انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 01-11-2022

(01-11-2022، 7:49)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2022، 10:16)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنشه

جدی؟ **
پ چرا تلفنی ، رو در رو بشینن :]

(28-10-2022، 10:37)Sirvan10_a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا الان که حدودا ۱۰ ماهه باهمیم و ۴ ۵ ماهه کاملا جدی شده و نامزد کرده ایم

در روز کمتر از ۶ ساعت نبوده حرف بزنیم ۱۰۰٪ بالا ۶ حرف زدیم(فقط تلفنی)

این ۲۶ ساعتم تو اینستا یک عکس دیدیم یکی ۲۴ ساعت حرفیده بود گفتیم ماهم امتحانش کنیم.

و خیلی هم با حال بود فقط ۱۰ ساعتشو حرف نزدیم ۱۶ ساعت حرف زدن بود.

اوه ۱۰ ساعتم(خواب و‌....)

اینطوریاس دیگه.

میخواستیم تا ۴۸ ساعتم بریم ولی تو خوابگاه یکی از دوستام قاطی کرد گوشی رو گرفت ازم قطعش کرد Dodgy

اگه اعتبارشم برات سواله (یه بسته ۲۰۰۰ دقیقه فعال کرده بودم)

مبارکه پسر ^^ Big Grin ب پای هم موهاتون هم رنگ دندوناتون‌ شه  :}
چه خوب **
حتما‌ فاصله هست

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - bOoOoOy - 01-11-2022

من با خودم دو‌دیقه تو اینه نمیتونم حرف بزنم :/
۲۶ ساعت
فشار بشریت :///

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 01-11-2022

(31-10-2022، 22:57)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دنیای موازی پدران کلیسا ایرانو فتح کردن!

تو اون یکی دنیا ایران وسط اروپاس

(01-11-2022، 10:09)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با خودم دو‌دیقه تو اینه نمیتونم حرف بزنم :/
۲۶ ساعت
فشار بشریت :///

من تا ۴۷ دقیقه حرف زدم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Đęąđ.ğïřł - 01-11-2022

منم با خودم ۲۳ ساعت حرف میزنم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 01-11-2022

خواب.. چه کلمه غریبی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - شـــقآیــق - 01-11-2022

بوی بَدِ پیاز روی دست ، خر است ..

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - BIG-DARK - 01-11-2022

هعی، دیوونگی محض...!

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ابراهیم هادی - 01-11-2022

(31-10-2022، 8:41)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2022، 20:26)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱. امید خوب فرزند هوشنگ ۲. هوشنگ خوب فرزند خداداد ۳. زهرا اسماعیلی فرزند آقاجان ۴. علیرضا سرایه داران ۵. آرشام سرایه داران فرزند علیرضا ۶. حسن علی پور عیسی ۷. سید فرید الدین معصومی ۸. رضا کشاورز فرزند مهدی ۹. محمدولی کیاسی ۱۰. احسان مرادی فرزند محب علی

مابقی هنوز احراز هویت نشدند.
از تهران و گیلان و.....

@mrtahlilgar

اونی که بلند شد ساعتشو چک کرد دوباره خوابید کدومشونه؟
این به خاطر فهمیدن زنده بودن افرادیه که اعلام میکردن یا افرادی که  علت فوت شون فرق داشت؟

میگن ثریا قاسمی سرپرست آرتین شد
هشتگ کار _خوبیه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shahid - 01-11-2022

(29-10-2022، 16:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@م‍حمّد
@shahid
@ابراهیم هادی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نُسخه [467] 90

مقتل وإصابة العشرات من الشيعة الإيرانيين بهجوم للدولة الإسلامية على مرقد شيعي جنوب إيران

إيران-فارس-وكالة أعماق: سقط عشرات القتلى والجرحى من الشيعة الإيرانيين بهجوم مسلح لمقاتلي الدولة الإسلامية جنوب إيران.
وقالت مصادر أمنية لوكالة "أعماق" إنَّ مقاتلا من الدولة الإسلامية انطلق نحو ما يسمى مرقد "شاه جراغ" الشيعي في مدينة "شيراز" بمحافظة "فارس" جنوبي إيران.
وأوضحت المصادر أنَّ المقاتل بدأ هجومه باستهداف عدد من عناصر الشرطة الإيرانية وحراس المرقد، فقتل وأصاب عددا منهم.
وأضافت المصادر أنَّ المقاتل اقتحم ساحة المرقد الشيعي، وبدأ بإطلاق النار من بندقيته تجاه تجمّعات الشيعة داخل المرقد، ما أسفر عن مقتل نحو 20 شيعيًا وإصابة عشرات آخرين بجروح.
يشار إلى أنَّ مقاتلي الدولة الإسلامية شنّوا قبل عدة أعوام هجوما عنيفا على عرض عسكري للقوات الإيرانية بمدينة "الأهواز" جنوب غربي إيران خلّف عشرات القتلى والجرحى في صفوفهم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نُسخه [467] 90

إيران
عشرات القتلى والجرحى من الرافضة المشركين بهجوم انغماسي على مرقد شركي بمدينة (شيراز) جنوبي إيران

فقط خط آخرش که میگه من الرافضه المشرکین Telegh_01
اینا خدای چاق خودشونو فراموش کردن بعد میان به ما میگن مشرک Telegh_01

متاسفانه آقا صابر دست منو بسته

شما سرچ کن که: کان سیدنا عمر مابونا

(30-10-2022، 18:25)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سبزی پلو با ماهی

نتم شده تری جی Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - shghyegh - 01-11-2022

جدیدا خودی میزنه Be4

(01-11-2022، 20:23)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیازی نیست همه چیو به همه توضیح بدی

حتی ب من؟ Telegh_40