انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات در مورد اخطار ها ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات در مورد اخطار ها ! (/showthread.php?tid=4058)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - S R U H - 03-07-2014

به نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - 30Ḱᗩᔕ - 03-07-2014

(03-07-2014، 11:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!

قانون انجمن اینه :

اگر کسی تازه وارد باشه و چند تا اسپم بده ، 20 درصد اخطار برای 5 روز به او داده می شود .

اگر کسی سابقه ی گرفتن اخطار به دلیل اسپم را داشته باشد ، 20 درصد برای 2 هفته به او داده می شود .

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - S R U H - 03-07-2014

ما که ندیدم بذارین تا همه ببینن نه مدیرا

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - † αƖιєη † - 03-07-2014

(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یع سوال دیگه هم بپرسم ؟ :|

می پرسم :|

من که الان به این دلیل اخطار دارم ممکنه نویسنده نشم ؟ :|

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

اخه دلیل اخطارم که اسپم نیس :/

(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

آهان الان دیدم ... |:

خب اگه اخلاقتون رو خوب کنید امکانش هست نویسنده بشید .

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - † αƖιєη † - 03-07-2014

(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|

(03-07-2014، 12:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|

احتمالش کمه این دفعه بشی ...

اگه اخلاقت خوب شه انشاالله دفعه بعدی .. (:

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - Dead Silence - 03-07-2014

(03-07-2014، 10:00)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20% برای دو هفته خیلی کم است!
برای شما که دارید نویسنده میشوید و همینطور از من هم در این باره بیشتر میدانید نباید خطایی س بزند!
و این رو هم خوب میدانید که من به دوستام هم اخطار دادم!...

حرف شما متین و من به نظرتون احترام میذارم !

بله درسته ... ولی من مجبور بودم اون حرفی که ایشون زدن رو تکرار کنم ...

وگرنه الان نزدیک چن وقته که دیگه حتی حرفی رو هم با سانسور نمیزنم ! Sleepy

به هر حال ممنون ! میدونم شما به وظیفت عمل کردی و حق داشتید اخطار بدید ...

(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 03-07-2014

(03-07-2014، 13:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|

شانس اوردی مدت اخطارت 14 روزه
اگه 3 یا 4 ماه بود چیکار میکردی

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - ERF@N - 03-07-2014

به نظرم مدتش باید بیشتر شه. امیر بیشترش کنSmile