انجمن های تخصصی  فلش خور
درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیرشاخه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیرشاخه ها (/showthread.php?tid=37369)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - (^_^)Negar Styles - 11-01-2014

من میتونم باشم؟

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - Mᴏʙɪɴᴀ - 11-01-2014

من میتونم؟

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - aCrimoniouSs - 18-01-2014

(11-01-2014، 18:48)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2014، 18:53)aCrimoniouSs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بررسی شد!

یعنی هیشکس انتخاب نشدن؟
یاهنوز احتیاج نیس:|
اگه دقت کنید تو نویسنده های جدید یکی از بچه ها که قبل تر از شما درخواست داده بود الان نویسنده شده!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]pink lady[/b]

بچه ها؟!
واقعا شما قبل از درخواست پستــای قبلی منو میخونید؟!

عاشق وان دایرکشن : شما که تو 5 صفحه اول ارسالات یدونه هم تو بخش ادبیات یا زیر شاخه هاش پستی نداشتی!!
تــآپیکــاتم که اصلا تو این بخش نبودن! شرایطُ خوندی اصن؟!

☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ : شما چند تا ارسال تو بغض قلم و داستان و رمان داشتید که این تعداد برای نویسندگی هم خیلی کمه چه برسه به مدیریت!
تاپیک هم که فقط یدونه تو داستان و رمان داشتید! شرایطُ خوندی؟!

kiana.m : شمام همینطـــور! فقط یه پست تو داستان و رمان داشتید و هیچی تاپیک تو این بخش! + نویسنده ها و ومدیرا باید از هرجهت نمونه و ممتاز باشن اما شما 60% اخطار داری!

SooKooT : شمام مثه بقیه! فقط یدونه ارسال تو عاشقانه ها داشتید که اونم بود (مرسی) اسپمه و هیچ تاپیکی تو این بخش نداشتید!
بنظرم شما وا3 گ.آ مناسب تر باشید!!!

بررسی شد!
پس زمانیکه من میگم بررسی شد، بررسی کردم! الان تک به تک نوشتم تا بدونید بخاطر چی نویسنده کم انتخاب میشه!
البته یدونه الان مد نظرم هست!
+ بااینکه میدونم اصن اینارو نمیخونید اما خواهشا اول قوانین و شرایطُ بخونید بعد درخواست بدین تا هم انجمن سنگین نشه و هم وقت من الکی گرفته نشه!
موفق باشید(:

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - ʂհმოἶო - 12-02-2014

من میتونم باشم؟

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - سروش... - 16-02-2014

درود من بعضی شرایط رو ندارم ولی خوشحال میشم کمکتون کنم

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - aCrimoniouSs - 17-02-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  hamim 78  :
من بررسی کردم شما تقریبـــا شرایطُ دارید اما نه کاملا! اما در حال حاضر نویسنده نیازی نیس در صورت نیاز حتما از شما استفاده میشه!

سروش... : متاسفانه شما هیچکدوم از شرایطُ نداشتین!

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - سروش... - 27-02-2014

میتونم من نویسنده شم من 7، 8 تا موضوع خوب داشتم که همشون بالای 250 تا بازدید داشته خوشحال میشم کمکتون کنم

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - A R M A N - 28-02-2014

من میتونم بشم ؟؟؟ تروخدا بررسی کنید ... ممنون

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - ★~Ѕдула~★ - 28-02-2014

لطفا شرایط من رو هم بررسی کنید:)

RE: درخواست نویسندگی در بخش ادبیات و زیر شاخه هایش - aCrimoniouSs - 09-03-2014

saina00: شما که اصلا هیچکدوم از شرایطُ ندارین بنظرم برای گفت و آزاد < بحث و گفت و گو خیلی مناسب ترید!

khooroos: شما تا حدودی شرایطُ دارین اما باید ارسالاتونُ تو بخش ادبیات و زیر شاخه هاش بیشتر کنید و از اسپماتم کم کنی!

((ما الان نویسنده نمیخوایم متاسفانه))