انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 16-10-2022

(16-10-2022، 12:45)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که بحثی ندیدیم. طفلک داشت با خودش حرف می‌زد کلاً شما اومدی شلوغش کردی.
کسی اجازه نداره به خانواده من فحش ناموسی بده
وگرنه به بنده هیچ ربطی نداره

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 16-10-2022

(16-10-2022، 13:33)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 12:45)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولشون کن اینا نمیفهمن :v

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 16-10-2022

(16-10-2022، 13:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 13:33)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولشون کن اینا نمیفهمن :v
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
))):

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 16-10-2022

(15-10-2022، 18:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 17:26)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوفتو عزیزم عزیزم مال منه-

باشه عزیزم

(15-10-2022، 14:53)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشگاه حکیم؟

آره.

(15-10-2022، 13:14)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Emmɑ
در جواب اون پیامت تاپیک بسته بود/:
نه باو یه سال مشکل داشتم مریض شده بودم، نتونستم درس بخونم

آرش بودمTelegh_01
بیخیال بابا اتفاقیه که افتاده

دیگه حافظه نمونده هی آرش جان

همه حافظه ماهی دارن

مهمان خر صابخونس :v

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Ɗєя_Mσηɗ - 16-10-2022

(16-10-2022، 8:51)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 19:49)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری به راه راست هدایتم میکنی؟ D:
نیفت لطفا، میدونم سخته اما تمام تلاشتو بکن  Telegh_01
یپ

خستمممممممممممممممممممممممممممممم میفهمییییی
17

اره اره میفهمم اروم باش Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - آمین - 16-10-2022

(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 19:49)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قبلا تو اینجا نقش روح رو داشتم و دعوا ها و بگو مگو ها رو میدونم پس طبیعیه که بقیه رو هم بدونم
افرین. اونی که می‌گفت پسرا روم ریپ نزنن تو بودی یا یکی دیگه بود؟ قاطی شدی با یکی دیکه فک کنم

(15-10-2022، 20:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Emmɑ

<<<<<:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/LOVE.jpg

بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه

(15-10-2022، 19:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوا شده؟ به کسی که یه خلاصه ی کامل ( Telegh_01 ) برام بگه شوکولات تعلق می‌گیره

کسی بهت گفت به منم بگو شوکولات اون رو من میدم شما دست نکن جیبت.
مقنعه جدیدت راسته است یا هنوزم چپه دوختن؟ Telegh_01

نه بابا من کی اینجوری بودم؟ فقط با هیچ کس حرف نمیزدم همین
پسرا روم ریپ نزنن دیگه چی بود

(16-10-2022، 11:10)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 16:00)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توروخدا انقد به این بسیجی ها و سپاهی و نظام و آخوند و هر ب* ناموسی فحش نده
تا میای دهن باز کنی عین نقل و نبات میریزن بیرون
هوف تو که انقد بدردهن نبودی
عزیزم
اولا کسی باید بحث سیاسی کنه که واقعا سیاستشو داره!نه شما که هرچیو ک تو اینستا و .. میبینی !
دوما اینجا کلی ادم داریم که باباهاشون, خودشون یا حالا هرکیشون سپاهین  و همینایی که فرمودی.بدون تحقیق و اطلاع نباید به هرکسی فحش ناموسی بدی
مثلا بابای من ارتشیه ک جز نظام محسوب میشه..
سوما اینجا بحث کردنت کاملا بی فایدس.همین یه فلشخورُ فیلتر نکردن که اگه ب کارتون ادامه بدین اینجارم از دست میدیم
پس این بحثُ تمومش کن!
مچکرم
عزیزم کسی که بحث سیاسی میکنه سیاستش رو داره دیگه چیه؟ وقتی من عضوی از این کشورم عضوی از این خاکم حق دارم که راجب سیاست کشورم و اتفاقایی که داره میفته نظر بدم و واکنش بدم
به شما که فحش ناموسی ندارم من منظورم اون کسایی هستن که میزنن جوون مملکت رو بی گناه میکشن منظورم همون هایی هستن که ندا و نوید و سارینا و نیکا و اسرا رو کشتن هر کسی که با این گروه همکاری کنه پس لایق این فحش هاست
مهم اینه که پدر شما الان جایگاهش کجاست؟ طرف مردمه؟ یا داره آدم میکشه؟
با کسی من بحث نکردم اگه نگاه کنی می تونی بری چک کنی من تو تاپیک یه جمله به خودت بگو این حرف رو گفتم

افا ابن بحثارو شیاف کنید تو پیویتون
یکی ایه قران میذاره یکی ریپ میکنه فحش میده
به خودتون بیاید :/
اینجا میاد ادم دو مین ک*** کلک بازی
شماها اگه خیلی عاقلید نشونش تو زندگیه واقعی میاد
نه چارتا ادم بچه ک از پست سیستم همو میشناسید!

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - صنمآ - 16-10-2022

حساسیتت رو درک می‌کنم. اما چی کار می‌شه کرد؟ پدر تو، برای بقیه یه غریبه‌ست و صرفاً به واسطه‌ی شغلش قضاوت می‌شه. آدم‌های خوب و شریف، چه پدر کسی باشن چه نباشن، مورد احترام قرار می‌گیرن و برعکس.

(16-10-2022، 14:23)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افا ابن بحثارو شیاف کنید تو پیویتون
یکی ایه قران میذاره یکی ریپ میکنه فحش میده

کی فحش داد به آیه قرآن؟ :|

کسی به آیه قران فحش نداده!
شما نبودی ی سری بحثا پیش اومد که پاک شد