انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات در مورد اخطار ها ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات در مورد اخطار ها ! (/showthread.php?tid=4058)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - saeedrajabzade - 27-08-2014

میشه یکی بهم بگه من چرا 30% اخطار دارم؟؟؟؟
نوشته بحث سیاسی ولی پستم تو قطعه شعر از فریدون فرخزاد و بهرام نورایی بود...
هیچ چیز دیگه خودم بهش اضافه نکردم...
به احمدرضاجان پیام میدم میگن مدیرا گفتن اخطار بده...
دقیقا اونی که به احمدرضا گفته به سعید اخطار بده بیاد بگه چرا؟؟؟
اصلا پست منو خوندی شما که میگی بهم اخطار بدن؟؟؟
صابر جان لطفا پیگیری کنید ببینید قضیه چی بوده....
نمیشه که هر کی هر کاری دلش خواست بکنه... حتی اگه مدیر باشه
ممنون

حل شد
ممنون از پیگیریتونHeart

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - fatma2014 - 06-09-2014

یک سوال الان من به دوستم االنا پیاممیدم ولی نمیر صندق ورودش پره من باید چیکارکنم

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - MOHSENEBRAHIMI - 06-09-2014

اینجا جاش نیست..

شما هیچ کار اون باید خالی کنه..

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - zzaahhrraa - 19-09-2014

مواردی که باعث اخطار دادن میشه رو بگین.من برام خیلی سوالهHuh

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - melodi+ - 19-09-2014

با رعایت نکردن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانیـــن  انجمن اخطار میگیرید !

برای اطلاع داشتن از قوانین انجمن به لینک برید »» دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین "اصــلی" انجمن

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - MAMAD*ALONE - 19-09-2014

در کل کرم نریز اخطار نمیگیری

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - رجب 12354 - 19-09-2014

ای دمت گرم همسایه ی بالایی

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - ★ASAL-GIRL★ - 18-10-2014

میشه بگین چجوری میشه نویسنده شد؟؟؟

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - Navisa. - 12-11-2014

(18-10-2014، 18:48)دونگی جوووووووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه بگین چجوری میشه نویسنده شد؟؟؟

به بخشی که علاقه به نویسندگی در اون بخش دارید برید
و تایپک بزنید..

نقل قول: انجمن فلش خور از کسانی که به زمینه ی ویژه ای علاقه مند هستند و در آن زمینه دانسته هایی دارند به نام نویسنده ی متخصص، دعوت به همکاری می نماید.

وظیفه نویسنده متخصص:
یک نویسنده متخصص با ایجاد حداقل دو یا سه موضوع با کیفیت و پر بازدید در هفته، در موضوع تخصصی خود و پاسخگویی و تبادل نظر با کاربران علاقمند به آن موضوع، با انجمن همکاری می نماید.
واضح است که یک نویسنده متخصص بایستی در برابر کاربران و همکاران خوش برخورد، صبور و با حوصله باشد و به قوانین انجمن احترام بگذارد و از اسپم، تبلیغ یا هرگونه عمل خلاف قوانین انجمن پرهیز نماید.

هر کدام از دوستان واجد شرایط، که تمایل دارند که بعنوان نویسنده متخصص با انجمن همکاری کنند لطفا سه موضوع تخصصی مورد علاقه ی خود را به ترتیب اولویت در تاپیک های درخواست برای نویسندگی در بخش ها ایجاد کردیم اعلام کنند. (تا پایان ماه جاری با افراد واجد شرایط بصورت پیام خصوصی مکاتبه خواهد شد):

شرایط لازم برای نویسنده متخصص :
1_داشتن بیش از 9 موضوع (موضوع های با کیفیت و همراه با عکس) در تخصص مربوطه (موضوعات با بیش از 250 بازدید در اولویت خواهند بود).
2_داشتن اینترنت نا محدود و انلاین بودن در بیشتر اوقات (البته این بند در ماههای تحصیلی کمتر مورد نظر خواهد بود)
3_دارا بودن حداقل چهار ستاره از ارسالها در انجمن (250 ارسال)
4_اعصاب راحت و انتقاد پذیر
5_نداشتن اخطار از طرف مدیران و داشتن سابقه ی خوب بین کاربران
6_گذشتن حداقل 4 ماه از تاریخ عضویت در سایت
7_و در آخر نظر مثبت کاربران، مدیران و نویسندگان متخصص انجمن، نسبت به شما

مدیر ها از بین نویسندگان انتخاب می شوند

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - تایتان - 15-11-2014

سلام . من هرکاری کردم نتونستم با حساب قبلی وارد بشم .همش میگه رمز را درست وارد کنید. مجبور شدم یه حساب کاربری دیگه درست کنم .خیلی وقته درگیرم با این رایت کردن . فکر نمی کردم اینقدر سخت باشه . گفته بودم که فیلمی را روی CD RW با فرمت MPG و با نرو 6 و سرعت 8 رایت میکنم . گفتین که فرمت را به AVI ونرو 7 به بالا با سرعت 16 رایت کنم . این کارو کردم ولی در دستگاه نشون نمیده . مدل دستگاه دی وی دی : DV 4540PM  است و فرمت های رایج را داره . در ضمن با برنامه نرو 7 ( NERO  EXPRESS ) با سرعت 10 رایت کردم . سرعتش همینه و نتونستم تغییرش بدم . برنامه ای هم که باهاش فرمت فیلم را تغییر دادم اینه : XMedia Recode . این برنامه رو با کلی جستجو پیدا کردم . خلاصه سرتونو درد آوردم . خواستم توضیح کامل باشه .ممنون.