حتی یکبارم ندیدیشون
به کسایی درد هاتو میگی که هرگز چهرشونوندیدی
جای عجیبی بود اینجا
خوشحالم که یه دوران تمام لحظه هامو اینجا بودم

شاید دلیل اعتمادمون به بچه های مجازی همینه که ندیدیمشون و باهاشون از نزدیک صحبت نکردیم
بقوله پشت هر اکانت یه قلبه مواظب باشیم نشکنیمشون..
درسته شاید
شاید اینکه میدونیم که هیچوقت ممکنه نیس همو از نزدیک ببینم باعث میشه
بدون‌نگرانی حرف بزنیم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 17-01-2023

(17-01-2023، 16:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2023، 23:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ما که مشکل نداریم اونایی که رفتن =)
دانشگاه ها به حکیم استناد کردن به عنوان بزرگ ترین دانشگاه سبزوار به حساب این مرجع باشه اونام گفتن بزرگتون غلط کرده Telegh_01

بوخداااااااااا)):

دانشگاه شما هزینه رفتنتون رو داد؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 17-01-2023

(17-01-2023، 17:21)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2023، 13:21)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید دلیل اعتمادمون به بچه های مجازی همینه که ندیدیمشون و باهاشون از نزدیک صحبت نکردیم
بقوله پشت هر اکانت یه قلبه مواظب باشیم نشکنیمشون..
درسته شاید
شاید اینکه میدونیم که هیچوقت ممکنه نیس همو از نزدیک ببینم باعث میشه
بدون‌نگرانی حرف بزنیم

میشه گفت شاید بخاطر شناختی که از همدیگه نداریم باهاش صحبت میکنیمو
نمیترسیم که چیزی ازمون پخش بشه یا حرفامون رو به اینو اون بگن..

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 18-01-2023

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://sadotj.com/public/audio/Osiya_yoraki_jon2020.mp3

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 18-01-2023

(18-01-2023، 1:00)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://sadotj.com/public/audio/Osiya_yoraki_jon2020.mp3

یه برنامه نداشتی که می‌شد از اونجاهایی که اسکرین ممنوعه اسکرین گرفت؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 18-01-2023

(18-01-2023، 10:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

خودمم یه مدت دنبالش بودم

(  احتمال ۹۰ درصد یکی عکس تایمر دار برات فرستادهTelegh_01 )

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 18-01-2023

(17-01-2023، 19:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2023، 16:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوخداااااااااا)):

دانشگاه  شما هزینه رفتنتون رو داد؟

آره فک کنم
حالا یا بعداً میده یا بلیط رایگان بود
نمیدونم دقیق

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 19-01-2023

قطعی نت امروز واسه کنکوره؟

https://t.me/iMTProto نوشته است:
امروز‌ بهانه کنکور اینترنت هارو قطع کردن و دارن سیستم جدید فیلترینگشون رو تست و اماده سازی میکنند.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 19-01-2023

(18-01-2023، 17:39)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2023، 10:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

خودمم یه مدت دنبالش بودم

نه بابا یه کاناله نمیشه محتواش رو ذخیره کرد
یکی هم نداریم بهمون عکس تایمر دار بده=(

(18-01-2023، 19:51)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2023، 19:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشگاه  شما هزینه رفتنتون رو داد؟

آره فک کنم
حالا یا بعداً میده یا بلیط رایگان بود
نمیدونم دقیق

هعی نگم حکیم چیکار کردهTelegh_01
گفته یه بخشی از پول بلیط رو میدیم بعد سوار شدن رفتن پول کامل ازشون گرفتنTelegh_00

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 20-01-2023

(19-01-2023، 14:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2023، 17:39)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

خودمم یه مدت دنبالش بودم

نه بابا یه کاناله نمیشه محتواش رو ذخیره کرد
یکی هم نداریم بهمون عکس تایمر دار بده=(

Telegh_01