انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 27-10-2022

(27-10-2022، 23:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان صابر منو بن میکنه حواستون پرت بشهTelegh_54

پرتاب شدم Telegh_34 Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 27-10-2022

(27-10-2022، 23:41)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 23:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احسنتم
بنده میخواستم با برهان به حقانیت اسلام برسم که گویا حضرتعالی از این امر مبرهن مطلع هستید

منظورتون از اینکه به اسم دین این اتفاق میوفته چیه؟
چیزی که دوستان عرض کردن به طور خلاصه شامل این مورد میشه که عده ای به اسم دین در حال تجارت هستند یا دین به عنوان اسباب و ابزار قدرت تلقی میشه
در حالی که دین به گفته خود پیامبر باید راهی برای نجات و زندگی بهتر و رهنمای اونها باشه نه اینکه باعث رنج و اسیب و ظلم به اونها بشه
درست میگم؟

بعله درسته بنده هم قبول دارم که عده‌ای متاسفانه به اسم دین در حال تجارت هستند مما منظور شما از آن عده کی باشه
منظور شما از آن عده چه کسیه؟؟؟
بله درسته تمام حرف ما هم همینه

+

خیلی ممنون از این روش مباحثه تون

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 27-10-2022

(27-10-2022، 23:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 23:41)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که دوستان عرض کردن به طور خلاصه شامل این مورد میشه که عده ای به اسم دین در حال تجارت هستند یا دین به عنوان اسباب و ابزار قدرت تلقی میشه
در حالی که دین به گفته خود پیامبر باید راهی برای نجات و زندگی بهتر و رهنمای اونها باشه نه اینکه باعث رنج و اسیب و ظلم به اونها بشه
درست میگم؟

بعله درسته بنده هم قبول دارم که عده‌ای متاسفانه به اسم دین در حال تجارت هستند مما منظور شما از آن عده کی باشه
منظور شما از آن عده چه کسیه؟؟؟
بله درسته تمام حرف ما هم همینه

+

خیلی ممنون از این روش مباحثه تون
شواهد و قرائن کاملا مشخصه که چه کسانی به اسم دین در حال تجارت هستند پس نیازی به اسم بردن نیست فقط کافیه کمی با دقت بیشتری مطالعه کنید و به جای یک منبع حرفهای منابع غیر و حتی متضاد هم بررسی کنید
خواهش می کنم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 28-10-2022

عزیزی که پیام های بنده و بچه ها رو پاک کرد

میشه بپرسم چرا پاک کردید؟؟؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Medusa - 28-10-2022

(27-10-2022، 21:20)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2022، 21:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رائفی پور فنِ بی...
وقتی سواد نداری نمیفهمی هشتگ زدن چجوریه ک این حرفو میزنی بایدم ب عقلِ ناقصت شک کرد
آخه فاقدِ شعور
بیشتر میشه چون من میتونم ده هزارتا هشتگ بزنم
من ی نفرم
میفهمی؟ داری توانشو ک بفهمی؟
اونی ک گفتی هم هفت جدو آبادته....شو داری جلو ی بلوچ اینو بگو تا دستگاه تفکرت (ک مشخصا مغزت نیست) رو بکَنه بزاره رو سرت

اون ی زن مجهول الحاله
۸۰ میلیون دیگه هم مجهول الحالن؟
فقط توی ۵ ساله حالو احوالت مطابق با نظر دادنه ن؟

خوبه خوب آمار زیرو درشت سلاحشم دارین ولی هنوز تصویر کامل دوربین لباس پلیسو بیمارستان کسری رو ندارین

امیدوارم این حرفا پاک نشه و هیچکدوممون بن نشیم
هرچند ادب شما یکم با مباحثه دوستانه مغایرت داره

بنده یکی از منتقدین سرسخت آقای رائفی پور هستم و کاری به ایشون ندارم

عزیزانی که این پیام دوست عزیزمون رو دیدن دقت داشته باشند
ایشون مدعی هستند که این رقم هشتگ از تعدد هشتگ هستش (که اتفاقا درست هم هست)
طبق اعتراف ایشون من سه تا سوال دارم:
چرا اومدند اینجور طوفان هشتگ آغاز کردند؟ علتش چیه واقعا؟ چرا جرج فلوید اینجوری نشد؟
و چرا نیکا شاکرمی و بقیه رو اینجوری هشتگ نزدند؟
و اینکه برای سیاسیت مدار ها وخواننده ها و فوتبالیست ها و... کشور خارج که هشتگ مهسا امینی زدند چه جوابی دارید؟

مولوی عبدالحمید همه میدونن اوضاعش چیه نزار اینجا باز کنم که این بشر چه موجودیه
اگه خطبه های ایشون رو دیده بودید بنظرم این حرف رو نمیزدید

80 میلیون دیگه؟!!!
چیشد؟؟؟ 80 میلیون دیگه؟؟؟
من واقعا در تحیرم
برای خودکشی بعضیا طوفان راه انداختید و مملکت رو به آشوب کشیدید بعد بخاطر این مساله ککتون نمیگزه که هیچ 80 میلیون نفر هم طرف شمان؟؟؟!!!

ببین آخر نفهمیدم این 80 میلیون هشتگ رو تکرار کردند یا نه مساله یه چیز دیگس

نکشیمون منتقد سرسخت.
۸۰ میلیون هم بیشتر. آخرین بار که چک کردم به سیصد رسیده بود. سیصد میلیون بار اسمش تکرار شد. چرا؟ چون خونِ بیگناه که ریخته شه خرِ آدم رو می‌گیره. چرا؟ چون آدم‌هایی وجود دارن که به خدا باور دارن اتفاقاً. چون آخرتی در پیش دارن و می‌خوان روسفید باشن از اینکه سمت ظلم واینستادن. 
پرسیدی چرا، گفتم چرا. لطفاً باز روی این ریپلای نکن و پرت و پلا نگو. من برعکسِ تو، دنبال بحث و قانع کردن کسی نیستم. کسی که تا الآن نفهمیده، لابد خواست خدا بوده که نفهمه. هدایت انسان‌ها جز به اراده‌ی خدا نیست. و یه احمق بیشتر یا کمتر به حالم فرقی نمی‌کنه. کسی که در موضع ضعفه به هر دری می‌زنه تا حتی شده یه نفر بیشتر حرفش رو بپذیرن و برعکس. 

(28-10-2022، 0:21)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می‌خواستی توهین به مقام فلان هم به پرونده‌مون اضافه کنی شیطون بلا؟ (((:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - SABER - 28-10-2022

(28-10-2022، 0:21)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی خودتون نمی دونید!!!  Angel

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 28-10-2022

(28-10-2022، 0:28)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر
اینجوری نمیشه که

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - SABER - 28-10-2022

(28-10-2022، 0:37)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2022، 0:28)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر
اینجوری نمیشه که
در مورد محروم شدن کاربرانی که در این بحث شرکت داشتند اگر اجرا بشود همتون تا 2 هفته (شاید بیشتر) محروم می شوید...

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 28-10-2022

(28-10-2022، 0:49)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2022، 0:37)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر
اینجوری نمیشه که
در مورد محروم شدن کاربرانی که در این بحث شرکت داشتند اگر اجرا بشود همتون تا 2 هفته (شاید بیشتر) محروم می شوید...

خب چرا محروم نمیکنین :| فقط من خار دارم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 28-10-2022

(28-10-2022، 0:49)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر
اینجوری نمیشه که
فرمودید هممون؟