انجمن های تخصصی  فلش خور
قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! (/showthread.php?tid=30907)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - حسن CR7 - 05-03-2014

من دبير هايي رو آتيش مي زدم كه الكي تكليف زياد مي دن!

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - امــــــیـــــــر راد - 05-03-2014

باکمال میل

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - Mn_TaTa - 05-03-2014

از یه بابت هم زهرا راست میگه ما اون جا ترقه میترکونیم از ترس اخراج چه حالی میده وای بعد اذیت میکنیم بعد صدا درمیاریم میخندیمbathtime25r3025r3025r30:9lp::29dz::492::492:

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - ارواح خبیثه - 14-03-2014

(05-03-2014، 13:19)ایریل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 13:18)parmida11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که می دونم معلم به پام میوفته در نهایت فقط کتابام میمونندBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueBig Grin
چ پروری پارمیدا:229::229:
 حرف راستو زد

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - ( DEYABLO ) - 15-03-2014

معلم نه ولی کتابا چرا

و همین طور معلم خودمون باید اتیش بگیره چون درس ها را نوشته ایم میزنه * قران خیلی خیلی خوب مبخونیم میزنه * مثلا یک روز میاد به ما میگه من نزر کردم امروز به همتون یک سیلی بزنم.
خره به خدا.crying

شیطونه میگه...

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - teen555 - 15-03-2014

من معلمای خودمو آتیش میزنم وکتابامو پاره میکنم یا روزمن بازشون مکنم عمودی بعد شوتشون میکنمBig GrinBig Grin

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - پوری ومپایر - 15-03-2014

کتابارو اره ولی معلما رو ن :cool:

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - asal.hz - 15-03-2014

من کتابارو اتیش میزدمBig GrinBig Grinاما معلما رو نابود نمیکردم:cool:

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - BlAcK dAy - 15-03-2014

(21-03-2013، 14:38)Iman 0631 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط کتاب دفاعی رو نابود میکردمBig Grin
منم هیمینطور! فقط دفاعی لعنتی.معلوم نیس به چه دردمون میخوره!

RE: قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!! - آدم باحال - 12-12-2015

(21-03-2013، 14:00)... R.m ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بهت بگن حاضریم کل معلم های دنیا رو نابود کنیم و کتابای درسی رو هم آتش بزنیم حاضر بودید رضایت به انجام چنین کاری بدید؟! خداییش مسخره بازی در نیارید و احساس قلبیتونو بگید
من که اگه این قدرت را داشتم فقط کتابای درسی رو آتیش میزدم !!!Big Grin

فقط کتاب فارسی از بس بهمون رونویسی دادن