انجمن های تخصصی  فلش خور
سوالات متداول انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: سوالات متداول انجمن (/showthread.php?tid=4232)

RE: سوالات متداول انجمن - Mïņ̃†êR - 13-09-2014

از اکانتتون خارج نشید نشون میده اسمتون رو

RE: سوالات متداول انجمن - raheleh_fenel - 13-09-2014

سلام من تازه عضو شدم  میخواستم بدونم  کجا میشه پست های تازه گذاشته شده اعضا رو دید؟تو سایتای دیگه بالای صفحه پست های تازه نمایش داده میشه

RE: سوالات متداول انجمن - سپهرابوفاضلی - 13-09-2014

اکانت کجاست؟

RE: سوالات متداول انجمن - melodi+ - 13-09-2014

نقل قول:
سلام من تازه عضو شدم  میخواستم بدونم  کجا میشه پست های تازه گذاشته شده اعضا رو دید؟تو سایتای دیگه بالای صفحه پست های تازه نمایش داده میشه
بالای صفحه سمت راست میتونید ارسال و موضوع های تازه کاربرارو ببینید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده ارسال‌های تازه‌  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده ارسال‌های امروز  |

RE: سوالات متداول انجمن - Nasim 13 - 14-09-2014

سلام
من میخواستم یه تاپیکی بزنم که نمیدونم تو کدوم قسمت انجمن بزنم(یعنی نمیدونم تو قسمت گفت و گو آزاد بزنم یا تو قسمت رمان ها)میخواستم اینجا موضوعو بگم که یادم افتاد که ممکنه کسی زود تر از خودم دست به کار شه و ایده ی منو بدزده.اگه در این خصوص به مدیرا پ.خ بدم جواب میدن؟من رو مدیرا شناخت ندارم.کدوم مدیر قابل اعتماده؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 14-09-2014

(14-09-2014، 9:00)Nasim 13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من میخواستم یه تاپیکی بزنم که نمیدونم تو کدوم قسمت انجمن بزنم(یعنی نمیدونم تو قسمت گفت و گو آزاد بزنم یا تو قسمت رمان ها)میخواستم اینجا موضوعو بگم که یادم افتاد که ممکنه کسی زود تر از خودم دست به کار شه و ایده ی منو بدزده.اگه در این خصوص به مدیرا پ.خ بدم جواب میدن؟من رو مدیرا شناخت ندارم.کدوم مدیر قابل اعتماده؟

اگه بتونم مشکلتون رو حل کنم خوشحال میشم(:

RE: سوالات متداول انجمن - armin van buuren - 14-09-2014

ببخشید یه سوال 

تو تمامیه قسمت های انجمن که درخواست نویسندگی در اونجا ها هست یه قانونی برای نویسنده شدون داره که اقای فرید نوشته داشتن حداقل ۹ موضوع با کیفیت ۲۵۰ تا بازدید به بالا ملاک است . دقیقا منظورش از ۲۵۰ به بالا چیه ؟؟؟؟

RE: سوالات متداول انجمن - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 14-09-2014

داشتن بیش از 9 موضوع (موضوع های با کیفیت و همراه با عکس) در تخصص مربوطه (موضوعات با بیش از 250 بازدید در اولویت خواهند بود)

واضحه! 250 تا بازدید یا بیشتر داشته باشه!!!

امیدوارم که درست متوجه حرفتون شده باشم!!!!

RE: سوالات متداول انجمن - Berserk - 14-09-2014

چرا وقتی تو بازیا بالاترین امتیاز رو میارم تو رکورد ها سیو نمیشه؟Angry

RE: سوالات متداول انجمن - armin van buuren - 14-09-2014

ببخشید برای اینکه ستاره های بزرگم به سه تا برسه ارسالام چه قدر باید بشه ؟؟؟