انجمن های تخصصی  فلش خور
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ (/showthread.php?tid=37491)

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - FARID.SHOMPET - 13-07-2013

نقل قول: شینیم بینیم باو Big Grin

پاری دوستم نی Angel

مامانمه
هان؟!HuhConfused

ادم با پدرش درست گفتگو میکنهDodgy من دوست دارم فرزندانم ادم های روشن اندیشه و نیک گویی باشن.Dodgy

پاری تو رو زاییده؟! پاری چه خانوم خوبیه چون می دونه من دختر دوست دارم تنها دختر به دنیا میاره.Big Grin

پاری دخترزا

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - Artmis2000 - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:50)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 17:48)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اشتب گرفتی فرید Big Grin

اینجا که آینه نیست بچه Big Grin

خفه
حیف که دختری وگرنه لهت می کردم.

ببین. پاری شومپت بزرگ هست. بهش پاری شومپت هم میگم. و تو چون دوست پاری هستی باید بشی شومپت. همینه که هست. مگر این که با پارمیدا دشمن بشی که اون هنگام میشی قوزمیت.Big Grin

شینیم بینیم باو Big Grin

پاری دوستم نی Angel

مامانمه Heart Angel Big Grin

پاری مامانم ایشونم هستی؟؟؟
من چندتا خاله دارم؟؟؟

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - GαяBagє Gιяℓ - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اوه اوه چه تعریفی از زنش میده

پیداست که عاقا یه تار مو زنشو با دنیا عوض نمیکنه
چیه دختره ی حسود؟!Sleepy

همینه که هست. من پارمیدا رو به دلایلی می پرستم.Angel

حسود؟!.. من؟!..

پوووف به من هر چی میخوای بگو ولی حسود نه چون من اصلا حسود نیستم Angel

وای چه عشقی پاری و فری دارن

مثل عشق شیرین و فرهادِAngel

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:51)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنی هر وقت توهین کرد و ناراحت شدی بهم بگو!!!Angel

دستت طلا داداش Angel Big Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - parmida.a - 13-07-2013

نه فریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد من خوشم اومدBig GrinBig GrinBig Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 13-07-2013

فري ور دار عقده اي نباشTongueTongue

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - sjmmc - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:52)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 17:51)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته تو که هیچوقت ناراحت نمیشی!!!Big Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شینیم بینیم باو Big Grin

پاری دوستم نی Angel

مامانمه
هان؟!HuhConfused

ادم با پدرش درست گفتگو میکنهDodgy من دوست دارم فرزندانم ادم های روشن اندیشه و نیک گویی باشن.Dodgy

پاری تو رو زاییده؟! پاری چه خانوم خوبیه چون می دونه من دختر دوست دارم تنها دختر به دنیا میاره.Big Grin

پاری دخترزا

چه بابایی Confused Big Grin

نه که خودت خیلی روشن اندیش و نیک گویی که من باشم Angel Big Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - parmida.a - 13-07-2013

لادنHeartماچ ماچHeartHeartHeart

اره ستی اینم بچمهAngel

چ قدم ک توبچه دوس داری فریدAngel

(13-07-2013، 17:54)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 17:52)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته تو که هیچوقت ناراحت نمیشی!!!Big Grin

دقیقا Big Grin