انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - † αƖιєη † - 25-02-2014

(25-02-2014، 10:48)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چون تکراریه:|
چه جواب قانع کننده ای|:

میگم یعنی این جستجو گر یا مشگل داره یا ... نمی دونم|:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب عزیزم !!!!!!! |:
بستگی به عنوان دارع |:
جستجوگر که نمیاد تاپیک رو برات باز کنه بگه : نع نه این تکراریه |:
دوباره میگم |:
بستگی به عنوان دارع {:

RE: سوالات متداول انجمن - bahare_021 - 25-02-2014

(24-02-2014، 19:31)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم اسمشو میشه گزاشت سوال یا نه ولی می پرسم!

من وقتی می خوام موضوع ارسال کنم از جستجوی مطلب در انجمن استفاده می کنم ولی بعضی از تاپیک هام تکراری در میاد...!

چرا؟

معمولا عنوان موضوعها باهم فرق دارن برای همین جستجوگر عنوانی رو که شما جستجو میکنید نمیتونه نشون بده!
من معمولا قسمتی از متن اول موضوع رو جستجو میکنم بهتر جواب میده.

RE: سوالات متداول انجمن - azmp - 01-03-2014

خیلی خوب بود

RE: سوالات متداول انجمن - hasti♥♥♥ - 02-03-2014

من کمک میخوام نام کاربریم عوض شده وقتی میخوام وارد اینجا بشم هرچقد اسم جدیدرو میزنم اخطار میده من باید چیکارکنم

لطفا کمکم کنید

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 02-03-2014

نام کاربری قبلیتون چی بوده؟

RE: سوالات متداول انجمن - hasti♥♥♥ - 03-03-2014

(02-03-2014، 21:03)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ilar بودش شد hasti... بعد چون من نمیتونستم برم اونجا یه اکانت جدید درست کردم الان این اکانت جدیدم هست
کمکم کنید اونجا 4 ستاره هستم

RE: سوالات متداول انجمن - MOHSENEBRAHIMI - 03-03-2014

اخطار برای نام کاربری میده یا رمز عبور؟

RE: سوالات متداول انجمن - دخمل باحال - 03-03-2014

دستت طلا

RE: سوالات متداول انجمن - ERF@N - 03-03-2014

(03-03-2014، 14:22)hasti♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2014، 21:03)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ilar بودش شد hasti... بعد چون من نمیتونستم برم اونجا یه اکانت جدید درست کردم الان این اکانت جدیدم هست

نام کاربری جدیدت رو بارمزت بزن.

RE: سوالات متداول انجمن - hasti … - 03-03-2014

(03-03-2014، 14:31)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخطار برای نام کاربری میده یا رمز عبور؟
الان اینهمون نام کاربری هست چون تو کامپیوتر سیو شدهتونستم بیام
بعدشم اخطارشمیگه رمزعبوریا نام کاربریتو ن رو اشتباه زدید

(03-03-2014، 15:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2014، 14:22)hasti♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام کاربری جدیدت رو بارمزت بزن.
خبمن اینم که میزنم بازاخطارمیده