انجمن های تخصصی  فلش خور
فوتبال فلش خوری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: فوتبال فلش خوری (/showthread.php?tid=317)

صفحه‌ها: 1 2

فوتبال فلش خوری - PERSHIA - 05-09-2011

سلام

من امروز یک بازی جالب به ذهن خورد و فکر کردم که این جا این بازی رو اجرا کنیم

فقط دعا می کنم زیاد بهش بی اعتنایی نکنید

جریان این بازی به این صورت است که شما اول عضو می شید حالا چجوری عضو می شید؟یک کلیک روی پاسخ می کنید بعدش می گین من می خواهم عضو شوم بعد من نامتونو می نویسیم جزء بازیکنان وقتی که تعداد بازیکانا زیاد شد من قرعه کشی می کنم و تیم بندی می کنم.

حالا طریقه ی بازی فوتبال فلش خوری

وقتی که تیم بندی مشخص شد من برای هر تیم یک شکلک مشخص می کنم بعد یکی از اعضای تیم بازی رو شروع می کنه.
حالا چه جوری شروع کنه:

به عنوان مثال تیم A
شکلکشو می زاره بعد اگر یکی از هم تیمیاش انلاین بود می اید سریع بعد از پست هم تیمیش همون شکلکو می زاره هر تیمی که تونست توست بازیکنانش 3 بار شکلکشو پشت سر هم بزاره یک گل به ثمر می رسه

چجوری میشه از گل زدن تیم جلو گیری کرد:

وقتی که یک تیم شکلکشو می زاره اگر کسی از تیم های دیگه انلاین بود باید سریع بیاید و شکلک تیم خودشو بزاره تا از گل زدن تیم حریف جلوگیری کنه

مثال::::::

تیم A
Wink

تیم B
Big Grin

تیم D
Sad

حالا بازی شروع می شه

Wink
Wink
Wink
در این صورت اگه بشه تیم A
موفق به گل زنی شده

حال در چه صورت گل نمی شه

Wink

Wink

Big Grin

ر این هنگام 1 بازیکن از یکی از تیم ها
بعد از پست بازیکن A
شکلک گذاشتن پس بنابراین گلی به ثمر نرسیده

هر بازیکن فقط یک بار می تونه شکلک تیمشو بزاره

RE: فوتبال فلش خوری - PERSHIA - 06-09-2011

افراد ثبت نام کرده

PERSHIA

فرید_کامیاب

bardia001

RE: فوتبال فلش خوری - FARID.SHOMPET - 06-09-2011

من ثپت نام می خوام اهای کجایی حریف من؟؟؟؟TongueTongue

(06-09-2011، 9:14)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ثپت نام می خوام اهای کجایی حریف من؟؟؟؟TongueTongue

چه قدر عجله داری صبر کن چند نفر بشیم بعد

کسی دوست نداره بازی کنه
من این بازی رو چند جا تاحال انجام دادم و خیلی پر طرف دار بوده نمی دونم چرا این جا این قدر بی حوصله هستن بچه ها

RE: فوتبال فلش خوری - bardia001 - 06-09-2011

منم بنویس

RE: فوتبال فلش خوری - PERSHIA - 07-09-2011

با کمال میل می نویسم

RE: فوتبال فلش خوری - FARID.SHOMPET - 07-09-2011

شرمنده پرشیا یا همان سمند که قبلا بهت گفتم . من نمیتونم شرکت کنم چون وقت ندارم همش دارم توی اینترنت از خودم فعالیت بروز میدم.BlushBlush

RE: فوتبال فلش خوری - PERSHIA - 07-09-2011

(07-09-2011، 14:55)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده پرشیا یا همان سمند که قبلا بهت گفتم . من نمیتونم شرکت کنم چون وقت ندارم همش دارم توی اینترنت از خودم فعالیت بروز میدم.BlushBlush

باشه اما این هم بزار پای فعالیت خودت
اما اگر دوست نداری اصراری نیست

RE: فوتبال فلش خوری - ROOZBEH - 01-10-2011

(05-09-2011، 22:55)PERSHIA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

من امروز یک بازی جالب به ذهن خورد و فکر کردم که این جا این بازی رو اجرا کنیم

فقط دعا می کنم زیاد بهش بی اعتنایی نکنید

جریان این بازی به این صورت است که شما اول عضو می شید حالا چجوری عضو می شید؟یک کلیک روی پاسخ می کنید بعدش می گین من می خواهم عضو شوم بعد من نامتونو می نویسیم جزء بازیکنان وقتی که تعداد بازیکانا زیاد شد من قرعه کشی می کنم و تیم بندی می کنم.

حالا طریقه ی بازی فوتبال فلش خوری

وقتی که تیم بندی مشخص شد من برای هر تیم یک شکلک مشخص می کنم بعد یکی از اعضای تیم بازی رو شروع می کنه.
حالا چه جوری شروع کنه:

به عنوان مثال تیم A
شکلکشو می زاره بعد اگر یکی از هم تیمیاش انلاین بود می اید سریع بعد از پست هم تیمیش همون شکلکو می زاره هر تیمی که تونست توست بازیکنانش 3 بار شکلکشو پشت سر هم بزاره یک گل به ثمر می رسه

چجوری میشه از گل زدن تیم جلو گیری کرد:

وقتی که یک تیم شکلکشو می زاره اگر کسی از تیم های دیگه انلاین بود باید سریع بیاید و شکلک تیم خودشو بزاره تا از گل زدن تیم حریف جلوگیری کنه

مثال::::::

تیم A
Wink

تیم B
Big Grin

تیم D
Sad

حالا بازی شروع می شه

Wink
Wink
Wink
در این صورت اگه بشه تیم A