انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 15-02-2023

چقدر سكوت,چند تا گ.ا از دست دادم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 15-02-2023

(15-02-2023، 22:35)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختانه یا متأسفانه هیچی =)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - מַברִיק - 18-02-2023

(09-02-2023، 21:45)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2023، 16:35)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
چرا عکس شوهرِ من پروفته؟
ایده ای ندارم
شاید چون شوهرت تیموتی شالامیه!

(07-02-2023، 17:42)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه ولی دلم واست تنگ شده
تلگرام داری ؟

** Rolleyes اشکال نداره میتونه رو پروفت باشه
ولی روش کراش نباش باشه؟ Blush

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 19-02-2023

(27-01-2023، 23:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2023، 14:58)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه خرخون نبود ؟Telegh_01

ریاضی همشون بده اکثرا از انسانی و هنرستان اومدن روانشناسی کلا فقط ریاضی خودم بیسته بعدش این سر کلاس خوب فعال بود یاد داشت ولی خب دیگه هعییی Telegh_01
فک کنم یکی دیگه ارو پیدا کردی تا الان)):

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 22-02-2023

(19-02-2023، 22:56)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2023، 23:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریاضی همشون بده اکثرا از انسانی و هنرستان اومدن روانشناسی کلا فقط ریاضی خودم بیسته بعدش این سر کلاس خوب فعال بود یاد داشت ولی خب دیگه هعییی Telegh_01

خیر نشستم خودم حل کردم غلط های بقیه رو هم گرفتم =)
و ریاضی هم ۲۰ شدم.
انقدر دلم میخواد برم بیرون ولی کلاسام با بچه ها فرق داره هماهنگ نمیشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 22-02-2023

(22-02-2023، 8:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2023، 22:56)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ریاضی هم ۲۰ شدم.

خوبه ایول
همه همینطورین):
منم خیلی وقته بیرون نرفتم رسما افسردگی گرفتم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-02-2023

(15-02-2023، 22:47)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2023، 22:35)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی میکنی دیگه؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 22-02-2023

(22-02-2023، 8:59)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2023، 8:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ریاضی هم ۲۰ شدم.

خوبه ایول
همه همینطورین):
نامردا قرار بود هماهنگ برداریم بعد ساعت انتخاب واحد من مسابقه داشتم نتونستم برم کافه پیششون باهم برداریم بعد برداشته بودن عوض کرده بودن من چون وسط مسابقه بودم سریع انتخاب کردم تموم شد بعد مسابقه تموم شد دیدم پیام دادن بیا اینطوری برداریم=)
منم قرار گذاشتم با یکی از پسرا و رلش فردا ساعت ۳ بریم پارک شهربازی دیگه زیادی حوصلم سر رفته بود

(22-02-2023، 14:42)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2023، 22:47)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی میکنی دیگه؟

عین تلخ حقیقته

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 23-02-2023

(22-02-2023، 16:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2023، 8:59)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه ایول
همه همینطورین):
نامردا قرار بود هماهنگ برداریم بعد ساعت انتخاب واحد من مسابقه داشتم نتونستم برم کافه پیششون باهم برداریم بعد برداشته بودن عوض کرده بودن من چون وسط مسابقه بودم سریع انتخاب کردم تموم شد بعد مسابقه تموم شد دیدم پیام دادن بیا اینطوری برداریم=)
منم قرار گذاشتم با یکی از پسرا و رلش فردا ساعت ۳ بریم پارک شهربازی دیگه زیادی حوصلم سر رفته بود

(22-02-2023، 14:42)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی میکنی دیگه؟

عین تلخ حقیقته
عین چارت بردارین دیگه
خوب کاری کردی من خیلی وقته دیگه تفریحی ندارم تاااااا خیلییی وقت دیگه‌ام ادامه داره((:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-02-2023

چرا وقتی به یک نفر قدرت میدی،تبدیل به هیولا میشه؟