انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [467] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [467] (/showthread.php?tid=298906)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - sober - 06-11-2022

(06-11-2022، 13:08)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sober

جان

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 06-11-2022

(06-11-2022، 13:09)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 13:08)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sober

جان

میانه رو هسی واقن حالا یا چی

(06-11-2022، 13:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 13:03)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عنوان یه دانشجوی روانشناسی باید بگم ام بی تی آی همه چیز نیست
پرسشنامه های کامل تری مثل مینه سوتا یا ام ام پی آی هستن که حتی اختلالات فردو نشون میدن و اینکه دیدم تو کانالها میگن تایپ تغییر نمی کنه و تا ابد می مونه که چرند میگن
مگه ادم رباته؟
بنا به دلایلی تغییر می کنه چون ادما اختیار و اراده دارن و می تونن عادتاشون رو تغییر بدن
درباره ی درونگرایی هم باید بگم درونگرا بودن لزوما به معنای کم حرف بودن یا خجالتی بودن نیست بلکه طرز بیان احساسات و افکاره
بارها شده خود من خواستم حرفیو بزنم یا احساسمو ابراز کنم ولی گفتم ولش کن یا حتی نتونستم اون طور که میخوام و فکر می کردم ابرازش کنم
درباره ی برنامه ریزی j و pهم باید بگم که  j اونها رو می نویسه و یک روتین مشخص داره اما p توی ذهنشه
درباره ی حرف صنم هم باید بگم که ما معمولا پیش دوستامون راحت تریم و این طبیعیه چون خانواده انتخاب خود ادم نیست اما دوست انتخاب شخصیه

منبعی هست که کامل تر توضیح بده این موضوعاتو؟

درباره ی درونگرایی توی هیلگارد که مرجع روانشناسی عمومی اومده هست ولی به طور کلی جامع توصیح داده باشه من تا حالا جایی ندیدم
ام بی تی ای اما در کتب روانشناسی به عنوان منبع علمی ذکر نشده و بیشتر یه فرم داره که کدگذاری شده
در کل بد نیست چون که یه شکل کلی از ادم به خودش نشون میده اما برای تصمیمات جدی بهش اتکار نکنین چون کلا توی علوم انسانی مثل علوم پایه یا ریاضیات نیست که همه چیز ثابت باشه
ما با انسان طرفیم و ادمها معمولا فرم ایده الشون رو در نظر می گیرن تا به سوالات پاسخ بدن

(06-11-2022، 13:12)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 13:09)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جان

میانه رو بودن واقعا سخته
گاهی ادم نمی تونه ولی سعی می کنم حدوسطو تو تصمیماتم در نظر بگیرم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 06-11-2022

(06-11-2022، 13:17)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 13:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درباره ی درونگرایی توی هیلگارد که مرجع روانشناسی عمومی اومده هست ولی به طور کلی جامع توصیح داده باشه من تا حالا جایی ندیدم
ام بی تی ای اما در کتب روانشناسی به عنوان منبع علمی ذکر نشده و بیشتر یه فرم داره که کدگذاری شده
در کل بد نیست چون که یه شکل کلی از ادم به خودش نشون میده اما برای تصمیمات جدی بهش اتکار نکنین چون کلا توی علوم انسانی مثل علوم پایه یا ریاضیات نیست که همه چیز ثابت باشه
ما با انسان طرفیم و ادمها معمولا فرم ایده الشون رو در نظر می گیرن تا به سوالات پاسخ بدن

مرسی

(06-11-2022، 13:17)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2022، 13:12)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میانه رو بودن واقعا سخته

چ سخت
همیشه یا صفر بودم یا ۱۰۰!

(06-11-2022، 13:28)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میانه رو بودن واقعا سخته

چ سخت
همیشه یا صفر بودم یا ۱۰۰!

اره سخته

بمولااا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 06-11-2022

بخدا ک

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 06-11-2022

میدونستید من ۷،۸ تاتونو رو اینستا اد دارم بدون این ک خودتون بدونین

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [467] - سهَ‌ند - 06-11-2022

(06-11-2022، 19:58)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونستید من ۷،۸ تاتونو رو اینستا اد دارم بدون این ک خودتون بدونین

اع پس اون تو بودیییی