انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات در مورد اخطار ها ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات در مورد اخطار ها ! (/showthread.php?tid=4058)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - Sirvan10_a - 26-06-2020

دلیل اخرین اخطارم چیه اقا صابر توی تاپیک تبریک مناسبات انجمن برای من تشکر میکنه یکی میگه دوست دارم یکی میگه عاشقتم..

اها راستی شاید بخاطره اون گزارشم باشه که فش شنیدم بعداش کسی توجه نکرد و من به شما گفتم. Blush

اگه اینا اسپم نیس پس ببخشید Confused

@SABER

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - امیر‌حسین - 26-06-2020

(26-06-2020، 11:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل اخرین اخطارم چیه اقا صابر توی تاپیک تبریک مناسبات انجمن برای من تشکر میکنه یکی میگه دوست دارم یکی میگه عاشقتم..

اها راستی شاید بخاطره اون گزارشم باشه که فش شنیدم بعداش کسی توجه نکرد و من به شما گفتم. Blush

اگه اینا اسپم نیس پس ببخشید Confused

@SABER

دلیلش گزارش های الکی و بی مورد هست !

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - جاویدم - 04-07-2020

هرچند این تاپیک مربوط رفع اشکال و جویا شدن علت اخطاره ولی من راجع به محرومیتم میخوام سوال کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده چرا باید محروم بشم :/
یا فیلتر شکن روشن کردن خلاف قوانینه یا اسم طنزآمیز و یا مزاح کردن با اهالی فلشخور :/

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - امیر‌حسین - 04-07-2020

(04-07-2020، 14:04)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچند این تاپیک مربوط رفع اشکال و جویا شدن علت اخطاره ولی من راجع به محرومیتم میخوام سوال کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده چرا باید محروم بشم :/
یا فیلتر شکن روشن کردن خلاف قوانینه یا اسم طنزآمیز و یا مزاح کردن با اهالی فلشخور :/

سلام.
مثل اینکه تشخیص داده شده ، شما یه کاربر دیگه هستید.(یکی از کاربرایی که چند حساب کاربری داره). یکی دوتا از کاربرا بهم گفتن شما اون نیستی و منتظربودم آنلاین بشید.

اگه قبلا عضو بودید،نام کاربری یا ایمیلتون رو بفرستید.

یا اگر یادتون نیست ، همین حساب کاربریی که گفتید آزاد بشه.

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - Sirvan10_a - 04-07-2020

واقعا دلیل اخطار ***** ریخت

اقا صابر گزارس رو برای چی گذاشتی چون طرف به من فش داد من گزارش دادم از به طرف دسمال کشی ناظم رو میکنه باید اخطار بگیر تو حرف ناشناس حرف زده مخاطبش من بودم گزارش دادم گفتم مخاطبش منم لزفا اخطار بدین.

سر همین قضیه نسیم خانوم بهم اخطار اسکرینم پی وی ارسال کردم براتون دیدین اخطارش بی دلیل بودم الان دوباره اخطار اگه میخواد اخطار بدین بگین بیام چندتا فش بدم بی دلیل اخطار نگیرم.

@SABER

نمیدونم تا کی میخواید در برابر این ادم سکوت کنید

لطفا اقا صابر جواب بده ناظم جواب ندهههههههههه

هیچکدوم از اونا یادم نیست متاسفانه.
ولی اگه به خاطرم اومد عرض میکنم.
ممنون

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - امیر‌حسین - 04-07-2020

(04-07-2020، 14:08)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

مشکل نداره.
الان با همین فعالیت میکنید؟
یا اینو محروم کنیم و اون حساب قبلی باز بشه؟

(04-07-2020، 14:09)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2020، 14:08)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

مشکل نداره.
الان با همین فعالیت میکنید؟
یا اینو محروم کنیم و اون حساب قبلی باز بشه؟

۵ تا ارسال چیز خاصی نیست :/
همین بمونه.

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - Mohlek - 24-01-2021

@SABER

من تازه اومدم تو این انجمن و نمیشناسمت ولی بچه ها میگن ادمینی ,

الان حدود 4 تا اکانت زدم که سه تاش بن شده

چرا ؟

چون فکر میکنن من ممد گاو کشم

خواهش میکنم یه حرکتی بزن اینا دس بردارن دیگه ول کنن ما رو

دمتون گرم

RE: سوالات در مورد اخطار ها ! - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 24-01-2021

(24-01-2021، 12:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

من تازه اومدم تو این انجمن و نمیشناسمت ولی بچه ها میگن ادمینی ,

الان حدود 4 تا اکانت زدم که سه تاش بن شده

چرا ؟

چون فکر میکنن من ممد گاو کشم

خواهش میکنم یه حرکتی بزن اینا دس بردارن دیگه ول کنن ما رو

دمتون گرم
اولین اکانت:به دلیل دادن فوحش های رکیک در گ.ا
دومین اکانت:گزارش یک کاربر
سومین اکانت:گزارش یک کاربر
چهارمین اکانت:دادن فوحش های رکیک(اونم به زودی)