انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 16-10-2022

(16-10-2022، 20:19)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 20:16)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچوقت نتونستم مکانیزم این مشاعره رو بفهمم
ینی یکی یه شعری میگه بعدش یکی دیگه میاد یه شعر دیگه میگه ؟

چند نوع مشاعره هست
یکی ش با حرف اخرش یه شعر دیگه میگی
یکی دیگه ش هم یه کلمه انتخاب می کنی از بیت نفر قبل با اون شعر میگی
یکی ش هم موضوعیه مثلا یه موضوع خاص
هیچوقت نتونستم با اینچیزا ارتباط برقرار کنم
همیشه برام یه جنگولک بازی بوده

(16-10-2022، 20:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 14:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی به آیه قران فحش نداده!
شما نبودی ی سری بحثا پیش اومد که پاک شد

عجب بحث سنگینی هم بود D:

سلام
میدونستی اگه چنتا اسکرین از اون پستایی که حذف شده بفرستیپیویم بهت شکلات هدیه میدم ؟
تولوخدا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 16-10-2022

(16-10-2022، 20:20)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 20:19)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند نوع مشاعره هست
یکی ش با حرف اخرش یه شعر دیگه میگی
یکی دیگه ش هم یه کلمه انتخاب می کنی از بیت نفر قبل با اون شعر میگی
یکی ش هم موضوعیه مثلا یه موضوع خاص

جنگولک بازی که نیست یکی از راه های تقویت دایره لغات و حافظه حفظ شعره
بعد هم ادمیزاد همیشه دوست داشته فرهنگ و تمدن و تاریخشو به رخ بکشه و چی بهتر از شعر برای این کار؟
در اخر هم یه سرگرمیه به هرحال

(16-10-2022، 20:22)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 20:20)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد هم ادمیزاد همیشه دوست داشته فرهنگ و تمدن و تاریخشو به رخ بکشه و چی بهتر از شعر برای این کار؟

اونکه صد در صد
ولی خب بهرحال جوونیم و جاهل v:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Ɗєя_Mσηɗ - 16-10-2022

(16-10-2022، 20:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب بحث سنگینی هم بود D:

سلام
میدونستی اگه چنتا اسکرین از اون پستایی که حذف شده بفرستیپیویم بهت شکلات هدیه میدم ؟
تولوخدا

شکلات؟ نرخو ببر بالا شاید راضی شدم 3cy

(16-10-2022، 20:22)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینه من میمیرم برات دیگه. *-*

(16-10-2022، 20:24)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
تولوخدا

شکلات؟ نرخو ببر بالا شاید راضی شدم 3cy
بخدا دستم تنگه
بچم مریضه
حتی شبام کارمیکنم تا خرج دوا درمونشو بدم
شما بیا یه خواهری کن قربون دستت )):

(16-10-2022، 20:23)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه صد در صد
برای مثال من و این بادمجون بی خاصیت بی معرفت بنفش یه مدت با شعر این طوری قربون صدقه هم می رفتیم
@Ɗєя_Mσηɗ
بحریست راهِ عشق که هیچش کناره نیست

آنجا جز آن که جان بسپارند، چاره نیست

(16-10-2022، 20:26)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 20:23)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه صد در صد
برای مثال من و این بادمجون بی خاصیت بی معرفت بنفش یه مدت با شعر این طوری قربون صدقه هم می رفتیم
@Ɗєя_Mσηɗ

من کلا چنتا شعر بلدم
همشم فحش ک دار توشه

(16-10-2022، 20:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2022، 20:26)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا چنتا شعر بلدم
همشم فحش ک دار توشه

فکر کنم تنها ارتباطت با شعر شعارهای انقلابی بوده D:
البته پسرا فقط نیچه دوست دارن که یکی بیاد با من درباره ی نیچه حرف بزنه قشنگ می تونم بشورمش واقعا چرا نیچه؟ D:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-10-2022

(16-10-2022، 10:38)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2022، 19:44)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فشار چیست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/2_5357248330483114385_tn0t.mp3/
129f
(15-10-2022، 20:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Emmɑ

<<<<<:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/LOVE.jpg
این کدومشه؟

جدیده :>

ولی هنوز مسئله بی اعتمادی موج میزنه بینمون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Ɗєя_Mσηɗ - 16-10-2022

اونکه صد در صد
@ Ɗєя_Mσηɗ

من که آفت ندارم، ولی " تو سرو جویباری، تو لاله ی بهاری / تو یار غمگساری، تو حور دلربایی"