انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 06-11-2022

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Snapchat-464570177.jpg

بت حسودیم شد
چیزی و داری ک من هیچ وقت نداشتم و ندارم
هرچیم ک تنها بشی
یکی از وجودت از خونِت همیشه هست
بدون اینکه بترسی از دستش بدی (:
بمونین واسه هم♡

@red_Queen

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 06-11-2022

سلام(؛

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - THEDARKNESS - 06-11-2022

(06-11-2022، 3:28)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(؛

و علیکم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Prometheus - 06-11-2022

(06-11-2022، 7:59)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.ISFJ

کامل برعکس من،چه باحال

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Medusa - 06-11-2022

(06-11-2022، 8:29)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 7:59)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.ISFJ

کامل برعکس من،چه باحال

چرا همه INFP هامون دارن تغییر هویت می‌دن ):

(06-11-2022، 9:06)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 8:29)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کامل برعکس من،چه باحال

زندگی سخت شده INFP بودن نمی‌صرفه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - Prometheus - 06-11-2022

(06-11-2022، 9:06)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کامل برعکس من،چه باحال

میدونی،حس میکنم هیچوقت درونگرا نبودم.
وقتی بش فکر کردم به این نتیجه رسیدم که من یه برونگرای سرکوب شده‌ام.
میدونی چی میگم؟
احساساتی بودنم به خاطر سنم بود،شاید به خاطر مشکلاتی که داشتم.
کلا عجیبه...حس میکنم الان خودمم،IF مال من نبود.بهم تحمیل شده بود.

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - _ƇRAƵƳ_ - 06-11-2022

.ISFJ

کامل برعکس من،چه باحال
اره جذاب بود

(06-11-2022، 9:51)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چی میگم؟
حسین خیلی فلسفی‌ شدی چت شده؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 06-11-2022

(06-11-2022، 9:51)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چی میگم؟

دقیقا منم حس میکنم درونگرایی من بخاطر مدرسه بوده.. انقد که بهم میگفتن بچه خوب باید ساکت باشه و شلوغ نکنه و.. منم باورم میشد.. بخاطر ساکت بودن هم تشویق میشدم توسط خونواده و مدرسه.. به قول یکی از دوستام مدرسه دانش آموزی رو خوب میدونه که ساکت و توسری خور و افسرده باشه.. بعد مدرسه همه چی توم عوض شد. کلا انگار یه آدم دیگم.. بعد ولی متاسفانه کرونا اومد. دوباره به زور باید درونگرا میشدم.. انقد که دور از آدما بودم. الان که کرونا رفته بازم دارم حس میکنم که خودمم