انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ - 15-11-2013

سلام.من هر وقت میخوام تو انجمن در رفع سوالات و مشکلات موضوع باز کنم نمیشه و این صفحه و نوشته برام باز میشه
انجمن های تخصصی فلش خور
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'dina joon' وارد شده‌اید.
من هیچ خطایی نکردم و هیچ اخطاری ندارم.
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون.

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 15-11-2013

(15-11-2013، 14:55)dina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.من هر وقت میخوام تو انجمن در رفع سوالات و مشکلات موضوع باز کنم نمیشه و این صفحه و نوشته برام باز میشه
انجمن های تخصصی فلش خور
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
   شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
   حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
   شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'dina joon' وارد شده‌اید.
من هیچ خطایی نکردم و هیچ اخطاری ندارم.
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون.

گذاشتن تاپیک در اونجا ممنوعه

RE: سوالات متداول انجمن - ッツ محمـב هـاבے ツッ - 16-11-2013

ببخشید من میخواستم مدیر یا نویسنده گفتگوآزاد بشم . ولی تو قوانین نوشته کسانی که اخطار گرفتند مدیر یا نویسنه نمیشن منم 60%اخطار داشتم مهلتشون تموم شده منم ترک کردم چیکار میشه کردHuh

RE: سوالات متداول انجمن - KᏙ¥றᏙƝ - 16-11-2013

(16-11-2013، 7:09)مملی2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من میخواستم مدیر یا نویسنده گفتگوآزاد بشم . ولی تو قوانین نوشته کسانی که اخطار گرفتند مدیر یا نویسنه نمیشن منم 60%اخطار داشتم مهلتشون تموم شده منم ترک کردم چیکار میشه کردHuh

اول بایدمدیرهاشرایط شمارابررسی کنندواگرشرایط روداشتیدتویسنده خواهیدشد

RE: سوالات متداول انجمن - ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ - 16-11-2013

سلام حدود یک ماهه تعداد سپاس های من از جاش جـُم نخورده با اینکه کلی موضوع تو این مدت ارسال کردم و کلی هم سپاس گرفتم علت چیــــــه؟؟؟؟؟؟Huh

جواب لـــــــــــــــــدفن!Dodgy

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 16-11-2013

(16-11-2013، 13:12)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام حدود یک ماهه تعداد سپاس های من از جاش جـُم نخورده با اینکه کلی موضوع تو این مدت ارسال کردم و کلی هم سپاس گرفتم علت چیــــــه؟؟؟؟؟؟Huh

احتمالا حساب میشه شما دقت نکردی

RE: سوال؟؟؟لطفا جواب بدید - ♥Nahal♥ - 16-11-2013

(09-03-2012، 19:52)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
خیر اجباری نیست.

عضویتم برای همه ازاد و رایگان است.
ببخشید ولی من حدودا 3 تا 4 ماه به دلایلی به طور ناگهانی به گونه ای که قابلیت اطلاع نداشتم مجبور به رفتن شدم اما وقتی برگشتم ثبت نامم پاک شده بود و مجبور به ثبت نام دوباره شدم

آیا میشه ویدیو های موجود در کامپیوتر خودمون رو به اشتراک بزاریم

RE: سوالات متداول انجمن - τοxικ - 16-11-2013

(16-11-2013، 16:01)n.k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote=SABER pid=55776 dateline=1331311932]
سلام.
خیر اجباری نیست.

عضویتم برای همه ازاد و رایگان است.
[/quote
آیا میشه ویدیو های موجود در کامپیوتر خودمون رو به اشتراک بزاریم

بله در انجمن كليپ هاي ديدني
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=74

(16-11-2013، 13:12)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من بهتون سپاس دادم از1796 به 1797 تغيير يافت!
يعني درست است!

RE: سوالات متداول انجمن - ㄎムÐ Ǥノ尺レ - 16-11-2013

سلام
چند وقته ک ارسالای من تو همون 535 تا مونده و هر چنتا هم ک ارسال میدم نمیره بالا

لطفا پی گیری کنین ممنون

RE: سوالات متداول انجمن - ☼آریا☼ - 16-11-2013

(16-11-2013، 19:12)Honi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
چند وقته ک ارسالای من تو همون 535 تا مونده و هر چنتا هم ک ارسال میدم نمیره بالا

لطفا پی گیری کنین ممنون

تو بحث و گفتوگو ارسال کردید احتمالا