انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Apathetic - 31-10-2013

(31-10-2013، 12:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2013، 12:15)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب الان هست ! میتونین بریـن دانستنـی هارو ببینین .

کلـی موضوعـش به نحوی دانستنـی هـای آشپزی شده ! ..Angel
خانوم. دانستنی های آشپزی دیگه اخه چیه؟!
اون تاپیک ها بعضی هاشون بهتر بود می رفتن توی پزشکی! وقتی خواص یک ماده و یا ترکیب خوراکی  مد نظر هست یعنی باید برن توی پزشکی. این کار دو سال هست داره توی فلشخور انجام میشه ولی شما دقت نمی کنی.
خب شما برو پزشکی رو هم ببین تو اونجا هم گذاشتم ..

اینکـه بخوایـم یه موضوعی مثلا "بلاهایی که ما سر میوه ها اوردیم "چه ربطی به پزشکی داره ؟

اینا به دانستنی بیشتر میان ولی اگه یه انجمن زیر اشپزی یا دانستنی باشه که موضوعات مرتبطش رو بهم وصل کنه بهتر میشه ..

موضوع هایی هستن(کم نیستن) تو دانستنی که به اشپزی شباهات زیادی دارن اقا فرید .

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 31-10-2013

(31-10-2013، 12:20)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
چرا اسم منو عوض نميكنيد؟Angry
من ميخوام بزارم sadra ps
درود
نام های کاربری به تازگی ویرایش شدن. هر ماه یک بار این کار انجام میشه. تازه به شرط این که صابر وقت داشته باشه.

نقل قول: خب شما برو پزشکی رو هم ببین تو اونجا هم گذاشتم ..

اینکـه بخوایـم یه موضوعی مثلا "بلاهایی که ما سر میوه ها اوردیم "چه ربطی به پزشکی داره ؟

اینا به دانستنی بیشتر میان ولی اگه یه انجمن زیر اشپزی یا دانستنی باشه که موضوعات مرتبطش رو بهم وصل کنه بهتر میشه ..

موضوع هایی هستن(کم نیستن) تو دانستنی که به اشپزی شباهات زیادی دارن اقا فرید .

دقت نمی کنی چی میگم.
داری چیزی رو میگی  که امکان پذیر نیست. ما نمی خواهیم انجمن رو با باز کردن تالار های گوناگون گیج کننده کنیم. فقط تالار های مهم که تاپیک های زیادی در اون مورد هست می تونن جدا بشن و یا ایجاد بشن.

کافیه به مضمون نوشته توجه کرد و جاشو تایین کرد. این دیگه بحث کردن نداره.

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 31-10-2013

شما اول به من بگو این تاپیک چه ربطی به دانستنی ها داشت؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66852

یه چیز دیگه هم بگم. من در طول سه ماهی که داشتم دانستنی هارو چک میکردم یک موضوع آشپزی ندیدم. اگه میتونید سه تا موضوعه آشپزی تو دانستنی به من نشون بدین.

(31-10-2013، 12:32)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیز دیگه هم بگم. من در طول سه ماهی که داشتم دانستنی هارو چک میکردم یک موضوع آشپزی ندیدم. اگه میتونید سه تا موضوعه آشپزی تو دانستنی به من نشون بدین.

مـن خـودم سـر ایـن مـوضـوع بـا پویـا مکاتبـه کـردم اونـم گفـت داستنـی .

ببیـن شمـا خودت بـه مـن بگـو کجـآ بزارم اینـو جز دانستنــی ؟!

پویـآ مدیر ویژه س بهــدر میدونـه تا شومـا عزیز ..

ولـی اگـه بـد میبینـی خـو انتقـال بـده ولـی بهـم بگو کجا ؟

RE: سوالات متداول انجمن - ✘Miss maryam✘ - 31-10-2013

سلام چه جوری میتونم نویسنده متخصص شم؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - Wanton - 31-10-2013

(31-10-2013، 12:37)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع فقط حاوی عکسه ..

بهترین محل براش گالری عکس هستش ..

(31-10-2013، 12:40)مریم امیری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چه جوری میتونم نویسنده متخصص شم؟؟

بستگی داره دوس داری تو چه انجمنی نویسندگی کنی .

ولی اگه انجمنتو انتخاب کردی میری تو همونجا بعد وارد تاییپک های درخواست نویسندگی میشیو اعلام میکنی !

یه مدت زیر نظرت دارن اگه خوب باشی به تیم اضافه میشی گلم ):

(31-10-2013، 12:42)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2013، 12:37)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع فقط حاوی عکسه ..

بهترین محل براش گالری عکس هستش ..

عزیز اینو میدونم ولی انجمنی تو اینجا به اسم گالری عکس وجود نداره ! ..

اگه منظورت تصاویر دیدنیه که عمرا !Big GrinSleepy

این موضوع هیچ ربطی به تصاویر دیدنی نداره خودت تا حالا همچین مطلبی رو تو تصاویر دیدی ؟

RE: سوالات متداول انجمن - Wanton - 31-10-2013

(31-10-2013، 12:43)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز اینو میدونم ولی انجمنی تو اینجا به اسم گالری عکس وجود نداره ! ..

اگه منظورت تصاویر دیدنیه که عمرا !Big GrinSleepy

این موضوع هیچ ربطی به تصاویر دیدنی نداره خودت تا حالا همچین مطلبی رو تو تصاویر دیدی ؟
میفهمم منظورتو ..

بهترین راه حل براش ، اضافه کردن بخشی راجع به گل و گیاهان میتونه باشه ..

که ما این بخشو نداریم ..

پس تصاویر دیدنی فعلا بهترین مکان برای این موضوعه ..

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 31-10-2013

(31-10-2013، 12:32)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم چرا گفته دانستنی ها، چون اصلا ربطی نداره! این به خبرها و تصاویر دیدنی میخوره. چون گزارش تصویریه خبرها و چون عکس غیر علمی و غیر دانستنیه در تصاویر دیدنی.

RE: سوالات متداول انجمن - FARID.SHOMPET - 31-10-2013

بازم گفتگوی بی جا؟ Dodgy اون تاپیک جاش تصاویر دیدنی هست. تصاویر دیدنی یک تالار زیر مجموعه ی گفتگوی ازاد هست و جدا نخواهد شد تا زیر مجموعه هایی در اون ایجاد بشه. این تاپیک هم که شما دربارش بحث می کنید جاش کاملا روشن هست. تصاویر دیدنی. هیچ پیوندی به تالار های دیگه نداره.