انجمن های تخصصی  فلش خور
این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! (/showthread.php?tid=30046)

صفحه‌ها: 1 2 3

این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - maryam.ekh - 10-03-2013

خوب دختر خانوم های گل (مثل خودم ) ! این یه راهه بسیار جالبیه برای سر کار گذاشتن پسرا!
فکر کن تو ولیعصر (همون تو شانزلیزه ی خودمون) داری راه می ری ! یه چند تا گروه از پسرا رو می بینی ! فکر کن قیافه هاشون هم بدک نیست. خودت هم که خوشگل ! دل پسرا رو می بری!
یکی از پسرا به دوستاش میگه : بچه ها این دخترا حالا حالا ها به هر کسی رو نمی دن ولی ببینین من چطور حلش می کنم. وایستین و یاد بگیرین .
تو هم که دختر خانومه خوشگل به قیافه ی شش در چهار (همون یه ابرو بالا یکی پایین ) داری راه میری وقتی چشمت به اون پسره میافته پسره سرشو تکون میده و دست به سینه به معنای نوکرتیم ! یه لبخند کوچولو می زنی و از جلوش رد می شی ! اونم حال میکنه که جوابشو با یه لبخند گرفته!
بر میگرده به دوستاش میگه : دیدین گفتم! شما که راه و اصول دختر بازی بلد نیستین یاد بگیرین! الان می ره و دوباره بر می گرده!
تو هم که از جلوش رد شدی دوباره به بهونه ی یه چیزی بر میگردی .
پسره: بابااااااااا ! (قدشو صاف می کنه ) . این از بار اول ! دومین بار که از جلوش رد شدی . .. خودش و دارو دستش : اااااااااااایول ! (پسره شونه هاشو راست می کنه ).
بار سوم که از جلوش میگذری ... پسره: داشته بااااااااااش ! ( یه لبخند رو لب طاهر میشه )
بار چهارم .... پسره: بابا حله ه ه ه ه ه ه .....

که پسره در میاره شماره رو آمادست که دوباره برگردی . دوستاش میگن : بگیر!
منتظر بار پنجمه! که این بار می ری و دیگه بر نمی گردی! پسره هم می مونه سوزان سوزان ....
هر چی رشته کرده بود تو پنبه اش کردی . همه ی دوستاش مسخره اش می کنن . می گن : وای که دلم خنک شد ! چه خوب سر کارت گذاشت؟ الان یه بستنی هم واسه دوستاش بدهکار میشه!
بعد از ماهها هنوزم اونجا منتظرت می مونه که بیای !
وااااااااااااای که چقدر حال داره!

تذکر: این راه یه کم ریسک داره. چون ممکنه دفعه ی بعدی خودت با همون روش و به دست همون پسره سر کار واقع بشی !!!!!!!!!!!!!!!! پس مواظب بااااااش !!!!!!!!!!

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - s sonia s - 10-03-2013

مرسی گلم.راه حل خوبییه میشه باهاش جواب پسرهای پررو رودادولی ریسک داره

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - ♥سارا ♥ - 10-03-2013

ههههههههههههههه

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - قاتل - 11-03-2013

هه...هه... جالب بود ازشون استفاده میکنمBig Grin
این روزا دل پری ازشون دارم!Angry

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - ...asall... - 11-03-2013

ایول ولی روش جالبی دارم:
وقتی یه پسره خواست شماره بده زود تند سریع بگو عزیزم زحمت نکش من شماره میدم(البته شماره یه پسر)وقتی اون پسر زنگ زد و دید یه پسر قیافه اش وا قعا دیدنی میشهBig GrinBig Grin

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - satanic.skyscraper - 11-03-2013

خوبه همه سعی وتلاشتونو کنید...من مطمئنم پیروز میشین25r3025r3025r3025r3025r30

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - bb5 - 13-03-2013

بعضی از دخترا نه که 5 -6 ساعت جلوی آیینه وا میستن تا چیزی که واقعا نیستن بشن یعنی سعی دارن اون هزار تا عیب شونو پشت بتونه ها قایم کنن تو خیابون که میان میخوان آخرین زورشونو بزنن واسه جلب توجه وقتی که حتی اسگل ترین پسرا هم نگاشون که نمیکنن متوسل به این دسته توهمات میشن
آخی آخی آخی 899899899899899:نگران ناش بالاخره یه افغانی پیدا میشه بیاد خواستگاریت

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - ♥anika♥ - 13-03-2013

ههههههههههههههههههههههههههه خیلی جالب بود ممنون

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - shadi shekari - 14-03-2013

مرشی.با حال بودHeart

RE: این یه راه جالبیه واسه سر کار گذاشتن پسرا!!!! - ahmad d - 16-03-2013

[quote='♥anika♥' pid='556327' dateline='1363197990']
ههههههههههههههههههههههههههه خیلی جالب بود ممنون
[/quotاصلا جالب نبود چون هیچ پسری نمیاد خودشو به خاطر یه دختر کوچیک کنه