انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Emmɑ - 25-10-2022

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 25-10-2022

(25-10-2022، 20:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 20:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب اسسسستراحت طولانی ای بود bathtime

یاد فرار مرغی افتادم که جینجر رو واسه تنبیه مینداختن زیرزمین بعد که آزاد میشد اون مرغ گوگولیِ کامواباف بهش میگفت رفته بودی تعطیلات؟

همینه Telegh_34 Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 25-10-2022

(25-10-2022، 20:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 20:27)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد فرار مرغی افتادم که جینجر رو واسه تنبیه مینداختن زیرزمین بعد که آزاد میشد اون مرغ گوگولیِ کامواباف بهش میگفت رفته بودی تعطیلات؟

منم اونو ک کاموا دستش بود خیلی دوس داشتم((((((((:
عجب باسنی داشت

بهترین کارتون جهانه

@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
بت گفته بودم عاشق ایفلم؟ :ngh:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 25-10-2022

(25-10-2022، 19:42)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:37)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش بگو تو که نمیدونی غلط میکنی نظر میدی
با تشکر :Đęąđ.ğïřł

شقایق زبونش بستس گفت بگم بهت15

تو هم خیلی بیجا میکنی که به خودت اجازه میدی با من اینطوری حرف بزنی ، بعضیاتون از سن فقط عددشو دارید بخدا :|

عزیزم بیجا یا باجا ،هرچی که باشه شما وقتی به صراحت میگی از چیزی خبر نداری پس باید یه گوشه بشینی از مشقت دوبار بنویسی تا از املای فردات عقب نمونی
لازم نیست سر هر بحثی خودتو وسط بندازی که اصلا نمیدونی قضیه چیع
درسته میخوایی به هرروش پشت دوستات در بیایی ولی اول پیگیر شو ببین موضوع چیه

(25-10-2022، 20:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم اونو ک کاموا دستش بود خیلی دوس داشتم((((((((:
عجب باسنی داشت
لطفا از کلمات مستهجن استفاده نکن

(25-10-2022، 19:44)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دعوا نکنید 
من بارها گفتم برکنارم کنن ، منتهی برکنار نمیکنن ..
الانم حتی گفتم

حضور یا عدم حضور شما دوست گرامی تو روند فلشخور هیچ تاثیری نداره پس اگه مدیرناظمم باشی ولی اصلا انلاین نشی کسی پیگیرت نمیشه
خوشم میاد یه شعار چند کلمه ای که هیچ توهینی نداشت انقدر فشار اورد که ۳ماه بن کردن تونست یکم سوزششو کم گنه ولی بهت پیشنهاد میکنم این سری یکم هوشمندانه عمل کنی و به صراحت اعلام نکنی داری فشار میخوری ،خوددار باش یکم:>

بولله سهند ایندفه چیزی نگفت دیگه-_-

(25-10-2022، 17:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به خوبه ی ناظم خوب داره انجمن :v
دیگه باید ی فرقی‌ بین کاربر ساده یا مدیر باشه دیگه

مدیری که عقده های شخصیشو قاطی پستش میکنه در نهایت به پستی و خفت دچار میشه:>

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - امیر‌حسین - 25-10-2022

(25-10-2022، 20:33)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 19:44)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دعوا نکنید 
من بارها گفتم برکنارم کنن ، منتهی برکنار نمیکنن ..
الانم حتی گفتم

حضور یا عدم حضور شما دوست گرامی تو روند فلشخور هیچ تاثیری نداره پس اگه مدیرناظمم باشی ولی اصلا انلاین نشی کسی پیگیرت نمیشه
خوشم میاد یه شعار چند کلمه ای که هیچ توهینی نداشت انقدر فشار اورد که ۳ماه بن کردن تونست یکم سوزششو کم گنه ولی بهت پیشنهاد میکنم این سری یکم هوشمندانه عمل کنی و به صراحت اعلام نکنی داری فشار میخوری ،خوددار باش یکم:>
تموم شد؟