انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Medusa - 24-10-2022

(24-10-2022، 22:39)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:34)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهل ریا و‌خود نمایی نیستم آخه

بعدشم دستتانونو میبرین اکه رخ بنمام

تو خودافشایی کن من دست همه رو شخصا باند پیچی می کنم
پای من^^

(24-10-2022، 22:37)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتقالامونو می‌ذاریم بعداً پوست می‌کنیم حالا

من که چیز تیزی دور و برم نیست و قصد خودکشی و خودسوزی هم ندارم

دست تو نیست که. یهو به خودت میای می‌بینی جانت از آتش مهر رخ جانانه بسوخت.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 24-10-2022

(24-10-2022، 22:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek

اگه قرار باشه با دیدن همه زیبارویان دست ببریم و دل ببندیم که اخر عاقبتمون این نبود
نه تو این کاره نیستی دیو توی دیو و دلبر ):

+
صنم خودت یه عکس بده شبمون زیبا و نورانی شه^^
از ۴ تا ۱۵ سالگی هیچ عکسی از خودم نداشتم
یه عکسیو ۷-۸ ماه پیش گرفتم که تو تلگرام پروفایلمه
دیگه هیچ عکسی ندارم

(24-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قرار باشه با دیدن همه زیبارویان دست ببریم و دل ببندیم که اخر عاقبتمون این نبود

+

بالاخره یه نویسنده خلاق پارادوکس رو متوجه میشه
ولی یادمه گفته بودی اسمت حسامه یعنی دروغ بود؟ ):
این حسامو ذلیخا انداخته دهن ملت
میدونی انقد بهم حس داشته
همش منو میدیده میگفته وای حسام ( حس هام ؛ جمع حس ) وااای
بعد دیگه اسمم حسام موند
ولی اون پرهام (وای پرهام ریخت) بود که دیگه نمیاد
چیزی که تو میگی یه تعبیر دیگه داره از دید زلیخا حتی D:

(24-10-2022، 22:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:39)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو خودافشایی کن من دست همه رو شخصا باند پیچی می کنم
پای من^^

من که چیز تیزی دور و برم نیست و قصد خودکشی و خودسوزی هم ندارم

دستگاه اطفا حریق سرخودم اصلا نگران نباش^^

@Mohlek

+

نذر کردم اگه تلگرامم وصل شه برات نود می‌فرستم اصلاً قشنگم 

(24-10-2022، 22:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:56)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اون پرهام  (وای پرهام ریخت) بود که دیگه نمیاد
چیزی که تو میگی یه تعبیر دیگه داره از دید زلیخا حتی D:
تعبیر دیگه ؟
لابد ذلیخا هم خاله بوده و ما نمیدونستیم

نخیر زلیخا یکم هیجانی میشده مواقع دیدار با یار

(24-10-2022، 22:56)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستگاه اطفا حریق سرخودم اصلا نگران نباش^^

احسنت‌. الحق که یک بانوی تمام عیار هستید.

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 

(24-10-2022، 22:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mohlek

+

اخ جونننن پروسکی فرستادم امتحان کردی؟

(24-10-2022، 23:01)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 23:00)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر زلیخا یکم  هیجانی میشده مواقع دیدار با یار
دیدار با کجای یار ؟

# free_sahand

با هرجا که فرصتش پیش میومد

(24-10-2022، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 23:00)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 
آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

این هشتگ باید جهانی بشه
اسم سهند رمز ماست D:

(24-10-2022، 23:01)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 22:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ولی نشد. فکر کنم باید صبر کنم تا از ملی در بیایم ):

(24-10-2022، 23:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 23:00)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

___

"وای حس‌هام"؟ ((((((: 
آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

برای نخبه‌های زندانی

(24-10-2022، 23:05)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2022، 23:01)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ولی نشد. فکر کنم باید صبر کنم تا از ملی در بیایم ):

آره دیگه
حساشو شکوفا میکردم

#سهند_را_آزاد_کنید

#free_sahand

برای نخبه‌های زندانی

برای این همه برای غیرتکراری