انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 15-10-2022

(15-10-2022، 21:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی بهت گفت به منم بگو شوکولات اون رو من میدم شما دست نکن جیبت.
مقنعه جدیدت راسته است یا هنوزم چپه دوختن؟ Telegh_01

فکر خوبیه، قبوله؛ یدونه بستنی هم بگیر واسه من، میخوام از موقعیت استفاده کنم و می‌دونم به روم نمیاری. D:
راست تر از هرچیزی که تصورشو بکنی :v
تو خبر بیا من برات آیسپک میخرم . اسمشو درست نوشتم؟Telegh_01
+
مبارک باشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 15-10-2022

(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 20:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Emmɑ

<<<<<:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/LOVE.jpg

بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه
خودم دارم با خودم چت میکنم ( فقط برای اینکه خفه نشی)

(15-10-2022، 21:19)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه
خودم دارم با خودم چت میکنم ( فقط برای اینکه خفه نشی)

شدم دیگه. ولی خب هیچ وقت نگفتی گپ هایی که با خارجی ها باشه رو از کجا پیدا میکنی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Berserk - 15-10-2022

(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 0:04)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون که جزو اولین انیمه ها بود دیدم 
ولی مانگا کلا نمیخونم حسش نیست 
~_~
ملیکا ۲۱ 

راجب این نمیتونم نظری بدم ولی میدونم خیلی سخته

تا حالا فک کنم ۵ یا ۶ بار ازت پرسیدم اینارو هی یادم میره

نه فک کنم ۳ ۴ باره

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Ɗєя_Mσηɗ - 15-10-2022

(15-10-2022، 21:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 21:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر خوبیه، قبوله؛ یدونه بستنی هم بگیر واسه من، میخوام از موقعیت استفاده کنم و می‌دونم به روم نمیاری. D:
راست تر از هرچیزی که تصورشو بکنی :v
+
مبارک باشه

به به چِگَدَر سخاوتمند v:
نخریدم داشتم D:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 15-10-2022

(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

لطفا توی بحث ها و صحبت هاتون به همدیگه احترام بزارید.

بحث سیاسی چرا ممنوع شد؟؟؟

مدت بن شدنش چقدره؟

و اینکه پیام سیاسی رو پاک میکنید یا اینکه میزارید باشه؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - امیر‌حسین - 15-10-2022

وی پی ان فروشی داریما v:

نت ملیم دور میزنهv:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - امیر‌حسین - 15-10-2022

(15-10-2022، 21:33)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

لطفا توی بحث ها و صحبت هاتون به همدیگه احترام بزارید.

بحث سیاسی چرا ممنوع شد؟؟؟

مدت بن شدنش چقدره؟

و اینکه پیام سیاسی رو پاک میکنید یا اینکه میزارید باشه؟

پاک میشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 15-10-2022

(15-10-2022، 21:36)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی پی ان فروشی داریما v:

نت ملیم دور میزنهv:

کاش پیام هاشون رو پاک نمیکردی میدونستم چیا گفتن

(15-10-2022، 21:21)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 0:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا فک کنم ۵ یا ۶ بار ازت پرسیدم اینارو هی یادم میره

نه فک کنم ۳ ۴ باره

خوبه Telegh_54Telegh_01 جای امیدواری داره

(15-10-2022، 21:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 21:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
مبارک باشه

به به چِگَدَر سخاوتمند v:
نخریدم داشتم D:
لذت ببر از این همه لاکچری بودن=)
+
بمونه برات.__.