انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - _Strawberry_ - 27-10-2022

(27-10-2022، 20:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:53)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الاهییییییییییییی
همه مظلوما مثه تو باشن Big Grin

باو دیوار کوتاه تر از من نیست اصلا

آره آره توخوبی هوا بده4fvf

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 27-10-2022

قابل توجه بعضیا
ما فقط از پیام رسان های داخلی استفاده میکنیم Telegh_20

#مهسا_امینی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 27-10-2022

(27-10-2022، 20:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تحیرم اینجاست که:
مهسا امینی میمیره هشتگش بیشتر از جمعیت ایران میشه
اونوقت یه سگ سنی بخاطر حرفای اون عبدالحمید بی صفت میاد شعیه رو توی حرم میکشه

بعد میچسبی به تحلیل یه زن مجهول الحال که هنوز نمیدونه اون اسلحه اصلا گیر نکرده بلکه گلنگدن هستش که با کشیدن اون سلاح مسلح میشه!!!

رائفی پور فنِ بی...
وقتی سواد نداری نمیفهمی هشتگ زدن چجوریه ک این حرفو میزنی بایدم ب عقلِ ناقصت شک کرد
آخه فاقدِ شعور
بیشتر میشه چون من میتونم ده هزارتا هشتگ بزنم
من ی نفرم
میفهمی؟ داری توانشو ک بفهمی؟
اونی ک گفتی هم هفت جدو آبادته....شو داری جلو ی بلوچ اینو بگو تا دستگاه تفکرت (ک مشخصا مغزت نیست) رو بکَنه بزاره رو سرت

اون ی زن مجهول الحاله
۸۰ میلیون دیگه هم مجهول الحالن؟
فقط توی ۵ ساله حالو احوالت مطابق با نظر دادنه ن؟

خوبه خوب آمار ریزو درشت سلاحشم دارین ولی هنوز تصویر کامل دوربین لباس پلیسو بیمارستان کسری رو ندارین

دوستان اینجا هیچ فحشی ردو بدل نشد خب؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 27-10-2022

(25-10-2022، 20:57)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 20:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

): طرف رفته اکانت زده اومده فحش داده
بعد بیام ببوسمش؟
پیگری فشار نخور ))):

بخدا که اومدم بنت کنم دیدم صابر زودتر دست به کار شد
شانس اوردی. یه هفته حداقلش بود.

الان شدی پلیس خوب؟Telegh_01 اون موقع که بابت فوش مادر تشویقش میکردی چی بودی؟ صرفا چون وجهت خرابتر از این نشه؟ الکی زور نزن تو هم عین بقیه مدیرایی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 27-10-2022

سهند در لفافه حرف بزن مستقیم فحش نده ک بن نشی بیشتر بسوزونی
بوج بهت:>
@سهَ‌ند

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 27-10-2022

(25-10-2022، 20:45)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2022، 20:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب قدرت پیشگوییت ایمان اوردم
من به ایشون گفتم معترضی بیایید به من بگید.
ولی ایشون اومد و اینجا جو درگیری را انداخته...
خودتون هم دیدید بررسی می شه... (حالا نه صد در صد باب میل شما.)
با سپاس.

منم به شما نگفتم که اگه حق خودمو بقیه رو خوردین ساکت میمونم. چطور حتی طاقت شنیدن یه حرف ساده رو ندارین؟
الان باز سه روز بن میکنین جوابمو میدین بعد باید بعد سه روز بیام جوابتونو بدم

(27-10-2022، 21:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تحیرم اینجاست که:

بعد میچسبی به تحلیل یه زن مجهول الحال که هنوز نمیدونه اون اسلحه اصلا گیر نکرده بلکه گلنگدن هستش که با کشیدن اون سلاح مسلح میشه!!!

