انجمن های تخصصی  فلش خور
عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه (/showthread.php?tid=33961)

صفحه‌ها: 1 2 3

عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - سیما777 - 27-04-2013

میدونید پسرا فقط ۳ ثانیه طول میکشه تا عاشق بشن؟!
ثانیه اول:اووووووووووووووووووووووف نیگاش کن
ثانیه دوم:صداشم که بامزه است بی شرف
ثانیه سوم:من عاشقش شدم

حالا نوبت شماست ؟ بگین

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - ☻امیرحسین☻ - 27-04-2013

ثانیه اول خوشگله

ثانیه دوم عاشقش شدم

من رکورد زدم تو 2ثانیهTongue

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - alamdar - 27-04-2013

من رکوردوشکستم ثانیه اول عاشق میشم ثانیه دوم فارغHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - ЯèŽvÀń - 27-04-2013

ثانیه اول دختره اصا محل نمیده پسره:اینو آخه کی تو رو نیگا میکنهTongueBig GrinBig Grin
ثانیه دوم هنوز محل نمیده پسره:بچه ها من اگه کاری کنم این دختره ازم شماره بگیره حاضرین شام ببرینم بیرون؟؟!!TongueTongue
ثانیه سوم دختره شماره نمیگیره:شام مهمون منین ولی به شرطی که نخندین به منTongueBig Grin
همه میگن چرا بخندیم میگه من عاشقش شدمTongueTongueBig GrinBig Grin

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - ☻امیرحسین☻ - 27-04-2013

یه بار عاشق شدم برای جد ابادم بسته اگه این موضوعو میخونه خودش میدونه کیو میگم.

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - سیما777 - 27-04-2013

(27-04-2013، 12:51)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثانیه اول دختره اصا محل نمیده پسره:اینو آخه کی تو رو نیگا میکنهTongueBig GrinBig Grin
ثانیه دوم هنوز محل نمیده پسره:بچه ها من اگه کاری کنم این دختره ازم شماره بگیره حاضرین شام ببرینم بیرون؟؟!!TongueTongue
ثانیه سوم دختره شماره نمیگیره:شام مهمون منین ولی به شرطی که نخندین به منTongueBig Grin

شاید عاشق شده باشی؟؟؟ خدا می دونه

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - ЯèŽvÀń - 27-04-2013

(27-04-2013، 13:14)سیما777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2013، 12:51)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید عاشق شده باشی؟؟؟ خدا می دونه

عاشق نشدم ولی از تجربیات دوستان بهره مندمTongueTongueBig GrinBig Grin

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - vahid71 - 27-04-2013

عشق:
عشق عینک سبزیست که کاه را یونجه نشان میدهد....

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - huantr - 27-04-2013

چه قدر باحال ولي از خودم تعريف نباشه من هيچ وقت عاشق نشدم و نميشوم

RE: عاشق شدن پسرا در 3 ثانیه - saba75 - 27-04-2013

دقیقا