انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - حسین کرمانشاهان - 12-04-2023

(11-04-2023، 13:17)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@حسین کرمانشاهان
با اینکه شاید خیلی نشناسمت و باهم هم‌کلام نشده باشیم، اسمتو زیاد دیدم.
اون پایینم بین متولدین دیدم اسمتو و گفتم تبریک بگم تولدتو (اگه تاریخشو درست وارد کردی)

بله داداش درست بود.ممنون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - فرنودِ بن گیومرث - 12-04-2023

(11-04-2023، 23:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2023، 23:01)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم میک‌سنس می‌کنه ها! راست می‌گی.

اه آره اینجوریم خیلی خشک میشی
شاید باید از اینا استفاده کنی3129
البته یذره شاید ایگوت خط و خشی بشه.. هوممم چقده سخته
خیلی بدبختیه. :دی

(11-04-2023، 23:14)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2023، 22:38)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما. ؛)))

سلام قند.

سلام شکر
از زمان غیبتت تا حالا به طور خلاصه از تغییرات زندگیت بگو
فضولم خودتی
چرا خودت شروع نمی‌کنی از تغییراتت گفتن؟ این‌طوری منم می‌فهمم دوست داری که چه نوع دیتایی بشنوی.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 12-04-2023

(12-04-2023، 13:42)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2023، 23:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه آره اینجوریم خیلی خشک میشی
شاید باید از اینا استفاده کنی3129
البته یذره شاید ایگوت خط و خشی بشه.. هوممم چقده سخته

اوهوم متاسفانه
چخبرا.. چیکارا میکنی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 12-04-2023

بیاین من منتظرما

گفتگو آزاد | نُسخه [467] 168

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - فرنودِ بن گیومرث - 12-04-2023

(12-04-2023، 15:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2023، 13:42)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم متاسفانه
چخبرا.. چیکارا میکنی

نمی‌دونم. تقریبا شبیه موج‌‌سواریه. هی موج میاد و هی می‌ری روش.
تو چخبر‌ها؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 12-04-2023

(12-04-2023، 19:15)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2023، 15:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم متاسفانه
چخبرا.. چیکارا میکنی

تو چخبر‌ها؟

عه.. واسه من مثل چرخ و فلکه. هی بالا پایین. مثلا دیروز عالی ای و امروز غرق تو تباهی و اشک و فکر

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 12-04-2023

(10-04-2023، 23:04)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
چرا پروین اعتصامی گذاشتی اما فروغ فرخزاد نه؟ ؛)))

چشم فروغ فرخزاد میزارم

(09-04-2023، 20:56)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2023، 1:01)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ چی،تو چی؟
چطو شده خبر گرفتی
دارم فکر میکنم چطور بوی مزخرف قرمه سبزیو از بین ببرم

بگم همینطوری باور نمیکنی، پس سرطان گرفتم و دکترا گفتن زیاد وقت ندارم

(08-04-2023، 14:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد داریم فامیلش با اسم تو یکیه و به شدت بلد نیست درس بده =)))
خدا کمش نکنه برات
وادافاک
نه خوبه ک خوبی
چخبرا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - *Aɴѕel* - 13-04-2023

(10-04-2023، 22:41)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید یه داکیومنت بنویسیم این‌جا، خیلی جدی بررسی کنیم چرا تفاوتی نمی‌کنه چقدر از این‌جا بودنمون گذشته و چقدر ریش درآوردیم یا [مثال تنانه زنانه به ذهنم نمی‌رسه] بلکه کلاً این url فلشخور رو سرچ می‌کنیم و دلمون واقعاً تنگ می‌شه.

فکر کردم دارِ فانی رو وداع گفتی مرد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 13-04-2023

(((((((:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - فرنودِ بن گیومرث - 13-04-2023

(12-04-2023، 19:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2023، 19:15)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چخبر‌ها؟

عه.. واسه من مثل چرخ و فلکه. هی بالا پایین. مثلا دیروز عالی ای و امروز غرق تو تباهی و اشک و فکر
آخر هم آدم نمی‌فهمه این بالا پایین‌ها منشاء هورمونی دارند یا روانی.

(12-04-2023، 22:02)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2023، 23:04)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
چرا پروین اعتصامی گذاشتی اما فروغ فرخزاد نه؟ ؛)))
چشم فروغ فرخزاد میزارم
چه دختری!

(13-04-2023، 13:05)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-04-2023، 22:41)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید یه داکیومنت بنویسیم این‌جا، خیلی جدی بررسی کنیم چرا تفاوتی نمی‌کنه چقدر از این‌جا بودنمون گذشته و چقدر ریش درآوردیم یا [مثال تنانه زنانه به ذهنم نمی‌رسه] بلکه کلاً این  url فلشخور رو سرچ می‌کنیم و دلمون واقعاً تنگ می‌شه.
فکر کردم دارِ فانی رو وداع گفتی مرد
منم این فکر رو راجع به شما می‌کردم.
حالت چطوره؟
(13-04-2023، 13:38)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(((((((:
سلام‌علیکم!!