انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:07)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی. خواستی بگی بگو آقا مهدی Big Grin

تا حالا پسر اوتاکو ندیده بودم
چندسالته آقا مهدی؟
از شما بزرگ ترم .
فک کنم
فعلا که ۱۹ ولی خب ۱۰ روز دیگهد۲۰ سالم میشه
+
کجای کاری کی درامر هم هستم و سریال و انیمه چینی و تایوانی هم نگاه میکنم البته مارول هم دنبال میکنم با تمامی آثار طنز جهان را.
ولی خب اوتاکو نیستم بیشتر یه علاقه مند هستم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:10)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:09)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام هیش درست بشین معدب باش برات یه شوگر مامی پیدا کنم

شوگرو ول کن
خودت بابات پولداره ؟ :v

با بابام چیکار داری>:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 14-10-2022

@shahid
داداش منم بحث سیاسی ندارما
ولی عین همون حرف بابای مهسارو دایی نیکام گفته بودTelegh_53
چ نتیجه ای میگیریم ؟!
ک چی؟
زور بالا سرشون بوده تفنگ بالا سرشون بوده حرفاشون یکیه داداش
داداش تو‌ یا نفهمی واقعا یا خودتو زدی ب اون راه
میگن حرف بزنین ما گوش میدیم
ولی حرفی ک ما میگیم باید بزنی ی تفنگم بالا سرته خلاف حرف بزنی مغزتو میپاشم
خون همه جوونا گردنتونه!!

بای

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:08)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:04)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خیلی چیزا رو یادم رفته ولی خب زیاد باهم حرف می زدیم مخصوصا شبا بهت جغد انجمن
درس می خونم از بیکاری بهتره تو چی؟
انسانی خونده بودی فکر کنم دانشگاه نرفتی؟ سرکار میری؟

طبق شواهد میگم اوضاع حافظت از من بهتره 
این ی دونه رو یادمههه
نه من گرافیک بودم .-. با دو سال تاخیر هم رفتم دانشگاه زبان میخونم
تو چ میخونی؟

لیسانس جامعه مو گرفتم سال ۹۸ رفتم روان ازاد لیسانس نوشتم بعد فعلا درگیر اینم ارشد روان قبول شم
خوب کاری کردی زبان خوبه
قصد رفتن نداری؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Mohlek - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:10)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:10)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوگرو ول کن
خودت بابات پولداره ؟ :v

با بابام چیکار داری>:

میخواستم ببینم اگه پولداره برم مخ دخترشو بزنم :vv

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Berserk - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:08)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:05)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم کلا تعداد محدودی یادشون باشه ~_~

مثل دوران نویسندگی منه هیچ کس یادش نیست
انجمن توش سگ پر نمی زد اون موقع من بودم و صابر کلا منم رفتم دیگه خود صابر بود

وای
من اوایل مدیریت و کل نویسندگیم خیلی شلوغ بود بمولا 
از انتخابات ریاست جمهوری سخت تر بود انتخاب مدیرا و نویسنده ها
چقد جوگیر بودیم خداروشکر که گذشت   Rolleyes

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:07)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ها من کل خوشی که دارم دیدن خواب و رویا تو شبه دلم میخواد فقط همونجا زندگی کنم
موفق باشی (:

مرسی برای اولین بار از دهنم پرید بیرون میخوام تو خواب هایی که میبینم زندگی کنمTelegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:07)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا پسر اوتاکو ندیده بودم
چندسالته آقا مهدی؟
از شما بزرگ ترم .
فک کنم
فعلا که ۱۹ ولی خب ۱۰ روز دیگهد۲۰ سالم میشه
+
کجای کاری کی درامر هم هستم و سریال و انیمه چینی و تایوانی هم نگاه میکنم البته مارول هم دنبال میکنم با تمامی آثار طنز جهان را.
ولی خب اوتاکو نیستم بیشتر یه علاقه مند هستم

من ۲۶ ساله م داره میشه ماه دیگه ):
چه خوبببب*-*

(14-10-2022، 23:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:08)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل دوران نویسندگی منه هیچ کس یادش نیست
انجمن توش سگ پر نمی زد اون موقع من بودم و صابر کلا منم رفتم دیگه خود صابر بود

وای
من اوایل مدیریت و کل نویسندگیم خیلی شلوغ بود بمولا 
از انتخابات ریاست جمهوری سخت تر بود انتخاب مدیرا و نویسنده ها
چقد جوگیر بودیم خداروشکر که گذشت   Rolleyes

بچگیه دیگه ادم چیزای کوچک خوشحالش می کنه یا ناراحت میشه حتی براش
بزرگ میشی خیلی چیزا فرق می کنه برای ادم
ولی ادم دلش تنگ میشه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 14-10-2022

اصن اعتصاب تا شقا سهند از بن در بیان):
نا حقه):

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 14-10-2022

(14-10-2022، 23:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-10-2022، 23:10)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با بابام چیکار داری>:

میخواستم ببینم اگه پولداره برم مخ دخترشو بزنم :vv

نکه خیلی میتونی؟:>>>8
این استیکره>>>>