انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - [ SouL ] - 17-10-2022

(17-10-2022، 22:52)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواست الان دفتر ریاضیم جلوم بود و مشغول نوشتن مشقام بودم:۷+۵:؟ بعد با دست بشمرم و جوابو بنویسم ۱۲
 فردا صبحش معلم دفترامون میزاشت رو میز و یکی یکی صحیح میکرد ؛ منم برای یه صد آفرین ته برگه خوشحال میشدم شایدم یه کارت صد آفرین یا بهترش هزار آفرین میگرفتم 
موقع زنگ تفریح روبروی ویترین جوایز کارت هامو تو ذهن میشمردم که بدونم چقدر مونده تا به راکت بدمینتون برسم
ولی کی این قدر پیر شدم رفت؟ :»

قشنگ بود، حرف دل خیلیاست..

ولی دوران ما تکلیف ریاضی ۵+۷ نبود! این مثالی بود که معلم حل می‌کرد و تکلیفامون بیشتر نجومی و سخت بودن، امتحان هم از اون سخت‌تر Telegh_02
اینو گفتید یاد زنگ‌های دیکته و املا افتادم!
نقل قول: معلم دفترامون میزاشت رو میز و یکی یکی صحیح میکرد
دفتر املای ما رو که مبصر جمع میکرد میذاشت رو میز معلم، از استرس یه‌جا بند نمیشدیم! وقتی هم که به دفتر خودمون می‌رسید، نفسمون رسما بند میومد و چشامون زوم میشد رو خودکار قرمز معلم که ببینیم تیک میخوره یا خط، چنتا غلط داریم و غیره..!
ولی خوشی واقعی همون دورانی بود که آرزو داشتیم بزرگ شیم و دریغ از اینکه مقصدی در کار نیست...
به موضوع قشنگی اشاره کردید، بعد چن‌ماه کلمات یه متن رو تونستم با تک‌تک سلول‌هام حس کنم..

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 17-10-2022

معلم ریاضی بهم چک زدش
از ریاضی بدم میاد :/

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 17-10-2022

(17-10-2022، 22:00)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 21:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگه که

You've exceeded ExpressVPN's
device usage limit for this
subscription.
Please disconnect a device or
purchase an additional subscription.
Internet traffic is currently blocked to protect
your privacy.

یعنی هیچ راهی نداره بشه از این اکانت استفاده کرد؟

خبر ندارم والا

ولی وضعیت سرور های ما اینجوریه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://it-one.ir/

به به

(17-10-2022، 22:30)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 21:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگه که

You've exceeded ExpressVPN's
device usage limit for this
subscription.
Please disconnect a device or
purchase an additional subscription.
Internet traffic is currently blocked to protect
your privacy.

یعنی هیچ راهی نداره بشه از این اکانت استفاده کرد؟

خودش که میگه یا یکی از دستگاها رو قط کن یا چیز جدید بخر
چی میگن
معادلش یادم نمیاد Y_Y
اکانت جدید مثلا

آهان یادم اومد
اشتراک
یا اشتراک جدید بخر Be1

حاجی مشکل اینه که اکانت هکیه -_-
خواستم پسوردشو عوض کنم دیدم وریفای ایمیل خواست
به پشتیبانی اکسپرس پیام دادم که یه سری اطلاعات خواست ( مثلا سوال اولش این بود که چجوری اشتراک گرفتی منم که صاحب اکانت نبودم قطع مکالمه رو زدم -_-)

خلاصه کوفت این ۳ ماه اعتبار کوفت اون کسایی بشه که دارن از اکانت استفاده میکنن -_-

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 17-10-2022

الان کل شب میگه برام لبیک bathtime

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 17-10-2022

کاش زمانی به راکت میرسیدم ک ذوقشو داشتم :>

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 17-10-2022

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16650995592346
cof

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 17-10-2022

(17-10-2022، 23:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 23:24)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان کل شب میگه برام لبیک bathtime

اوکی ولی اون شهره نه شب

میمیردی ضایم نکنی
چرا من شب میشنوم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 18-10-2022

(17-10-2022، 16:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 13:38)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا فیل؟

چون میگن حافظه فیل خوبه

(17-10-2022، 13:45)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نننننن

p336

فش میدن

بگو یکی پشتت رو لگد کنه فقط حواست به وزنش باشه نشکنی

عژب

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ابراهیم هادی - 18-10-2022

(17-10-2022، 23:05)[ SouL ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشامون زوم میشد رو خودکار قرمز معلم که ببینیم تیک میخوره یا خط، چنتا غلط داریم و غیره..!

از حرکت خودکار قرمز نمره رو حدس می‌زدیم البته کمک بچه های جلویی دقیق تر بود 

(17-10-2022، 23:05)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 22:52)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواست الان دفتر ریاضیم جلوم بود و مشغول نوشتن مشقام بودم:۷+۵:؟ بعد با دست بشمرم و جوابو بنویسم ۱۲
 فردا صبحش معلم دفترامون میزاشت رو میز و یکی یکی صحیح میکرد ؛ منم برای یه صد آفرین ته برگه خوشحال میشدم شایدم یه کارت صد آفرین یا بهترش هزار آفرین میگرفتم 
موقع زنگ تفریح روبروی ویترین جوایز کارت هامو تو ذهن میشمردم که بدونم چقدر مونده تا به راکت بدمینتون برسم
ولی کی این قدر پیر شدم رفت؟ :»

ولی هیچ وقت دوست ندارم به دوران پراسترس مدرسه برگردم
راحت تر نبود؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 18-10-2022

(18-10-2022، 13:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-10-2022، 16:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون میگن حافظه فیل خوبه

بگو یکی پشتت رو لگد کنه فقط حواست به وزنش باشه نشکنی

عژب
خر مش رجب