انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - † αƖιєη † - 16-02-2014

یـــــــــــــــــــــــه سوال !!!
چرا فونت انجمن ریز شدع؟ >_<
شایید ماله من ففقط این شکلیه ولی فونتش خیلی کوچیک شدع >_<
مشکل از ماله منِ یا اینجا؟ !__!

(04-02-2014، 23:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-02-2014، 22:22)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سوال فنی

ایا مدیران هم اخطار میگیرن یا ممکن است از سایت اخراج شوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله هم اخطار میگیرن هم اخراج میشن خیلی از مدیرها قبلا اخراج شدن.
آرع آرع مثله سلطان یا همون محمد
ولی این سوال رو خیلی وقت بود میخواستم بپرسم:
سلطان چرا محروم شد؟

RE: سوالات متداول انجمن - armin van buuren - 21-02-2014

ببخشید چگونه می توان مدیر شد ??? منظورم نویسنده نیست مظورم مدیر یه بخش از انجمنه ممنون میشم جوابمو بدید

RE: سوالات متداول انجمن - Mohammad 77 - 21-02-2014

(21-02-2014، 9:46)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید چگونه می توان مدیر شد ??? منظورم نویسنده نیست مظورم مدیر یه بخش از انجمنه ممنون میشم جوابمو بدید

حتما برای مدیر شدن باید دوره ی نویسندگی طی بشه

RE: سوالات متداول انجمن - armin van buuren - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:24)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 9:46)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا چه قدر باید طی بشه ببخشیدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mohammad 77 - 21-02-2014

(21-02-2014، 12:48)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:24)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی به میزان فعالیت اون نویسنده داره

RE: سوالات متداول انجمن - 30Ḱᗩᔕ - 21-02-2014

(21-02-2014، 13:19)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2014، 12:48)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بستگی به میزان فعالیت اون نویسنده داره

من شنیدم باید 3 ماه از نویسنده شدن بگذره ! Undecided

اگه این جوری بود من الان تمامی شرایط مدیر شدن رو دارم ! Smile

RE: سوالات متداول انجمن - سامینا اصل استقلال 4 - 21-02-2014

صابر این جا باید مشکلات فنی رو بگم
من نمیتونم اواتارمو عوض کنممممممممممممممممممممممممممممممممممم[color=#FF1493]

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 21-02-2014

(21-02-2014، 13:40)سامینا اصل استقلال 4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیتونم اواتارمو عوض کنممممممممممممممممممممممممممممممممممم
میشه مشکلتونو دقیق بگید یعنی پیام خواصی میده یا نه ؟

(16-02-2014، 15:17)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یـــــــــــــــــــــــه سوال !!!
چرا فونت انجمن ریز شدع؟ >_<
شایید ماله من ففقط این شکلیه ولی فونتش خیلی کوچیک شدع >_<
مشکل از ماله منِ یا اینجا؟ !__!

(04-02-2014، 23:42)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-02-2014، 22:22)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سوال فنی

ایا مدیران هم اخطار میگیرن یا ممکن است از سایت اخراج شوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله هم اخطار میگیرن هم اخراج میشن خیلی از مدیرها قبلا اخراج شدن.
آرع آرع مثله سلطان یا همون محمد
ولی این سوال رو خیلی وقت بود میخواستم بپرسم:
سلطان چرا محروم شد؟
تبلیغ و یه مورد دیگه(سکرته)

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 21-02-2014

(21-02-2014، 16:42)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote=سامینا اصل استقلال 4 pid=1583938 dateline=1392979254]
من نمیتونم اواتارمو عوض کنممممممممممممممممممممممممممممممممممم

پس چطوری آواتاره قبلیت رو عوض کردی؟

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 21-02-2014

درود..!

عایا میشه به صورت هم زمان نویسنده دو بخش بود؟

مثلا من می تونم هم زمان نویسنده پزشکی و تاریخ بشم ؟

یا نمیشه؟

با سپاس...!