انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 27-10-2022

بحث سیاسی ممنوعه ها برید پ.خ هم دیگر را مورد عنایت قرار دهید. تا به مدیرای اسبق هم بر نخوره

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 27-10-2022

(27-10-2022، 19:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث سیاسی ممنوعه ها برید پ.خ همو جر بدید

نگران نباش هم من هم صنم هم بچه های دیگه خودمون مدیر بودیم قبل اینکه شما حتی بدونی گ.ا کجاست ما اینجا بودیم خوب می دونیم چی بگیم چی نگیم
بعد هم شما مدیری رنگ مشکی جوهر مدیریت خشک نشده هنوز تا جایی که یادمه و ذهنم یاری می کنه مدیر باید ادبیات درست با کاربران داشته باشه جر دادن یعنی چی؟ الفاظ درست به کار ببر هم بزرگترن هم این کلمات درست نیست

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - آمین - 27-10-2022

نمیدونم همین جوری نقطه فقط

(27-10-2022، 19:45)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 19:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث سیاسی ممنوعه ها برید پ.خ همو جر بدید

نگران نباش هم من هم صنم هم بچه های دیگه خودمون مدیر بودیم قبل اینکه شما حتی بدونی گ.ا کجاست ما اینجا بودیم خوب می دونیم چی بگیم چی نگیم
بعد هم شما مدیری رنگ مشکی جوهر مدیریت خشک نشده هنوز تا جایی که یادمه و ذهنم یاری می کنه مدیر باید ادبیات درست با کاربران داشته باشه جر دادن یعنی چی؟ الفاظ درست به کار ببر هم بزرگترن هم این کلمات درست نیست
باشه باشه . تاثیر گزار بود خیلی تاثیر گذاشت روم. الان خواستی بگی قبلا مدیر بودی؟ فکر کردی مدیریت ارزش داره؟ اگه همین سیاه نبود مثل ۳ روز پیش که نارنجی بودم به هیچ جام نبود چی میگی بگو وردارن راحت تر. بعدشم دیگه ج&ر دادن(با سانسور به مذاق شما خوش میاد؟) یه لفظ دوستانه و عامیانه شده نشده؟ 

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - _Strawberry_ - 27-10-2022

(27-10-2022، 19:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 17:56)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر
دلخوشی؟

الکی نگو باو میدونم رو یکی کراشی

من؟ ?
نخیرم من خودم کراشه همه ام ??

(27-10-2022، 20:15)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 19:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکی نگو باو میدونم رو یکی کراشی

من؟ ?
بله توووووو
ای بابا نگو الان آسمون میریزه Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 27-10-2022

خخخخخ شواهد مبنی بر دوباره اسکی رفتن هست  4fvf

(27-10-2022، 20:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

#زن_زندگی_آزادی

سیاسی اره؟
مدیرای با مسئولیت یکی اینو بگیره

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - _Strawberry_ - 27-10-2022

(27-10-2022، 20:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:15)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟ ?
بله توووووو

نخیرررررم
آره دبدم ریخت چقدم خورد تو سرتوTelegh_01

(27-10-2022، 20:28)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله توووووو

نخیرررررم
آره دبدم ریخت چقدم خورد تو سرتوTelegh_01

پس دیه رو میدی دیگه؟Telegh_24

(27-10-2022، 20:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ شواهد مبنی بر دوباره اسکی رفتن هست  4fvf

سیاسی اره؟
مدیرای با مسئولیت یکی اینو بگیره

اگه قرار باشه این یک بحث سیاسی باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم اول باید اونی بن بشه که به حاج قاسم سلیمانی توهین میکنه

درست نمیگم؟؟؟
محمد رضای عزیزم کلا راجب سیاسیت و دین و مذهب نگید تا به ارزش های هیچکدومتون توهین نشه. از پشت گوشی هم نمیتونی اوت فرد رو مجازات کنی.(این همه لطافت برای اینه که به مدیر های سابق بر نخوره ها اینارو همون خودمونی های قدیمی ترجمه کن)