انجمن های تخصصی  فلش خور
چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) (/showthread.php?tid=39013)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - D-: - 28-07-2013

کسی نمیخواد بگه این نظرسنجی کی بسته میشه؟

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 28-07-2013

(28-07-2013، 20:52)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2013، 20:45)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالت بكشيد برا5000تومن چيكار كه نمي كننDodgyDodgy
امير رضا از تو بعيده مدير مثلاDodgyDodgy

اقا عرفان شما هم درنيوفت با كادر مديريتDodgyDodgyDodgy

پول مهم نیست فقط با سوشیانت خواستیم حاله امیررضا رو بگیریم کادر مدیریتم چیزه خاصی نیست در آینده توشم

من بايد بميرم بذارم تو بياي تو كادر مديريت

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - ss.mu - 28-07-2013

(28-07-2013، 20:52)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2013، 20:45)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پول مهم نیست فقط با سوشیانت خواستیم حاله امیررضا رو بگیریم کادر مدیریتم چیزه خاصی نیست در آینده توشم

درسته تا 1ماه دیگه
ایشون نویسنده
وشاید هم من مدیر ازمایشی باشم

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - FARID.SHOMPET - 28-07-2013

مسابقه هست نه کل کلDodgyDodgy با تبلیغ کردن و این مسخره بازی ها گند زدید به مسابقه ی نگاره ی کاربریDodgy هیچکدوم از کاربرایی که تبلیغ کردن در پیام خصوصی در دور بعد شرکت داده نخواهند شد.Dodgy

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 28-07-2013

تو خواب ببيني مدير ازمايشي رو دهنت بو شير ميده گوگولي

گفتم با كادر مديريت در نيوفت تمام

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - امیررضا* - 28-07-2013

جایزه نه به من و نه به اس اس تعلق نمی گیرهمیدی یکی دیگه

موضوع رو ببنديد

خودم بهترين اواتارو دارم امير رضا مسابقه جديد بذار منم توش باشم

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - ss.mu - 28-07-2013

(28-07-2013، 21:08)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بايد بميرم بذارم تو بياي تو كادر مديريت

ببخشید مگه شما انتخاب می کنید تازه شما باید ابتدا مدیر شوید تا بتونید به نویسنده شدن کسی گیر بدهید
شما ومن کارمدیم
بقیه ی کار
مدیر ها هم به صورت
قرمز
سبز
بنفش
و سرمه ای
قدرتشان کم می شود ما هم در اخریم پس نمی توانیم نظری در مورد نویسنده شدن کسی بدهیم

من اهل كل كل نيستم ولي فكر هم نكنم كه كسي با مديريت جناب عالي موافقت كنن

RE: چهارمین دوره ی مسابقات "بهتــرین آواتــار" + (جایزه) - D-: - 28-07-2013

خیلی خوبه اگه اینجوری شه.منم زیر نظرم گفتم بیاین رای بدین ولی نه دیگه اینجوری.نمیشه یه کاری کرد من یه بار دیگه رای بدم؟آخه نمیدونستم به خودم رای دادم Big Grin