انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - _ƇRAƵƳ_ - 25-10-2022

@THEDARKNESS

یه مشکی میبینم
مبارکه!

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Medusa - 25-10-2022

(25-10-2022، 19:18)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بین شوخی و توهین یه مرز باریکه. صادقانه بگو ، حرفای دیشب بچها شوخی بود؟
سهند من نمیدونم چی بینتون گذشته یا چه اتفاقی افتاده، ولی چیزی که من دیدم و خوندم توهین بود
کی از شوخی بدش میاد؟ مگه کم شوخی کردیم تا حالا که انقد دور از ذهن باشه و به خاطرش اخطار بدیم؟ مگه اسیر گرفتیم؟

تا وقتی آدم چرت و مزخرفی باشی، کسی بهت احترام نمی‌ذاره. اینکه توقع داشته باشی وقتی به ناحق کسی رو بن می‌کنی، بقیه ساکت بشینن و وقتی اعتراض می‌کنن اسمش رو بذاری توهین، احمقانه‌ست. شماهم وضعیتت خیلی جالبه. اسم همچین شوخیای ساده‌ای رو می‌ذاری توهین، اونوقت یکی دیگه فحش مادر می‌ده بهش می‌گی "به تواناییت تو شستن آدما ایمان آوردم D: " اگه اوضاع اینجوریه که من خودم از طرف بچه‌های دیشب معذرت می‌خوام که فحش به کسی ندادن، بی‌احترامی‌ای نکردن و کاری به مادر و خواهر کسی نداشتن. شعور داشتن طفلکیا. شما ببخشون به بزرگی خودت. ایشالا بوووی جبران می‌کنه. 

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 25-10-2022

(25-10-2022، 19:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله شوخی بود :|
"همرو بن کردن و میگن چرا تو گ.ا هیچ پستی نیست
خودشون فیلترشکن میفروشن و میگن اینجا جای نشر پRوکSی نیست"

این الان توهینه؟ خود صابر برگشت گفت با این شوخی نکنین جنبه نداره و بخاطر سختگیری باهاش حرف میزنم

چیزی که واضحه اینه که هیچ کدوم از کاربرا اینو بعنوان مدیر قبول ندارن.. البته بجز آقای بوی :vVv اونم چون وقتی فوش مادر میده بنش نمیکنه..

چرا فوش مادر بن نداره ولی شوخی بن داره؟

تا یجایی اره ، ولی حسام زیاده روی کرد سهند
اگه قراره اون شوخی کسی رو ناراحت کنه، ارزش داره گفتنش؟ مگه برا خنده نمیگیم؟
اگه قبولش ندارن پس چرا هر دعوایی میشه کلاهِ ناظمو قاضی میکنن؟ میخوان اون دخالت کنه؟
فوش مادر بن داره .. کی گفته نداره؟

شعر طنز زیاده رویه و سه ماه بن داره.. اوکی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نُسخه [467] 52

پس این چطور بن نداره؟

(25-10-2022، 19:40)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا به کنار
تو چرا میگی خدایا نوشتم؟ Telegh_01
خدایا ی جا دیگه بود تو گروه گفته بودم
25r3025r3025r3025r30
تو خیابون بودم حواسم نبود25r30

ول کن سوتیارو بحث چیز دیگسfishingاز اصل قضیه خارج نشیمfishing25r30

چرا همه جا سوتی میدمTelegh_44

سوتیاتم قشنگه  Telegh_44 Heart

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 25-10-2022

(25-10-2022، 20:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قبولش ندارن پس چرا هر دعوایی میشه کلاهِ ناظمو قاضی میکنن؟ میخوان اون دخالت کنه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس این چطور بن نداره؟

ایناااااا اینم گفت رید

(25-10-2022، 20:00)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:40)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا ی جا دیگه بود تو گروه گفته بودم
25r3025r3025r3025r30
تو خیابون بودم حواسم نبود25r30

ول کن سوتیارو بحث چیز دیگسfishingاز اصل قضیه خارج نشیمfishing25r30

چرا همه جا سوتی میدمTelegh_44

سوتیاتم قشنگه  Telegh_44 Heart
دور چشمان زیبایت بگردم Heart Blush

(25-10-2022، 20:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس این چطور بن نداره؟

چون این اسمش قدرت بیانه  Telegh_44
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20221025-204012-Chrome.jpg

(25-10-2022، 20:04)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس این چطور بن نداره؟

چون این اسمش قدرت بیانه  Telegh_44
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20221025-204012-Chrome.jpg

آفرین دقیقا.. اینو یادم نبود..

@Ɗєя_Mσηɗ الان دقیقا معنی این حرفت چیه؟ به ما فوش بدن اشکالی نداره بقیه شعر بخونن اشکال داره؟
حالا من بن شدن خودمو قبول دارم.. من حداقل یچی گفته بودم. ولی سه نفری که دیشب بن شدن هیچ دلیلی نداشت.. خود صابرم فهمید محرومیتشونو کم کرد

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 25-10-2022

شده مثه وضع این روزا
وزیرا رییس جمهور بسیجیا فلان فلان
ماله میکشن رو همه چیBg6

هی ما هیچی نمیگیم هی هر کاری میخواین میکنین

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Berserk - 25-10-2022

(25-10-2022، 19:56)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا وقتی آدم چرت و مزخرفی باشی، کسی بهت احترام نمی‌ذاره. اینکه توقع داشته باشی وقتی به ناحق کسی رو بن می‌کنی، بقیه ساکت بشینن و وقتی اعتراض می‌کنن اسمش رو بذاری توهین، احمقانه‌ست. شماهم وضعیتت خیلی جالبه. اسم همچین شوخیای ساده‌ای رو می‌ذاری توهین، اونوقت یکی دیگه فحش مادر می‌ده بهش می‌گی "به تواناییت تو شستن آدما ایمان آوردم D: " اگه اوضاع اینجوریه که من خودم از طرف بچه‌های دیشب معذرت می‌خوام که فحش به کسی ندادن، بی‌احترامی‌ای نکردن و کاری به مادر و خواهر کسی نداشتن. شعور داشتن طفلکیا. شما ببخشون به بزرگی خودت. ایشالا بوووی جبران می‌کنه. 

اوف بابا تکبیر