انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 21-09-2013

ute حالا من هی میگم اخطار و کارنامه ی یک کاربر از جمله محرومیت هایی که داشته تاثییر داره حالا باز شما حرف خودتو بزن

کاربری که تلاش زیاد بکنه ولی مناسب نباشه واسه مدیریت واسه ی چی باید مدیر  بشه؟! فاکتور های فراوانی برای مدیر شدن هست.

شما زیاد گفتی من میرم و دیگه نمی خوام نویسنده باشم و...پس از این چیزا اینجا نگو باز. این خودش نشون میده شما ثبات قدم ندارید.

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 21-09-2013

وضعیـت مـن نآمعـلومـه شآید سآل تحصیلـی مآهـی یک بآر بیآم ولـی جزوه شرآیـط اینکـه تو سآل تحصیلـی آن شدن زیـاد مهـم نیس =(

بنده امـسآل درسآم خیلی خـیلـی زیـآده "حتی" اگـع هم نیـآم تآبسـتون کـه برمیگـردم ..!

اونموقـع شآیـد یکـی مـا رو مـدیر کنـه بعـد 2 سآل ..!سوالات متداول انجمن 117

RE: سوالات متداول انجمن - دختر اتش - 21-09-2013

چجوری میشه یه موضوعو تو انجمن بزاری

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 21-09-2013

1-موضوعـتون رو بررسی میکنید که به چه جور انجمنی مربوط باشه !

2- وارد انجمن مورد نظر میشید و گزینه " موضوع جدید" رو میزنید .

3- متن یا عکس مورد نظر روpaste میکنید .

4- سپس موضوع رو ارسال میکنید .

نقل قول: وضعیـت مـن نآمعـلومـه شآید سآل تحصیلـی مآهـی یک بآر بیآم ولـی جزوه شرآیـط اینکـه تو سآل تحصیلـی آن شدن زیـاد مهـم نیس =(

بیا باز شما یه تفسیر دیگه میکنی! ماهی یک بار یعنی کافیه؟! شما همون تابستون اینده بیای بختت شاید باز بشه

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 21-09-2013

(21-09-2013، 12:48)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ute حالا من هی میگم اخطار و کارنامه ی یک کاربر از جمله محرومیت هایی که داشته تاثییر داره حالا باز شما حرف خودتو بزن

کاربری که تلاش زیاد بکنه ولی مناسب نباشه واسه مدیریت واسه ی چی باید مدیر  بشه؟! فاکتور های فراوانی برای مدیر شدن هست.

شما زیاد گفتی من میرم و دیگه نمی خوام نویسنده باشم و...پس از این چیزا اینجا نگو باز. این خودش نشون میده شما ثبات قدم ندارید.

من چی؟به من گفته بودی میشه!

نقل قول: من چی؟به من گفته بودی میشه!

شما می خوای نویسنده بشی. کارت اسون تره.
گفتم که مهر بشه بررسی ها اغاز میشه تا 6-7 مهر.

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 22-09-2013

(21-09-2013، 22:11)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من چی؟به من گفته بودی میشه!

شما می خوای نویسنده بشی. کارت اسون تره.
گفتم که مهر بشه بررسی ها اغاز میشه تا 6-7 مهر.

بخش خبر ها در خواست نویسندگی نداره؟من هرچی میگردم هیچی نمیبینم

RE: سوالات متداول انجمن - امیررضا* - 22-09-2013

بخش خبر ها به اندازه ی کافی نویسنده دارد و حتی یکی هم ذخیرع!

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 22-09-2013

چـه جـوری میتونـم ب جآی تغییر ایمـیل ایمیلمـو حذف کنـم ؟