انجمن های تخصصی  فلش خور
هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو (/showthread.php?tid=3390)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - Albert wesker - 08-02-2012

سلام

امروز چند تا سوال مخ منو خیلی درگیر کرده مبخوام بدونم کسی جوابشو میدونه یا نه

تو رو خدا بهم نخندین. خیلی عجیب غریبن!

راستی ببخشید خیلی وقت اپ باحال نکردم

هیچ کسیو هم از این به بعد واسه آپام صدا نمیکنم!

و اما

سوالا

1. چرا ما از کلمه ی زننده استفاده میکنیم؟؟؟؟؟ چرا از مردنده استفاده نمیکنیم؟؟؟ چرا باید از زنا واسه این کلمه استفاده کرد؟؟؟؟ یعنی چی اخه؟؟

2. چرا واسه یک عده آدم میگیم مردم نمیگیم زنم؟؟ یعنی چی؟؟؟ یعنی زنا جز مردم نیستن؟؟؟ خوب بله جز فرشته هان.

3. چرا میگیم میزنم نمیگیم میمردم؟؟؟؟؟ یعنی فقط زنا میزنن؟ یا این که مردا کتک خورن؟؟؟

من دارم دیوونه میشم؟؟ تو رو خدا یکی جواب بده!!

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - SABER - 08-02-2012

سوال 1 و 3 که بی ربط بود.
به قول معروف هر زردی که لیمو نیست.

دومین سوال هم که فک کنم به خاطر این است که در زمان های قدیم اون موقع که زبان داشت بوجود می امد بیش تر مردم بیرون از خانه بودند و بیش تر خانم ها درون خانه زحمت می کشیدند و به همین دلیل بیش تر مرد ها بودند که در اجتماع بیرون دور هم جمع می شدند و چون خیلی این طور بود دیگه واژه مردم موند روش! (البته این نظر من است و بدون استناد به منبع خاصی)

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - ronesans - 11-07-2012

چه احساسی نوشتی!!
خیلی چیزای دیگه میتونستی واسه به اصطلاح برتری جویی مردا پیدا کنی.
تمام کلماتی که از زن گفتی،فعل امر بزن بوده که به زن تبدیل میشه و منظورش خانوما نیستن،بلکه خوده زدنه.
مردم هم که اصلا مشتق نیست که بخواد از مرد درست شده باشه،یه کلمه ساده هستش که هم مرد و هم زن رو شامل میشه.
البته من انسانی نبودم،ولی اینا واضحه دیگه

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - ♥ Sky Princess♥ - 11-07-2012

(11-07-2012، 14:30)ronesans نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه احساسی نوشتی!!
خیلی چیزای دیگه میتونستی واسه به اصطلاح برتری جویی مردا پیدا کنی.
تمام کلماتی که از زن گفتی،فعل امر بزن بوده که به زن تبدیل میشه و منظورش خانوما نیستن،بلکه خوده زدنه.
مردم هم که اصلا مشتق نیست که بخواد از مرد درست شده باشه،یه کلمه ساده هستش که هم مرد و هم زن رو شامل میشه.
البته من انسانی نبودم،ولی اینا واضحه دیگه

اگه میبینی مردا تو این زمان و تو زمان گذشته سرتر بودنو خودشونو گرفتن به خاطر اینه که نه دین اسلام نه هیچ دینی به زن بها داده من واقعا موندم زنا هیچی از مردا کمتر نیست ولی مثل اینکه خدا کلا از زنا خوشش نمیاد به خاطر همین چهارتا عروسک یا اسباب بازی برای بازی شما مردا آفریده که شما خوش باشین اینو مطمئن باشید گذشته و حال میگذره در آینده زنا بیشتر از شما مردا میشن وقتی علم ثابت کرده که زنا هوششون از مردا بیشتره این کلمات خاله زنکی دلیل نمیشهDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyAngry

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - NOOSHIN - 12-07-2012

ببین این کلماتی مه تو نوشتی یه جوSmileWinkر اسطلاح مردم عادت کردند بگن (زننده)کسی تا حالا نگفته مردنده!!!

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - faeze71 - 12-07-2012

[/size]ما وقتی تلفظ میکنیم اصلا مرد و زن ملاک نیست و مهم راحت بودن تلفظه ، تازه میگیم مُردم ،نمیگیم مَردم که!!!!!!!!!!!!!Huh

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 02-08-2012

حتما اونایی که این کلمه هارو ساختن به کنجکاوی های جناب عالی فکر نمیکردن
در ضمن زن بن مضارعه و هیچ ربطی هم به صفت خانوما نداره یه تشابه ساده!

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - ماریانا ادلایدا - 22-08-2012

زننده مشتق هست ولی از زنند +ه درست شده نه از زن +نده پس زنند یه کلمه ی سادس و هیچ ربطی به زن ندارم مردم هم که کلمه ی سادس اینا از ز+ن تشکیل شدن ولی هیچ ربطی به زن یا مرد ندارند فقط یه تشابه نوشتار یه .

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - فاطی جنوبی - 23-08-2012

این چیزایی نیستن که جواب جواب درس براشون داشته باشی یه نوع اصطلاح که بین مردم جا افتاده پس نیازی به دیونه شدن نیس
:183::183::183::183::183:14k
SmileSmileSmile[/b]

RE: هر کی جواب سوال های منو بلده بیاد تو - رز12 - 03-10-2012

سلام خوبی؟
شما ادبیاتت چند بوده؟
:cool:
اینا اصلا ربطی بزن نداره
پس اگه اینطوره مردن از مرد میاد پس باید بگیم چرا فقط مردا میمیرند
یا مثلا کلمه خربزه از خر و بز تشکیل شده ولی ربطی بهم ندارند اینم سواله اخه
اینا فعل و فاعلا زیاد خودتا خسته نکن
Shy