انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 27-10-2022

(27-10-2022، 22:46)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 22:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکی این اسکلو بندازه بیرون Telegh_01
مظلوم نماییَم میکنه ک مثلا طاقت توهین نداره Telegh_01
تو کارِت اینه  Telegh_01

من اسکل خب باشه

به سوالام پاسخ میدی؟؟؟

بنال ببینم چی میگی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 27-10-2022

(27-10-2022، 22:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 22:46)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اسکل خب باشه

به سوالام پاسخ میدی؟؟؟

بنال ببینم چی میگی

خیلی ممنونم از لطفتون

انسان دارای عقبه و این عقل سبب شده که یک فرقی با اشیاء و نباتات و حیوانات جدا بشه
و همین عقل یک موجود منطقی رو تشکیل میده
و این عقل میاد یک سری محدودیت ها و یک سری حد و مرز ها رو مشخص می‌کنه

تا اینجای حرفمو قبول دارید؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 27-10-2022

(27-10-2022، 22:46)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تا الان سوالاتتون تموم نشده؟
اینا مقدمه بود؟

توی منطق بخش صناعات خمس یه چیزی هست به اسم جدل

توی جدل یکی سائله و یکی مجیب

الان من داشتم پاسخ می‌دادم حالا شما به سوالات من پاسخ بدید
خب بپرسید

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mutemit - 27-10-2022

(27-10-2022، 22:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکی این اسکلو بندازه بیرون Telegh_01
مظلوم نماییَم میکنه ک مثلا طاقت توهین نداره Telegh_01
تو کارِت اینه  Telegh_01

من اسکل خب باشه

به سوالام پاسخ میدی؟؟؟

(27-10-2022، 22:46)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تا الان سوالاتتون تموم نشده؟
اینا مقدمه بود؟

این الان مثل این میمونه شقایق بیاد سوالِ میکروبیولوژی بپرسه ازت
مگه همه فلسفه منطق خوندن که بیان به این سوالت جواب بدن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 27-10-2022

(27-10-2022، 22:53)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اسکل خب باشه

به سوالام پاسخ میدی؟؟؟

مشکلی نیست بذار ببینیم چی میگه
منم می دونم چی بپرسم

(27-10-2022، 22:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 22:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنال ببینم چی میگی

خیلی ممنونم از لطفتون

انسان دارای عقبه و این عقل سبب شده که یک فرقی با اشیاء و نباتات و حیوانات جدا بشه

قابل پیش بینیه
ولی بگو دلت نشکنه

(27-10-2022، 22:53)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اسکل خب باشه

به سوالام پاسخ میدی؟؟؟

عزیزم این کتاب رنگامیزی شاهزاده رومو تموم نکرده فلسفه منطق خونده باشه؟

(27-10-2022، 22:53)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بپرسید

خیلی ممنون از لطفتون بزرگوار

سوال
بنظر شما آیا اصلا خدایی وجود داره؟

(27-10-2022، 22:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 22:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنونم از لطفتون

قابل پیش بینیه
ولی بگو دلت نشکنه

عزیزم این کتاب رنگامیزی شاهزاده رومو تموم نکرده فلسفه منطق خونده باشه؟

نتیجه میگیریم که اگه این عقل نباشه هیچ فرقی بین انسان و حیوان نیست
پس هرچیزی که سبب زائل شدن عقل بشه نظیر مسکرات و شراب باعث این میشه که فرقی بین انسان و حیوان نباشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 27-10-2022

(27-10-2022، 20:58)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو دیوار کوتاه تر از من نیست اصلا

آره آره توخوبی هوا بده4fvf

هیچی به خوبی من نیست

(27-10-2022، 21:49)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه باشه . تاثیر گزار بود خیلی تاثیر گذاشت روم. الان خواستی بگی قبلا مدیر بودی؟ فکر کردی مدیریت ارزش داره؟ اگه همین سیاه نبود مثل ۳ روز پیش که نارنجی بودم به هیچ جام نبود چی میگی بگو وردارن راحت تر. بعدشم دیگه ج&ر دادن(با سانسور به مذاق شما خوش میاد؟) یه لفظ دوستانه و عامیانه شده نشده؟ 

نیازی نیست بگم مدیر بودم چون ارسالام تو قسمت مدیران هست
من گفتم سانسور کنی؟گفتم ادبیات درست به کار ببر و احترام رو حفظ کن وقتی حرف می زنی

شمارتو بده نصحیت خواستم بهت پیام بدم. الان نیازی ندارم

(27-10-2022، 23:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 20:58)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره آره توخوبی هوا بده4fvf

هیچی به خوبی من نیست

(27-10-2022، 21:49)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیازی نیست بگم مدیر بودم چون ارسالام تو قسمت مدیران هست
من گفتم سانسور کنی؟گفتم ادبیات درست به کار ببر و احترام رو حفظ کن وقتی حرف می زنی

شمارتو بده نصحیت خواستم بهت پیام بدم. الان نیازی ندارم

مواظب باش وقتی پیام میدی والده نفهمه بد بشه برات