انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 29-10-2022

آقا عالی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/-5972235687212202153-121.jpg

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 29-10-2022

(29-10-2022، 13:56)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2022، 13:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تو چه خبرا بی معرفت

من درگیریام زیاد شده فقط
درک‌میکنی فکر‌کنم
آره درک میکنم

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نُسخه [467] 82

مقتل وإصابة العشرات من الشيعة الإيرانيين بهجوم للدولة الإسلامية على مرقد شيعي جنوب إيران

إيران-فارس-وكالة أعماق: سقط عشرات القتلى والجرحى من الشيعة الإيرانيين بهجوم مسلح لمقاتلي الدولة الإسلامية جنوب إيران.
وقالت مصادر أمنية لوكالة "أعماق" إنَّ مقاتلا من الدولة الإسلامية انطلق نحو ما يسمى مرقد "شاه جراغ" الشيعي في مدينة "شيراز" بمحافظة "فارس" جنوبي إيران.
وأوضحت المصادر أنَّ المقاتل بدأ هجومه باستهداف عدد من عناصر الشرطة الإيرانية وحراس المرقد، فقتل وأصاب عددا منهم.
وأضافت المصادر أنَّ المقاتل اقتحم ساحة المرقد الشيعي، وبدأ بإطلاق النار من بندقيته تجاه تجمّعات الشيعة داخل المرقد، ما أسفر عن مقتل نحو 20 شيعيًا وإصابة عشرات آخرين بجروح.
يشار إلى أنَّ مقاتلي الدولة الإسلامية شنّوا قبل عدة أعوام هجوما عنيفا على عرض عسكري للقوات الإيرانية بمدينة "الأهواز" جنوب غربي إيران خلّف عشرات القتلى والجرحى في صفوفهم.

إيران
عشرات القتلى والجرحى من الرافضة المشركين بهجوم انغماسي على مرقد شركي بمدينة (شيراز) جنوبي إيران

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

روزنامه النبا ( روزنامه رسمی داعش) شماره ۳۶۲

( تو سایت خارجی آپلود کردم دردسر نشه برامون :/ )

https://docdro.id/LZ3kKeA

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ابراهیم هادی - 29-10-2022

(29-10-2022، 16:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

مقتل وإصابة العشرات من الشيعة الإيرانيين بهجوم للدولة الإسلامية على مرقد شيعي جنوب إيران

إيران-فارس-وكالة أعماق: سقط عشرات القتلى والجرحى من الشيعة الإيرانيين بهجوم مسلح لمقاتلي الدولة الإسلامية جنوب إيران.
وقالت مصادر أمنية لوكالة "أعماق" إنَّ مقاتلا من الدولة الإسلامية انطلق نحو ما يسمى مرقد "شاه جراغ" الشيعي في مدينة "شيراز" بمحافظة "فارس" جنوبي إيران.
وأوضحت المصادر أنَّ المقاتل بدأ هجومه باستهداف عدد من عناصر الشرطة الإيرانية وحراس المرقد، فقتل وأصاب عددا منهم.
وأضافت المصادر أنَّ المقاتل اقتحم ساحة المرقد الشيعي، وبدأ بإطلاق النار من بندقيته تجاه تجمّعات الشيعة داخل المرقد، ما أسفر عن مقتل نحو 20 شيعيًا وإصابة عشرات آخرين بجروح.
يشار إلى أنَّ مقاتلي الدولة الإسلامية شنّوا قبل عدة أعوام هجوما عنيفا على عرض عسكري للقوات الإيرانية بمدينة "الأهواز" جنوب غربي إيران خلّف عشرات القتلى والجرحى في صفوفهم.

إيران
عشرات القتلى والجرحى من الرافضة المشركين بهجوم انغماسي على مرقد شركي بمدينة (شيراز) جنوبي إيران

برای هر ده تا یه حوری میدن$$$$
هشتگ وهابی_مشرک

(29-10-2022، 17:17)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

پاک شده+_+

(29-10-2022، 18:14)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2022، 16:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

إيران

برای هر ده تا یه حوری میدن$$$$
هشتگ وهابی_مشرک

صدایت را ببر رافضی مجوس Telegh_01

(29-10-2022، 18:14)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2022، 17:17)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

پاک شده+_+

من قبلا pdf روزنامه انبا رو از یه منبع ایرانی طرفدار داعش میگرفتم اما الان از یه منبع عربی گرفتم

حالا من دوباره برات میفرستمش

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 29-10-2022

:v حخخخخ

دنبال ی فحشه جدیدم خخخ :v

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - *Aɴѕel* - 29-10-2022

(29-10-2022، 18:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابات به شدت فحش خوبیه:^

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 29-10-2022

(29-10-2022، 18:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2022، 18:32)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا بابات :v

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - *Aɴѕel* - 29-10-2022

(29-10-2022، 18:35)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2022، 18:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا بابات :v

بابای خودت عزیزمTelegh_36