انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

این رسمش نبود مسلمون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - امیر‌حسین - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:27)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:20)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

× هرگونه بحث سیاسی درباره شرایط موجود و معرفی و پخش ابزار تغییر آی‌پی و وی‌پی‌ان ممنوع است ×

این رسمش نبود مسلمون

وقتی جنبش نیست همین میشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:24)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@THEDARKNESS
خوشم میاد بحث حاشیه که میاد وسط منو تگ میکنی
ولی خوشبختانه یا متاسفانه از حواشی اخیر من جز همون داستان علی مطهری سهمی ندارم

در حاشیه فقط باید از آدم های مورد اطمینان سوال بپرسی و اطلاعات بخوای بده برای من رفتی تو جزو دسته مطمئن ها. البته آخرین کسی که تو این دسته بود آخرش بد گذاشت تو کاسمون خیلی بی خبر و یهویی ولی خب چه میشه کرد فقط میشه بلاک کرد و گذشت البته قبلش فحشش دادم یکم دلم خنک شد.

(14-10-2022، 22:27)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:27)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رسمش نبود مسلمون

وقتی جنبش نیست همین میشه

حداقل ارسال وی پی انو آزاد میکردی مسلمون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:27)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رسمش نبود مسلمون

وقتی جنبش نیست همین میشه

داداش حالا خودتم چنبار وی پی ان و سرور دادی به بچه ها تست کنن دیگه
این یکی دو نفری که بن کردی جونن و خام
میبینن و یاد میگیرن
شما بزرگی کن از بن درارشون
قول میدن دیگه تکرار نکنن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 14-10-2022

خب بحث سیاسی هم ممنوع شد
موفق باشید :>>

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 16:12)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی فقط عکس های خودش رو دیدم و اون به عکسم توی عطاری بود
خاطره خاصی ندارم باهاش ولی می شناسمش تا حدودی

عه باور میکنی یادم رفته بود اون عکس رو هم گذاشتم

(14-10-2022، 22:30)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بحث سیاسی هم ممنوع شد
موفق باشید :>>
حالا بیاین راجب گل آرایی و دکوراسیون منزل تبادل اطلاعات کنیم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 14-10-2022

@Mohlek
من که نه از من بعیده ولی بقال سر کوچمون روت بد کراش داشت

(14-10-2022، 22:29)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینن و یاد میگیرن
قول میدن دیگه تکرار نکنن

سید بحث سیاسیو کار ندارم
ای کاش میشد وی پی ان فرستاد مخصوصا وقتی که قانون‌ یا مجازاتی برای استفاده از وی پی ان نداریم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:30)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek
من که نه از من بعیده ولی بقال سر کوچمون روت بد کراش داشت
بقالتون مرده ؟

(14-10-2022، 22:31)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:29)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینن و یاد میگیرن
قول میدن دیگه تکرار نکنن

سید بحث سیاسیو کار ندارم
ای کاش میشد وی پی ان فرستاد مخصوصا وقتی که قانون‌ یا مجازاتی برای استفاده از وی پی ان نداریم
خب تو پیوی بفرست