انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:41)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:34)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی پیام خصوصی ارسال کردم شماهم برو ارسال کن.

دانشجوی مملکتن .. این طرز صحبت اصلا درست نیست

گفتیم پRوکSی بفرستید ، وی پی ان بفرستید ، هرجور میخواید حرف بزنید حالا که نت قطعه اینجا در دسترس باشه گپ و گفت بزنن ، اخرش باید بیان از بالا پایینشون حرف بزنن و به بقیه فحش بدن؟

بخشش از بررگانه دیگه داداش
بازم هرطور صلاحه

(14-10-2022، 22:33)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا نمرد کراشش عوض شد دل گنده-
شانس نداری داشم
تازم تو یکی که باید خوب منو بشناسی:/
ن منظورم اینه که مرده یا زنه Telegh_01
نخند تقصیر خودتهههه
مرده بمولا ک??هر چند زنشم که ۷۰ سالشه روت کراشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:01)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه من قبلیا رو نبودم اگه میخوای الان شروع کنی بگو نخوابم بعدش برم
منم نبودم ظاهرا خیلی قشنگ بوده
25r30

آره واقعا باید خیلی جالب بوده باشه حیف شدTelegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Berserk - 14-10-2022

(14-10-2022، 22:54)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:51)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال کردی از خود موضوع بیشتر شد =|

دقیقا موضوعو دیدم همینو گفتم، لاناتاییا شما ینی با موضوع حال نکردید ولی با نظری که به موضوع داده شده حال کردید
در کل خیلی گنگت بالاس ممد

با موضوع گذار هم حال میکنیم 

چاکرم بمولا. باید بیشتر حرف بزنیم ~_~

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Sirvan10_a - 14-10-2022

(14-10-2022، 21:12)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم الله الرحمن الرحیم

قابل توجه افرادی که میگویند مهسا امینی مورد ضرب و شتم قرار گرفته

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/726916_326-1_xzqz.mp4/

خودتون قضاوت کنید
پدر مهسا امینی اعتراف کرد ضرب و شتمی صورت نگرفته
حال خودتون حکم کنید نسبت به اونایی که قبل از اعلام علت مرگ گفتند مهسا امینی مورد ضرب و شتم قرار گرفته

التماس تفکر
خصوصا از بعضیا

تا الان چندین جا دیدم با بقیه اعضا حرف های چرت پرت از اینجور چیزا میگی.

اولا تو در حدی نیستی که در مورد مهسا حرف بزنی.

دومن توی قانون اومده از ثانیه که هر کسی توست پلیس دستگیر میشه همه چیز وظیفه اوناست حفاظت کنن.

نمیخوام بحث سیاسی کنم ولی گرفتنش به هر دلیل مرده به هر دلیلی یه معذرت خواهی کردن؟؟

این از این چیزی که بهت ربطی نداره توش دخالت نکن.

دومن سهند شقایق x y هر کی تو فلش هست از تو بزرگترن چه سنی چه شخصیتی.

پس حق اینو نداری تفکرات پوچ بی فاید خودت در خور بقیه بیده.

۹۹٪ ما یک تفکر مشابه داریم.

مشکل داری؟

به سلامت دکم خروج بالاس.بزن برو.

نمیتونی بری پس زیپ بکش

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:03)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:41)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخشش از بررگانه دیگه داداش
بازم هرطور صلاحه

ن منظورم اینه که مرده یا زنه Telegh_01
نخند تقصیر خودتهههه
مرده بمولا ک??هر چند زنشم که ۷۰ سالشه روت کراشه
شوگر ددی
به به

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:02)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:00)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشقتممممم25r3025r3025r30
راستی روبیکامو پاک کردم
حس خیانت بهم دست داد پاک کردم._.

منم پاک کردم باهاش یه قندک فقط فرستادم برای تو و کیت کت
خوشم نمیاد ازش مزخرفه
یه خلاصه از انچه گذشت بگو برامون در جریان باشیم
اره بابا ولی سرعت ارسال پیامو عکس عالی بود/:
دو روز طول می‌کشه من ی عکس ارسال کنم تو اینستا تل/:
از چی بگم عزیزم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:02)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 22:52)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بد نیستم می گذرونم
ماه دیگه میشم ۲۶ تو چی؟
تولدت بهمن بود تا جایی که یادمه ۵ بود یا ۴؟

وای ننه چه بزرگ شدی31
۸ ام
چقد یادته حاجی
من هیچی یادم نمیمونه
همش ولی یادم میوفته چقد خاطره های خوب رو قطعا فراموش کردم. بعدش غصه میخورم 
چیکار میکنی با زندگیت؟

منم خیلی چیزا رو یادم رفته ولی خب زیاد باهم حرف می زدیم مخصوصا شبا بهت جغد انجمن
درس می خونم از بیکاری بهتره تو چی؟
انسانی خونده بودی فکر کنم دانشگاه نرفتی؟ سرکار میری؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

برای اولین بار بعد مدت ها ۳ تا پ.خ هم زمان گرفتم Bf8

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 14-10-2022

خب بالاخره تموم شد
چقدر حرف اخه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:02)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم پاک کردم باهاش یه قندک فقط فرستادم برای تو و کیت کت
خوشم نمیاد ازش مزخرفه
یه خلاصه از انچه گذشت بگو برامون در جریان باشیم
اره بابا ولی سرعت ارسال پیامو عکس عالی بود/:
دو روز طول می‌کشه من ی عکس ارسال کنم تو اینستا تل/:
از چی بگم عزیزم
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
اره خارجیا هیچی نمیره ایرانیا عین موشک :/