انجمن های تخصصی  فلش خور
به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) (/showthread.php?tid=32188)

صفحه‌ها: 1 2

به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - 138100 - 06-04-2013

به سلامتی.....

به سلامتی‌ اون دختری که وقتی‌ تو خیابون
یه لکسوز واسش بوق میزنه بازم سرشو
میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه 730 هم
داشته باشی‌... چرخ پراید عشقمم نیستی!!!

اگه ما بچه ها لیوان بشکنیم : ای دست و پا چلفتی
-اگه مامانه بشکنتش : قضا بلا بود
-اگه باباهه بشکنتش : این لیوان اینجا چیکار میکنه...

به سلامتی همه مامان باباها و بچه های چلفتی

به سلامتی همه ی اونایی که مارو همین جوری که هستیم
دوس دارن وگرنه بهتر از ما رو که همه دوس دارن

آمریکایی ها تو فکر اینن که کی برن مریخ...

ما ایرانی ها نهایت فکرمون اینه که کی بریم تایلند !

به سلامتی ما ایرانیا

به سلامتی پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه

به سلامتی با ارزش ترین پول دنیا "تومن" چون هم تو هستی توش، هم من

به سلامتی اونایی که اگه صد لایه ایزوگامشون هم بکنن بازم معرفت ازشون چیکه میکنه...

به سلامتي اونايي كه دوسشون داريم و نميفهمن ... آخرشم دق ميدن مارو

به سلامتی اون پسری که خواست آدم بشه
ولی یه دختر اومد تو زندگیش و نذاشت . . .
همیشه پای یک زن در میان است !

به سلامتی دوست نازنینی که گفت: قبر منو خیلی بزرگ بسازین.... چون یه دنیا ارزو با خودم به گور میبرم.....!

به سلامتی کسی که بهش زنگ میزنی.....خوابه....ولی واسه این که دلت رو نشکنه میگه:خوب شد زنگ زدی....باید بیدار میشدم.

به سلامتی مهره های تخته نرد که تا وقتی رفیقشون تو حبس حریف به احترامش بازی نمی کنن

به سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نذاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره

نامردی اگر پست رو ببنی وسپاس ندی

شوخی کردم سپاس فراموشش نشه و بانظر

منتظر سری دوم باشید

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - *setare* - 06-04-2013

liiiiiiiiiiiiikeHeartHeart

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - 138100 - 06-04-2013

به سلامتی هر چی پدر و مادر و خواهر و برادره

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - Mᴏʙɪɴᴀ - 14-07-2013

خیلی قشنگ بود مخصوصا اینا
به سلامتی پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه
به سلامتی مهره های تخته نرد که تا وقتی رفیقشون تو حبس حریف به احترامش بازی نمی کنن

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - درسا 11 - 14-07-2013

cryingUndecidedیه روز یه پسره میرو یه سفره خونه یه بلبلو می بینه به صاحبش می گه بلبلتو می فروشی به من می گه نه رفیقمه نمی فروشمش به سلامتی همه ی اونایی که رفیق فروشی نمی کنن

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - گریس - 19-07-2013

ممنون خیلی قشنگ بود

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - خانومي - 03-08-2013

ممنونcrying

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - ☼آریا☼ - 03-08-2013

به سلامتی پدر و مادر-پدر بزرگ و مادر بزرگ-خواهر-خالم و بچش داییم و... و همه ی اون هایی که بعد از اشتباهی که کردن مسئولیت کار های خود را می پذیرن

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - M.R.GHOLIPOR - 04-08-2013

ممنونSmileSmile

RE: به سلامتی کسانی که .... سری اول ( پنج سری!) لطفا سپاس بدید:) - کینانا - 04-08-2013

اخ دمت گرم.مدتی بود که یه مطلب باحال ندیده بودم