انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 26-10-2022

(26-10-2022، 15:41)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای خیلی ها خالیه ولی خب مهم اینه که این حسین چرا آنلاین نمیشه؟
@Prometheus
درسته متعهد شده ولی مارو دور ننداز

شاید فقط تورو دور انداخته

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 26-10-2022

(26-10-2022، 16:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 15:41)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای خیلی ها خالیه ولی خب مهم اینه که این حسین چرا آنلاین نمیشه؟
@Prometheus
درسته متعهد شده ولی مارو دور ننداز

نمیخوام روز خوبمو به خاطر یکی مثل تو خراب کنم.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mutemit - 26-10-2022

(26-10-2022، 15:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین که یه هندی نخست وزیر انگلیس شد بزرگترین دیسبک تاریخی به استعماره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C_%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%A9

خیلی وقته بهمون فخرفروشی نکردی، فخر (از نوع خریده شده) خونمون کم شده

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 26-10-2022

(26-10-2022، 17:25)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 15:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین که یه هندی نخست وزیر انگلیس شد بزرگترین دیسبک تاریخی به استعماره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C_%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%A9

چه نوع فخری بفروشم

(26-10-2022، 17:28)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 17:25)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه نوع فخری بفروشم

اونو که تو باید بدونی، ولی توی کارنامه حرفه ایت اکثر فخرفروشیا سر دورزدن یک چیزی بوده

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 26-10-2022

(26-10-2022، 16:41)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 16:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی چقد تاثیرگذار بود
نمیگی از ناراحتی سکته کنم؟

(26-10-2022، 17:29)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 17:28)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه نوع فخری بفروشم

اونو که تو باید بدونی، ولی توی کارنامه حرفه ایت اکثر فخرفروشیا سر دورزدن یک چیزی بوده

میخواستم بکم که من قابلیت هایی که اینستا برای ایرانیا تحریم‌ کرده بود رو دور زدم گرفتمشون

(26-10-2022، 17:40)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 17:29)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بکم که من قابلیت هایی که اینستا برای ایرانیا تحریم‌ کرده بود رو دور زدم گرفتمشون

ضمن‌ تشکر بابت تنظیم فخر خونمون
جا داره بگم هدف از این مکالمه صرفا عوض کردن بحث و رد شدن از پیام های قبلی بود که به نظر خیلیم موفقیت آمیز نبود
@THEDARKNESS
چشم امیدمون به توعه که این بحث ادامه دار نشه، لطفا :)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 26-10-2022

(26-10-2022، 17:44)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 17:40)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جا داره بگم هدف از این مکالمه صرفا عوض کردن بحث و رد شدن از پیام های قبلی بود که به نظر خیلیم موفقیت آمیز نبود
@THEDARKNESS
چشم امیدمون به توعه که این بحث ادامه دار نشه، لطفا Smile
من چیکار میتونم بکنم؟ بریم سر بازی کلش اف کلنز بحث کنیم؟

(26-10-2022، 17:31)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2022، 16:41)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی چقد تاثیرگذار بود
نمیگی از ناراحتی سکته کنم؟

میترسم سکته کردنت باعث سکته من بشه

(26-10-2022، 17:44)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@THEDARKNESS
چشم امیدمون به توعه که این بحث ادامه دار نشه، لطفا Smile
گفتگو آزاد | نُسخه [467] 60