انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 16-10-2022

یکم هرزگی کنیم عصر یکشنبه : v

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 16-10-2022

(16-10-2022، 18:38)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلمم دانلود نمیشه بااین سرعت نت
الان من باید دهن کیو جر بدم
حاضری بخاطر فیلم دهن جر بدی ؟
مگه اینکه فیلم س...

(16-10-2022، 18:42)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 18:40)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاضری بخاطر فیلم دهن جر بدی ؟
مگه اینکه فیلم س...

ن باو از اون لحاظ ک نودای بچه های فلش هس فیلم میخام چیکار

منظورم فیلم سریالی بود عزیزم
قدیما فقط یه عادل فردوسی پور نود میزاشت
الان بچه های فلشم میزارن ؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 16-10-2022

(16-10-2022، 13:49)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 18:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه عزیزم

آره.

دیگه حافظه نمونده هی آرش جان

همه حافظه ماهی دارن

نه مال من فیلیه اون تهش میدونستم ارشی

(16-10-2022، 14:13)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 21:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین. اونی که می‌گفت پسرا روم ریپ نزنن تو بودی یا یکی دیگه بود؟ قاطی شدی با یکی دیکه فک کنم

بگو خودت داری با خودت چت میکنی وگرنه فشار گلو منو خفه میکنه

کسی بهت گفت به منم بگو شوکولات اون رو من میدم شما دست نکن جیبت.
مقنعه جدیدت راسته است یا هنوزم چپه دوختن؟ Telegh_01

نه بابا من کی اینجوری بودم؟ فقط با هیچ کس حرف نمیزدم همین
پسرا روم ریپ نزنن دیگه چی بود

(16-10-2022، 11:10)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم
اولا کسی باید بحث سیاسی کنه که واقعا سیاستشو داره!نه شما که هرچیو ک تو اینستا و .. میبینی !
دوما اینجا کلی ادم داریم که باباهاشون, خودشون یا حالا هرکیشون سپاهین  و همینایی که فرمودی.بدون تحقیق و اطلاع نباید به هرکسی فحش ناموسی بدی
مثلا بابای من ارتشیه ک جز نظام محسوب میشه..
سوما اینجا بحث کردنت کاملا بی فایدس.همین یه فلشخورُ فیلتر نکردن که اگه ب کارتون ادامه بدین اینجارم از دست میدیم
پس این بحثُ تمومش کن!
مچکرم
عزیزم کسی که بحث سیاسی میکنه سیاستش رو داره دیگه چیه؟ وقتی من عضوی از این کشورم عضوی از این خاکم حق دارم که راجب سیاست کشورم و اتفاقایی که داره میفته نظر بدم و واکنش بدم
به شما که فحش ناموسی ندارم من منظورم اون کسایی هستن که میزنن جوون مملکت رو بی گناه میکشن منظورم همون هایی هستن که ندا و نوید و سارینا و نیکا و اسرا رو کشتن هر کسی که با این گروه همکاری کنه پس لایق این فحش هاست
مهم اینه که پدر شما الان جایگاهش کجاست؟ طرف مردمه؟ یا داره آدم میکشه؟
با کسی من بحث نکردم اگه نگاه کنی می تونی بری چک کنی من تو تاپیک یه جمله به خودت بگو این حرف رو گفتم
پس یکی دیگه بود

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ابراهیم هادی - 16-10-2022

(16-10-2022، 18:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توبه کردم که دگر می نخورم در همه عمر
بجز از امشب و فردا شب و شبهای دگر

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 16-10-2022

(16-10-2022، 19:28)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 18:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توبه کردم که دگر می نخورم در همه عمر
بجز از امشب و فردا شب و شبهای دگر

:/ فقط تو دماغی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 16-10-2022

رگای کمر گردنم گرفته کج شدم
یکی بیاد منو صاف کنه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 16-10-2022

(16-10-2022، 19:56)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بیاد منو صاف کنه

اجی مجی لا ترجی صاف شو هوووو
صاف شدی؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 16-10-2022

(16-10-2022، 19:56)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بیاد منو صاف کنه

منم امروز از ۸ صبح تا خود ۵ بعدازظهر کلاس بودم ۷ شب رسیدم خونه له له م

دوباره بریم تو فاز ناشناس زدن و فلان ؟