رائفی پور فنِ بی...
وقتی سواد نداری نمیفهمی هشتگ زدن چجوریه ک این حرفو میزنی بایدم ب عقلِ ناقصت شک کرد
آخه فاقدِ شعور
من ی نفرم
اونی ک گفتی هم هفت جدو آبادته....شو داری جلو ی بلوچ اینو بگو تا دستگاه تفکرت (ک مشخصا مغزت نیست) رو بکَنه بزاره رو سرت

اون ی زن مجهول الحاله

خوبه خوب آمار زیرو درشت سلاحشم دارین ولی هنوز تصویر کامل دوربین لباس پلیسو بیمارستان کسری رو ندارین

امیدوارم این حرفا پاک نشه و هیچکدوممون بن نشیم
هرچند ادب شما یکم با مباحثه دوستانه مغایرت داره

بنده یکی از منتقدین سرسخت آقای رائفی پور هستم و کاری به ایشون ندارم

عزیزانی که این پیام دوست عزیزمون رو دیدن دقت داشته باشند
ایشون مدعی هستند که این رقم هشتگ از تعدد هشتگ هستش (که اتفاقا درست هم هست)
طبق اعتراف ایشون من سه تا سوال دارم:
چرا اومدند اینجور طوفان هشتگ آغاز کردند؟ علتش چیه واقعا؟ چرا جرج فلوید اینجوری نشد؟
و چرا نیکا شاکرمی و بقیه رو اینجوری هشتگ نزدند؟
و اینکه برای سیاسیت مدار ها وخواننده ها و فوتبالیست ها و... کشور خارج که هشتگ مهسا امینی زدند چه جوابی دارید؟

مولوی عبدالحمید همه میدونن اوضاعش چیه نزار اینجا باز کنم که این بشر چه موجودیه
اگه خطبه های ایشون رو دیده بودید بنظرم این حرف رو نمیزدید

80 میلیون دیگه؟!!!
چیشد؟؟؟ 80 میلیون دیگه؟؟؟
من واقعا در تحیرم
برای خودکشی بعضیا طوفان راه انداختید و مملکت رو به آشوب کشیدید بعد بخاطر این مساله ککتون نمیگزه که هیچ 80 میلیون نفر هم طرف شمان؟؟؟!!!

ببین آخر نفهمیدم این 80 میلیون هشتگ رو تکرار کردند یا نه مساله یه چیز دیگس

@shghyegh

سلاح گرم همیشه یه حالت داره که روی غیر فعاله
مثلا نارنجک یه ضامن داره تا یکی دستش نخورده منفجر شه یا هرچیزی
و تا وقتی این ضامن کشیده نشه اصلا نمیشه چاشنیش رو فعال کرد
تفنگ هم همینطوره خشاب پره و تا وقتی گلنگدن کشیده نشده اصلا تیر وارد مخزن نمیشه

اینا رو توی آمادگی دفاعی مدرستون میگفتن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 27-10-2022

(27-10-2022، 19:36)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 17:16)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خرابی هارد گوشیو چجوری بفهمیم؟

اگه برنامه هات سخت باز میشن یا باز نمیشن
باتری خالی می کنی در حالی که ازش استفاده نمیشه
سخت روشن میشه یا خیلی طول می کشه تا گوشی روشن شه دچار ایراد شده اما اگه بردی و تعمیرش کردی سریع گوشی تو بفروش باهاش یه چیز دیگه بخر چون اصلا مثل روز اول نمیشه

گوشیمو ریست فکتوری زدم

دیدم مشکل از هارد نیست بد افزار کارو خراب کرده بود

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - آمین - 27-10-2022

(27-10-2022، 21:04)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قابل توجه بعضیا
ما فقط از پیام رسان های داخلی استفاده میکنیم Telegh_20

#مهسا_امینی

قابل توجه بعضی ها
ماها شده از دود استفاده میکنیم ولی از پیام رسان داخلی نه
هشتگ هم نزن و خرابش نکن تو همون بزن لبیک یا خامنه ای نه اینا رو

(27-10-2022، 21:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تحیرم اینجاست که:

رائفی پور فنِ بی...
آخه فاقدِ شعور
من ی نفرم

اون ی زن مجهول الحاله

خوبه خوب آمار ریزو درشت سلاحشم دارین ولی هنوز تصویر کامل دوربین لباس پلیسو بیمارستان کسری رو ندارین

دوستان اینجا هیچ فحشی ردو بدل نشد خب؟

دختر پرچمت بالاست