انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 24-02-2023

(23-02-2023، 15:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2023، 16:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامردا قرار بود هماهنگ برداریم بعد ساعت انتخاب واحد من مسابقه داشتم نتونستم برم کافه پیششون باهم برداریم بعد برداشته بودن عوض کرده بودن من چون وسط مسابقه بودم سریع انتخاب کردم تموم شد بعد مسابقه تموم شد دیدم پیام دادن بیا اینطوری برداریم=)
منم قرار گذاشتم با یکی از پسرا و رلش فردا ساعت ۳ بریم پارک شهربازی دیگه زیادی حوصلم سر رفته بود

عین تلخ حقیقته
عین چارت بردارین دیگه
خوب کاری کردی من خیلی وقته دیگه تفریحی ندارم تاااااا خیلییی وقت دیگه‌ام ادامه داره((:

عمومی هارو قاطی پاتی کردن ساعت هاشو.
میخوای ببرمت بیرون البته با خط ۱۱Telegh_01 پیاده روی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 24-02-2023

Ah shit, here we go again
(:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 24-02-2023

کسی میتونه اینو درک کنه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/unknown_d4311.png

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 24-02-2023

(24-02-2023، 1:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2023، 15:01)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عین چارت بردارین دیگه
خوب کاری کردی من خیلی وقته دیگه تفریحی ندارم تاااااا خیلییی وقت دیگه‌ام ادامه داره((:

آها
بدم میاد از عمومیا بدم میادددددد
تچکرTelegh_01
باورت نمیشه چقدر سبزوارو راه رفتم:/

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 25-02-2023

(24-02-2023، 18:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2023، 1:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها
تچکرTelegh_01
منم بدم میاد فرض کن معدلت بشه ۱۸ چون فارسی بهت ۱۳ داده سگگگ بود سگگ
تو باورت نمیشه که من چقدر راه نرفتمTelegh_01 هعی بعدا باید برم یکم تو شهر بچرخم اینطوری ضایع است Telegh_54

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 25-02-2023

(25-02-2023، 12:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-02-2023، 18:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها
تچکرTelegh_01
تو باورت نمیشه که من چقدر راه نرفتمTelegh_01 هعی بعدا باید برم یکم تو شهر بچرخم اینطوری ضایع است Telegh_54

ایول معدل ۱۸
من خیلی رفتم خیلیییییی زیاد کل شهرو راه رفتم حتی توحید شهرو

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 28-02-2023

(25-02-2023، 20:13)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2023، 12:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول معدل ۱۸

من شهر بجز جاهایی که تو مسیر سالن و مغازم و مدرسه و دانشگاه بودند نرفتمTelegh_01 توحید شهرم بجز خونه داییم و یکم دور اطراف اون کلا زیاد بیرون نمیرم . البته دلیل مهمش اینه آدم پایه هم نیست

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ραтяιcια - 28-02-2023

(28-02-2023، 12:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2023، 20:13)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول معدل ۱۸

من شهر بجز جاهایی که تو مسیر سالن و مغازم و مدرسه و دانشگاه بودند نرفتمTelegh_01 توحید شهرم بجز خونه داییم و یکم دور اطراف اون کلا زیاد بیرون نمیرم . البته دلیل مهمش اینه آدم پایه هم نیست
باورم نمیشه:////
آره خب اونم هست

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - م‍حمّد - 28-02-2023

آره خلاصه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 01-03-2023

(28-02-2023، 19:09)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2023، 12:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه:////
آره خب اونم هست

باور کن =)))
یه بار با بچه های دانشگاه رفتیم بازار بعد اینا خیلی کند راه میرفتن حوصله ام سر رفت یکم جلو تر رفتم بعد یهو یادم اومد عه من تنها نبودم که.....
گمشون کردم =)))
زنگ زدن گفتند کجایی گفتم نمیدونم=))))) بعد کاشفی بودم
گفتم من اسنپ میگیرم میرم دیگه Big Grin
خلاصه بیرون رفتن با اینا هم اینطوری شد