انجمن های تخصصی  فلش خور
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ (/showthread.php?tid=37491)

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ЩΦlբ - 14-07-2013

(14-07-2013، 15:07)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی نیست.....cryingcryingcrying

پس من کیم!!!!!!!!!!

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - sp_go - 14-07-2013

(14-07-2013، 15:08)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فحش دادن و توهین بر خلاف قوانین است.

لطفا قوانین را مطالعه کنید.

با سپاس.

اقا صابر بعضی از کاربرا رو باید ب من بسپری!:/

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ЩΦlբ - 14-07-2013

(14-07-2013، 15:17)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم حرف ستاره دنباله دار درسته هم غلط
منم یه چیز بگم اخه دعواهای اینترنتی که دعوا نیست

کاری ندارع تو ادرس دعوا رو بزار منم با یه لشکر میام همینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عرفان حداقل پ خ مارو ج بدهHuh

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - Snow-Girl - 14-07-2013

مدیرا البته ن همشون همینن

دعوا های نتی درسته معنی نداره ولی وقتی تو خارج از نت با کسی حرفت میشه از خودت دفاع میکنی درسته؟تو نتم همینه فقط جای دعوای رو در رو توی دنیای مجاز ی دعوا میکنی

(14-07-2013، 15:19)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 15:08)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

بعضی از کاربرا و مدیران Sleepy

شاعر می فرماید:
درگیر comment تو ام
منو دوباره like کن
Yahooاگه تنهات گذشت
Facebookو انتخاب کن
...
دلت از pokeهای من
انگار باخبر نبود
حتی توی friendهای من
friendهات بی اثر نبود
...خواستم بهت مسج ندم
تا با چشام خواهش کنم
پیجامو بستم روت تا
احساس آرامش کنم..

(14-07-2013، 15:19)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

راس میگه این سپر کلانتره راحت مث اب خوردن بن میکنه بدون هیچ دلیل

سپر بیا یه گروه درس کن

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - melodi+ - 14-07-2013

ساکت دهنتونو ببندید Dodgy
شلوغ بازی درارید شمام محرومید Dodgy
جا افتـــاد؟Dodgy

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - Snow-Girl - 14-07-2013

زنده اید؟

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - melodi+ - 14-07-2013

پـــوف خسته شدم :/
چه قدر بچه تو نت ریخته :|

یکی دسامو بگیره تا بتونم تایپ کنم:rum::rum::ess::ess:

(14-07-2013، 15:30)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساکت دهنتونو ببندید Dodgy
شلوغ بازی درارید شمام محرومید Dodgy
جا افتـــاد؟Dodgy

با تشکراز تیم مدیریت فلش خورDodgy

جای اصلاح کردن میگن یا ساکت یا محرومSleepy

ممنون Undecided